Spółka Imię i nazwisko Funkcja Zarobki brutto w 2008 w tys. PLN Zarobki brutto w 2007 w tys. PLN
ABM SolidMarek Pawlikprezes649692
ABM SolidMieczysław Tarapatawiceprezes250203
ABM SolidWitold Starakiewiczwiceprezes281293
ABM SolidKrzysztof Wolańskiczłonek zarządu314137
ABM SolidAndrzej Wieczorkiewiczprzewodniczący RN4112
ABM SolidStanisław Ojczykczłonek RN259416
ABM SolidJoanna Materaczłonek RN3715
ABM SolidSławomir Golonkaczłonek RN308
ABM SolidDominik Pawlikczłonek RN398
AD. DrągowskiŁukasz Drągowskiprezes321,019173
AD. DrągowskiDanuta Grelewicz-Pogórskawiceprezes189,163228,161
AD. DrągowskiBogumiła Stańczakwiceprezes106,383109,975
AD. DrągowskiLech Drągowskiczłonek zarządu - 283,093
AdvadisBogdan Waśniewskiprezes42,95889 -
AdvadisMarian Przepolskiprezes799,86307 -
AdvadisŁukasz Wójcikczłonek zarządu466,65443558,181
AdvadisZbigniew Rakocyczłonek zarządu245,83244 -
AdvadisKrzysztof Bałandaprezes -451,874
AdvadisDariusz Michalskiczłonek zarządu -348,552
AdvadisKrzysztof Topolewskiprzewodniczący RN39,432893,567
AdvadisMieczysław Piekarskisekretarz RN14,90396 -
AdvadisKrzysztof Borkowskiczłonek RN33,85104 -
AdvadisTadeusz Rozpara członek RN33,85104 -
AdvadisMarek Misiekczłonek RN0 -
AdvadisJerzy Bartosiewiczczłonek RN14,903963,833
AdvadisPiotr Puchalskiczłonek RN2,677436,88
AdvadisRodryg Łoboddaczłonek RN1,614,4
AdvadisLubomir Serbinwiceprzewodniczący RN35,86349 -
AdvadisAdam Kościółekprzewodniczący RN33,59323,966
AdvadisBorys Pardusczłonek RN1,63,058
AdvadisMarek Machtyngerczłonek RN -8,4
AdvadisMichał Soczyńskisekretarz RN -9,8
AdvadisJarosław Kopytprzewodniczący RN -21,8
AdvadisGrzegorz Leszczyńskiwiceprzewodniczący RN -15,46
AdvadisMichał Ottoczłonek RN -13,08
AgoraMarek Sowaprezes 1216614
AgoraWanda Rapaczyńskiprezes - 383
AgoraPiotr Niemczycki członek/prezes703528
Agora Jarosław Szalińskiczłonek zarządu693606
Agora Zbigniew Bąk członek zarządu 851772
AgoraTomasz Józefackiczłonek zarządu56 -
AgoraAndrzej Szlęzakprzewodniczący RN108108
AgoraSanford Schwartzczłonek RN7272
AgoraBruce Raabczłonek RN7272
AgoraSławomir Sikoraczłonek RN7272
AgoraTomasz Sielickiczłonek RN7272
AlchemiaKarina Wściubiak-Hank?prezes499891
AlchemiaPiotr Michalczewskiczłonek zarządu211
AlchemiaJakub Bentke członek RN3136
AlchemiaRoman Karkosik członek RN3136
AlchemiaAnna Kuszell członek RN836
AlchemiaMirosław Kutnik członek RN3136
AlchemiaWiktor Śliwinski członek RN26
AlchemiaWojciech Zymekczłonek RN3118
AlchemiaWojciech Sobczakczłonek RN28
Alma MarketJerzy Mazgajprezes1790373,259
Alma MarketGrzegorz Pilchwiceprezes515469
Alma MarketMariusz Wojdonwiceprezes515456
Alma MarketBarbara Mazgajprzewodnicząca RN152191
Alma MarketWojciech Mazgajwiceprzewodniczący RN7685
Alma MarketMariusz Kaczmarczyksekretarz RN5660
Alma MarketMarek Dybalskiczłonek RN3830
Alma MarketWitold Sobkowiczczłonek RN3812
Alma MarketGwidon Wójcikczłonek RN2019
AmicaJacek Rutkowskiprezes1 4242 410
AmicaAndrzej Kadzińskiwiceprezes9541 153
AmicaWojciech Kocikowskiczłonek zarządu151-
AmicaZbigniew Rogóżwiceprezes-296
AmicaMichał Nawrockiwiceprezes-641
AmicaBogdan Gleinertczłonek zarządu-713
AmicaTomasz Rynarzewskiprzewodniczący RN194166
AmicaWojciech Antkowiakczłonek RN30brak danych
AmicaJarosław Obaraczłonek RN123brak danych
AmicaBogna Sikorskaczłonek RN118brak danych
AmicaPiotr Sawalaczłonek RN17brak danych
AmpliWaldemar Maduraprezes174193
AmpliArtur Kostyrzewskiczłonek zarządu165185
AmpliPaweł Kosztyłaczłonek zarządu163152
AmpliArtur Kostyrzewskiprzewodniczący RN8-
AmpliKazimierz Kotwicaczłonek RN1112
AmpliDariusz Stopkaczłonek RN1214
AmpliAnna Świadekczłonek RN5-
AmpliMałgorzata Kostyrzewskaczłonek RN5-
AmpliAnna Dziamaczłonek RN612
AmpliMarek Kostyrzewskiczłonek RN--
AmRestWojciech Mroczyńskiczłonek zarządubrak danychbrak danych
AmRestJacek Trybuchowskiczłonek zarządubrak danychbrak danych
AmRestPer Steen Breimyrczłonek zarządubrak danychbrak danych
AmRestHenry McGovernprzewodniczący RNbrak danychbrak danych
AmRestDonald Macintosh Kendall Srczłonek RNbrak danychbrak danych
AmRestDonald Macintosh Kendall Jrczłonek RNbrak danychbrak danych
AmRestPrzemysław Schmidtczłonek RNbrak danychbrak danych
AmRestJan Sykoraczłonek RNbrak danychbrak danych
AmRestMichael Tseytinczłonek RNbrak danychbrak danych
AntiArkadiusz Rzepaprezes168brak danych
AntiMarcin Bużantowicz wiceprezes42brak danych
AntiEwa Janus członek zarządu39brak danych
AntiDanuta Rzepawiceprezes40brak danych
AntiStanisław Rzepa członek zarządu25brak danych
AntiDanuta Rzepawiceprzewodniczący RN8brak danych
AntiStanisław Rzepaczłonek RN8brak danych
AntiAndrzej Woźny przewodniczący RN14brak danych
AntiMarcin Celejowskiczłonek RN8brak danych
AntiAleksander Pietkiewicz członek RN8brak danych
ApatorJanusz Niedźwieckiprezes772571
ApatorTomasz Habrykaczłonek zarządu36672
ApatorPiotr Skrzyńskiczłonek zarządu-460
ApatorDanuta Guzowskaczłonek RN106106
ApatorMariusz Lewickiczłonek RN126100
ApatorJanusz Marzyglińskiprzewodniczący RN14896
ApatorRyszard Wojnowskiczłonek RN9098
ApatorKrzysztof Kwiatkowskiczłonek RN5430
ApatorLeszek Marzecczłonek RN-24
ArcusBartłomiej Żebrowskiprezes 363,0324,0
ArcusMariusz Bednarskiwiceprezes 328,0289,0
ArcusAdam Kozłowski wiceprezes -156,0
ArcusWiktor Kozłowskiczłonek zarządu-301,0
ArcusWitold Czyżewskiprezes 15,3173,0
ArcusMarek Czeredysprzewodniczący RN140,0240,0
ArcusMichał Czeredysczłonek RN 9,624,0
ArcusMichał Słoniewskiczłonek RN24,024,0
ArcusLeon Stanisław Komornickiczłonek RN42,060,0
ArcusTadeusz Janusiewiczczłonek RN18,018,0
ArcusSławomir Jakszukczłonek RN 14,3-
Armatura KrakówKonrad Hernikprezes1216635
Armatura KrakówKrzysztof Sikoraczłonek zarządu867439
Armatura KrakówPiotr Witkowskiczłonek zarządu939488
Armatura KrakówPiotr Kuszewskiprzewodniczący RN5323
Armatura KrakówJolanta Kulmińska-Jaroszynskaczłonek RN4642
Armatura KrakówMarta Rudekczłonek RN26-
Armatura KrakówTomasz Słodkowskiczłonek RN25-
Armatura KrakówAndrzej Strugalskiczłonek RN25-
Armatura KrakówJarosław Wikalińskiczłonek RN25-
Armatura KrakówKazimierz Dudekczłonek RN1838
Armatura KrakówJacek Dmowskiczłonek RN1821
Armatura KrakówMarek Ciochczłonek RN1942
Armatura KrakówEwa Pawlakczłonek RN-8
Armatura KrakówJerzy Tomaszewskiczłonek RN-12
Armatura KrakówJoanna Tołłoczko-Kulikowskaczłonek RN-13
Armatura KrakówHanna Rupikczłonek RN-30
ArteriaWojciech Bieńkowskiprezes189121
ArteriaRiad Bekkarwiceprezes189146
ArteriaGrzegorz Grygielczłonek zarządu8 -
ArteriaDariusz Stokowskiprzewodniczący RN52
ArteriaGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN82
ArteriaPiotr Kulikowskiczłonek RN4 -
ArteriaCezary Kubackiczłonek RN0 -
ArteriaRoss Newensczłonek RN22
ArteriaWojciech Szwarcczłonek RN23
ArteriaZbigniew Łapiński przewodniczący RN138
ArteriaMarcin Kaczmarkiewicz i Paweł Grabowskiczłonkowie RN - 5
ArtmanKrzysztof Bajołekprezes 450341
ArtmanJan Pilchwiceprezes 450341
ArtmanArkadiusz Bajołekwiceprezes 448341
ArtmanGrzegorz Koterwaczłonek zarządu480290
ArtmanStefan Płażekprzewodniczący RN3840
ArtmanRenata Pilchczłonek RN 9267
ArtmanAleksandra Bajołekczłonek RN 9697
ArtmanJolanta Bajołekczłonek RN 00
ArtmanRafał Abratańskiczłonek RN 16 -
ArtmanAndrzej Kosińskiczłonek RN-13
ArtmanIreneusz Ulanczłonek RN- -
ArtmanAndrzej Pawłowskiczłonek RN- -
AsbisSiarhei Kostevith dyrektor generalny9511370
AsbisMarios Christoudyrektor finansowy463560
AsbisConstantinos Tziamalisdyrektor ds. relacji inwestorskich312284
AsbisLaurent Journouddyrektor ds.sprzedaży i marketingu748912
AsbisPaul Swigarddyrektor niewykonawczy151129
AsbisJohn Hirstdyrektor niewykonawczy232193
AsbisRichard Henridyrektor niewykonawczy151-
Asseco BSRomuald Rutkowskiprezes399193
Asseco BSMaciej Manieckiwiceprezes768331
Asseco BSWiktor Ząbekwiceprezes 826560
Asseco BSWojciech Frysztakwiceprezes373189
Asseco BSMarek Dutkowskiwiceprezes 412215
Asseco BSCezary Maciejewskiwiceprezes369193
Asseco BSMałgorzata Lipińskaczłonek zarządu 659176
Asseco BSWojciech Barczentewiczwiceprezes 260
Asseco BSPiotr Masłowskiwiceprezes 260
Asseco BSAdam Góralprzewodniczący RN350
Asseco BSJarosław Adamskiczłonek RN150
Asseco BSWojciech Kowalczykczłonek RN150
Asseco BSKonrad Michał Marchlewskiczłonek RN150
Asseco BSZbigniew Pomianekczłonek RN150
Asseco PolandAdam Góralprezes760,0560,0
Asseco PolandPrzemysław Borzestowskiwiceprezes1681,01330,0
Asseco PolandPiotr Jeleńskiwiceprezes1608,01300,0
Asseco PolandMarek Panekwiceprezes1200,01060,0
Asseco PolandZbigniew Pomianekwiceprezes1951,01550,0
Asseco PolandAdam Rusinekwiceprezes1064,01091,0
Asseco PolandPrzemysław Sęczkowskiwiceprezes1608,01400,0
Asseco PolandRobert Smułkowskiwiceprezes1953,01530,0
Asseco PolandKrzysztof Kardaś wiceprezes 783,0-
Asseco PolandTadeusz Dyrgawiceprezes 1127,0-
Asseco PolandWłodzimierz Serwińskiwiceprezes 1066,0-
Asseco PolandJacek Duchprzewodniczący RN150,089,0
Asseco PolandAdam Nogaczłonek RN92,071
Asseco PolandJarosław Adamskiczłonek RN62,0-
Asseco PolandBo Denysykczłonek RN 52,018
Asseco PolandAndrzej Szukalskiczłonek RN 52,0-
Asseco PolandDariusz Górkaczłonek RN 12,071
Asseco PolandStanisław Janiszewskiczłonek RN 10,071,0
Asseco PolandGrzegorz Maciągczłonek RN 12,071,0
Asseco PolandPiotr Mondalskiczłonek RN 10,071,0
Asseco SlovakiaJosef Kleinprezes1139,0987,0
Asseco SlovakiaMartin Moravekczłonek zarządu1224,0950,0
Asseco SlovakiaJosef Rostarczłonek zarządu 556,0658,0
Asseco SlovakiaAndrej Klacanczłonek zarządu364,0139,0
Asseco SlovakiaEdita Angyalovaczłonek zarządu515,085,0
Asseco SlovakiaAdam Góralprzewodniczący RN29,00,0
Asseco SlovakiaAndrej Kosariwiceprzewodniczący RN23,00,0
Asseco SlovakiaEva Balazovaczłonek RN270,0246,0
Asseco SlovakiaMarian Kolnikczłonek RN23,00,0
Asseco SlovakiaLudovit Molnarczłonek RN55,082,0
Asseco SlovakiaPrzemysław Sęczkowskiczłonek RN 22,0-
AtlantaDariusz Mazur prezes216248
AtlantaRoman Górny prezes5775
AtlantaMaciej Nienartowiczwiceprezes127-
AtlantaJolanta Tomalkaprzewodniczący RN851
AtlantaKarol Kalickiczłonek RN22
AtlantaPiotr Mazurczłonek RN34
AtlantaMaciej Możejkoczłonek RN22
AtlantaJanusz Niechwiedowiczczłonek RN22
AtlantaRoman Zalewskiczłonek RN-3
AtlantisAnna Kajkowskaprezes36
AtlantisJan Chrostowskiprezes00
Atlas EstatesAtlas Management Companyfirma zarządzająca aktywami2004546488
Atlas EstatesQuentin Spicerprzewodniczący rady dyrektorów305242
Atlas EstatesMichael John Stockwellczłonek rady dyrektorów260230
Atlas EstatesShelagh Masonczłonek rady dyrektorów237202
Atlas EstatesHelmut Tomanecczłonek rady dyrektorów237201
ATMRoman Szwedprezes480480,0
ATMTadeusz Czichonwiceprezes420420,0
ATMJan Wojtyńskiprzewodniczący RN7878,0
ATMTomasz Tuchołkawiceprzewodniczący RN4242,0
ATMSławomir Kamińskiczłonek RN4235,0
ATMJan Madeyczłonek RN42,042,0
ATMZbigniew Mazurczłonek RN42,042,0
ATM GrupaTomasz Kurzewski prezes588588
ATM GrupaDorota Michalak-Kurzewskawiceprezes372434
ATM GrupaMaciej Grzywaczewski wiceprezes4838
ATM GrupaGrażyna Gołębiowska członek zarządu292254
ATM GrupaPaweł Tobiasz członek zarządu108118
ATM GrupaPozostałe wynagrodzenia ze spółek zależnych ATM Grupa436172
ATM GrupaMarcin Michalak przewodniczący RN9696
ATM GrupaWiesława Kurzewska członek RN4848
ATM GrupaAnna Skowrońska członek RN - 37
ATM GrupaBarbara Pietkiewicz członek RN4848
ATM GrupaMichał Kowalczewskiczłonek RN2448
ATM GrupaMarcin Chmielewski członek RN44 -
ATM GrupaPiotr Stępniak członek RN24 -
AtremKonrad Śniatałaprezes801526
AtremMarek Korytowskiwiceprezes749496
AtremŁukasz Kalupaczłonek zarządu293141
AtremPrzemysław Szmytczłonek zarządu13144
AtremTadeusz Kowalskiprzewodniczący RN3619
AtremHanna Krawczyńskaczłonek RN3014
AtremGabriela Śniatałaczłonek RN20100
AtremAndrzej Rybarczykczłonek RN14-
AtremWojciech Kuśpikczłonek RN15-
AtremSławomir Bakieraczłonek RN57
AtremEwa Przedpełskaczłonek RN-15
Azoty TarnówJerzy Marciniakprezes1190
Azoty TarnówMonika Hapczłonek zarządu1160
Azoty TarnówWitold Szczypińskiwiceprezes14245
Azoty TarnówFranciszek Bernatczłonek zarządu740
Azoty TarnówWitold Golemoczłonek zarządu490
Azoty TarnówJarosław Witaprezes65157
Azoty TarnówIrena Baranekczłonek zarządu18114
Azoty TarnówJan Waisczłonek zarządu120
Azoty TarnówMarek Drac-Tatońprzewodniczący RN737
Azoty TarnówJoanna Kiełkiewiczczłonek RN50
Azoty TarnówEwa Lisczłonek RN4011
Azoty TarnówCzesław Łączakczłonek RN735
Azoty TarnówDariusz Maciejukczłonek RN140
Azoty TarnówMałgorzata Molasczłonek RN260
Azoty TarnówMariusz Obszyńskiczłonek RN200
Azoty TarnówKrzysztof Pieńkowskiczłonek RN3317
Azoty TarnówMarzena Piszczekprzewodnicząca RN310
Azoty TarnówMałgorzata Poświataczłonek RN735
Azoty TarnówMałgorzta Rzężewskawiceprzewodnicząca RN50
Azoty TarnówWiesław Skwarkoprzewodniczący RN220
Azoty TarnówArmin Teskeczłonek RN140
Azoty TarnówJan Waissekretarz RN3434
Azoty TarnówKatarzyna Wałęgaczłonek RN3712
Azoty TarnówJarosław Wronawiceprzewodniczący RN737
B3SystemMirosław Kalińskiprezes259183
B3SystemWładysław Sędzielskiwiceprezes198183
B3SystemPiotr Jurzystawiceprezes127127
B3SystemTadeusz Kuranowskiprzewodniczący RN3,81,9
B3SystemMirosław Hejdukczłonek RN2,51,1
B3SystemKrzysztof Przyłuckiczłonek RN2,51,1
B3SystemWaldemar Nowakczłonek RN2,50
B3SystemMariola Doboszwiceprzewodniczący RN2,41,6
B3SystemHanna Ciejkawiceprzewodniczący RN0,80
B3SystemJacek Grochowinaczłonek RN 0,60
B3SystemMarek Kwiatkowskiczłonek RN 0,60,6
Bank HandlowySławomir Sikora prezes35843868
Bank HandlowyPeter Rossiter wiceprezes14070
Bank HandlowySonia Wędrychowicz-Horbatowska wiceprezes17011867
Bank HandlowyWitold Zieliński wiceprezes14491834
Bank HandlowyMichał Mrożek wiceprezes15722082
Bank HandlowyLidia Jabłonowska-Luba członek zarządu 4861389
Bank HandlowyEdward Wesswiceprezes36202755
Bank HandlowyReza Ghaffariwiceprezes9690
Bank HandlowyPhilip Kingwiceprezes130
Bank HandlowySanjeeb Chaudhuriwiceprezes2530
Bank HandlowyStanisław Sołtysiński przewodniczący RN240267
Bank HandlowyGöran Collert czlonek RN120120
Bank HandlowyMirosław Gryszka czlonek RN168195
Bank HandlowyAndrzej Olechowski wiceprzewodniczący RN216203
Bank HandlowyKrzysztof L. Opolski czlonek RN216177
Bank HandlowyWiesław Smulski czlonek RN120119
Bank MillenniumBogusław Kottprezes2 178128
Bank MillenniumLuis Coutinhowiceprezes2973,32 625
Bank MillenniumJulianna Boniuk-Gorzelańczykczłonek zarządu2 9592 960
Bank MillenniumWojciech Haaseczłonek zarządu2 3992 719
Bank MillenniumZbigniew Kudaśczłonek zarządu3 1203 120
Bank MillenniumPiotr Romanowskiczłonek zarządu1 929-
Bank MillenniumFernando Bichoczłonek zarządu2 9162 917
Bank MillenniumJoao Bras Jorgeczłonek zarządu3 304-
Bank MillenniumMaciej Bednarkiewicz przewodniczący RN655590
Bank MillenniumRyszard Pospieszyńskiczłonek RN354319
Bank MillenniumDariusz Rosaticzłonek RN210189
Bank MillenniumAndrzej Koźmińskiczłonek RN10594
Bank MillenniumCarlos Jorge Ramalho dos Santos Ferreiraczłonek RN158-
Bank MillenniumPaulo Jose de Ribeiro Moita de Macedoczłonek RN158-
Bank MillenniumVitor Manuel Lopes Fernandesczłonek RN79-
Bank MillenniumNelson Ricardo Bessa Machadoczłonek RN79-
Bank MillenniumZbigniew Sobolewskiczłonek RN2694
Bank MillenniumMarek Furtekczłonek RN2694
Bank MillenniumDimitri Contominasczłonek RN1794
Bank MillenniumFrancisco De Lacerdaczłonek RN52189
Bank MillenniumChristoper De Beckczłonek RN2694
Bank MillenniumPedro Maria Teixeira Duarteczłonek RN2694
Bank PekaoJan Krzysztof Bieleckiprezes4 4643 147
Bank PekaoDiego Biondoczłonek zarządu 69-
Bank PekaoPrzemysław Gdańskiczłonek zarządu 1 03091
Bank PekaoMarco Iannacconeczłonek zarządu 107-
Bank PekaoPaolo Iannonewiceprezes2 4391 963
Bank PekaoAndrzej Kopyrskiczłonek zarządu 560-
Bank PekaoChristopher Kosmiderczłonek zarządu 3 0231 442
Bank PekaoLuigi Lovagliowiceprezes6 0874 662
Bank PekaoKatarzyna Niezgodawiceprezes1 33473
Bank PekaoGrzegorz Piwowarwiceprezes1 36367
Bank PekaoMarian Ważyńskiwiceprezes1 1731 378
Bank PekaoPrzmysław Figarskiczłonek zarządu-591
Bank PekaoIrene Grzybowskiczłonek zarządu-91
Bank PekaoSabina Oltonczłonek zarządu-2 641
Bank PekaoJerzy Woźnickiprzewodniczący RN134121
Bank PekaoPaweł Dangelczłonek RN9081
Bank PekaoOliver Greeneczłonek RN9089
Bank PekaoEnrico Pavoniczłonek RN9081
Bank PekaoLeszek Pawłowiczczłonek RN9081
Bank PekaoKrzysztof Pawłowskiczłonek RN9035
Bank PekaoJerzy Starakczłonek RN-45
Bank Zachodni WBKMateusz Morawieckiprezes1 8521 024
Bank Zachodni WBKPaul Barryczłonek zarządu462-
Bank Zachodni WBKAndrzej Burligaczłonek zarządu625279
Bank Zachodni WBKDeclan Flynnczłonek zarządu1 7882 124
Bank Zachodni WBKMichał Gajewskiczłonek zarządu444855
Bank Zachodni WBKJustyn Koniecznyczłonek zarządu924864
Bank Zachodni WBKJanusz Krawczykczłonek zarządu807755
Bank Zachodni WBKJacek Marcinowskiczłonek zarządu785736
Bank Zachodni WBKJames Murphyczłonek zarządu9571 366
Bank Zachodni WBKMarcin Prellczłonek zarządu799741
Bank Zachodni WBKMirosław Skibaczłonek zarządu270-
Bank Zachodni WBKFeliks Szyszkowiakczłonek zarządu796729
Bank Zachodni WBKJacek Kseńprezes4 222-
Bank Zachodni WBKAleksander Szwarcprzewodniczący RN202183
Bank Zachodni WBKWaldemar Frąckowiakczłonek RN177145
Bank Zachodni WBKAleksander Galosczłonek RN163141
Bank Zachodni WBKJacek Ślotałaczłonek RN19997
Bank Zachodni WBKJohn Powerczłonek RN215152
Bank Zachodni WBKJames O'Learyczłonek RN9458
Bank Zachodni WBKKieran Crowleyczłonek RN-33
Bankier.plJoanna Kuzdakprezes/członek zarządu271224
Bankier.plTomasz Jażdżyńskiprezes116290
Bankier.plRoman Bryśczłonek zarządu160 -
Bankier.plGracjana Dykierczłonek zarządu157 -
Bankier.plMagdalena Dulińskaczłonek zarządu131 -
Bankier.plMaciej Klepackiczłonek zarządu130 -
Bankier.plPiotr Pajewskiprzewodniczący RN1,43
Bankier.plKonrad Sitnik wiceprzewodniczący RN0,51
Bankier.plMichał Rumińskiczłonek RN0,51
Bankier.plAlexander Neuberczłonek RN - 1
Bankier.plKrzysztof Płachtaczłonek RN - 1
BarlinekPaweł Wronaprezes860861
BarlinekWioleta Bartoszczłonek zarządu420420
BarlinekMarek Jankeczłonek zarządu290290
BarlinekRyszard Pyrekczłonek zarządu360305
BarlinekMariusz Gromekprzewodniczący RN8484
BarlinekMariusz Waniołkaczłonek RN6060
BarlinekRafał Kwiatkowskiczłonek RN4848
BarlinekKamil Latosczłonek RN4848
BarlinekGrzegorz Mirońskiczłonek RN4848
BBI Capital NFIDawid Sukaczprezes980360
BBI Capital NFIPiotr Karmelitaczłonek zarządu980340
BBI Capital NFIMaciej Dziewolskiczłonek zarządu13272
BBI Capital NFIKrzysztof Zakrzewskiprzewodniczacy RN42brak danych
BBI Capital NFIBogusław Lesniodorskiczłonek RN36brak danych
BBI Capital NFIGrzegorz Majczłonek RN36brak danych
BBI Capital NFILeszek Piastowskiczłonek RN30brak danych
BBI Capital NFIJan Modrzejewskiczłonek RN30brak danych
BBI Development NFIPiotr Litwińskiczłonek zarządu300442
BBI Development NFIPaweł Nowackiczłonek zarządu200-
BBI Development NFIRadosław Świątkowskiczłonek zarządu360582
BBI Development NFIMichał Skorupskiczłonek zarządu7826
BBI Development NFIWłodzimierz Głowackizastępca przewodniczącego RN3633
BBI Development NFIMichał Kurzyńskiczłonek RN3633
BBI Development NFIJanusz Samelaksekretarz RN3539
BBI Development NFIPaweł Turnoprzewodniczący RN4845
BBI Development NFIEwaryst Zagajewskiczłonek RN3633
BBI Zeneris NFIRobert Benderprezes219-
BBI Zeneris NFIMarek Perczyńskiwiceprezes243285
BBI Zeneris NFIMaciej Figielczłonek zarządu206232
BBI Zeneris NFIMarek Jóźwiakczłonek zarządu206199
BBI Zeneris NFIMariusz Kostrzewaczłonek zarządu218204
BBI Zeneris NFIElżbieta Chrzanprezes-524
BBI Zeneris NFIGrzegorz Kubicaprezes-550
BBI Zeneris NFIPiotr Wielowiejskiczłonek zarządu-580
BBI Zeneris NFIRobert Benderprzewodniczący RN116
BBI Zeneris NFIRafał Stempniewiczczłonek RN265
BBI Zeneris NFIŁukasz Kurpiszzastępca przewodniczącego RN315
BBI Zeneris NFIMarcin Matuszczaksekretarz RN315
BBI Zeneris NFIMariusz Olejniczakczłonek RN315
BBI Zeneris NFIPaweł Nowackiczłonek RN25-
BBI Zeneris NFIAndrzej Soczekczłonek RN8-
BBI Zeneris NFIPaweł Turnoprzewodniczący RN89
BBI Zeneris NFIPiotr Karmelitaczłonek RN-9
BBI Zeneris NFIRobert Krasowskiczłonek RN-6
BBI Zeneris NFIMichał Butscherczłonek RN-27
BBI Zeneris NFISebastian Czerwińskiczłonek RN-11
BBI Zeneris NFIKinga Fromlewiczczłonek RN-27
BBI Zeneris NFIŁukasz Ingielewiczczłonek RN-11
BBI Zeneris NFITomasz Łuszczyńskiczłonek RN-27
BBI Zeneris NFIJanina Moszczyńskaczłonek RN-11
BBI Zeneris NFIJarosław Obaraprzewodniczący RN-29
BBI Zeneris NFIKrzysztof Obójczłonek RN-11
BBI Zeneris NFIEwa Pawlakczłonek RN-31
BBI Zeneris NFIHenryk Stawińskiczłonek RN-11
BBI Zeneris NFIMieczysław Tarczyńskiczłonek RN-16
BBI Zeneris NFIRadosław Ździeborskiczłonek RN-27
BBI Zeneris NFIJan Ziemeckiczłonek RN-28
Beef-SanJerzy Bielprezes238,6219,4
Beef-SanMarcin Kołtunwiceprezes152,96137,2
Beef-SanLucjan Pilśniakprzewodniczący RN191,680,7
Beef-SanLesław Wojtas zastępca przewodniczącego RN00
Beef-SanGrzegorz Ryszsekretarz RN6963,3
Beef-SanJoanna Schmidczłonek RN00
Beef-SanMaciej Frankiewiczczłonek RN0 -
Beef-SanAnna Pilśniakczłonek RN0 -
Beef-SanJózef Dulianczłonek RN -0
BestKrzysztof Borusowskiprezes426428
BestMarek Kucnerczlonek zarzadu294296
BestJacek Straszkiewiczczłonek zarządu12brak danych
BestBernd Holzapfelprzewodniczacy RN75,5
BestJan Winieckiwiceprzewodniczący RN75,5
BestLeszek Pawłowiczczlonek RN54,5
BestBartosz Krużewskiczlonek RN52,5
Bestkatarzyna Borusowskaczlonek RN7,54,5
BestWitold Orłowskiczlonek RN15brak danych
BestA. Christoph Zinkeczlonek RN9brak danych
BestMirosława Szakunczlonek RN9brak danych
BędzinPaweł Orlofprezes595527
BędzinSabina Apelczłonek zarządu443394
BędzinCarl Ernst Giestingprzewodniczący RN1412
BędzinFalk Hawigczłonek RN55
BędzinIrmgard Lawnikczłonek RN612
BędzinToni Levakczłonek RN4-
BędzinSven Schulzeczłonek RN4-
BędzinFriedhelm Wiegelmannsekretarz RN1212
BędzinJerzy Góraczłonek RN115
BędzinEdward Gutowskiczłonek RN1112
BędzinZbigniew Robakzastępca przewodniczącego RN1414
BędzinKarl-Heinz Klawunnprzewodniczący RN-8
BędzinRomuald Sawiczczłonek RN-5
BiotonAdam Wilczęgaprezes768595
BiotonPiotr Wielesikczłonek zarządu53304
BiotonHenryk Dąbrowskiczłonek zarządu55336
BiotonWaldemar Krzewskiczłonek zarządu254254
BiotonJoanna Szymańska – Bulskaczłonek zarządu1490
BiotonRyszard Krauzeprzewodniczący RN00
BiotonPiotr Borowiczczłonek RN4444
BiotonMaciej Grelowskiczłonek RN2412
BiotonPaweł Gricukczłonek RN2424
BiotonSławomir Petelickiczłonek RN014
BiotonWojciech Raduchowski-Brachwiczczłonek RN72303
BiotonBarbara Ratnicka-Kiczkaczłonek RN2424
BiotonWaldemar Tevnellczłonek RN012
BiotonWiesław Walendziakczłonek RN2424
BiotonKrzysztof Wilskiczłonek RN2424
BiprometTadeusz Bajprezes480470
BiprometTomasz Sobolwiceprezes-257
BiprometRyszard Straszakwiceprezes371169
BiprometMarek Kacprowiczwiceprezes31938
BiprometPaweł Balaczłonek RN1818
BiprometTomasz Jurczykczłonek RN818
BiprometMarek Leśniakprzewodniczący RN1818
BiprometAndrzej Musiołczłonek RN1818
BiprometTomasz Stamirowskiczłonek RN818
BiprometRobert Więcławskiczłonek RN1518
BiprometWaldemar Wolińskiczłonek RN1814
BiprometMaciej Górskiczłonek RN10-
bmpOliver Borrmannprezes726,0915,0
bmpRalph Guntherczłonek zarządu681,0935,0
bmpAndreas van Bonczłonek zarządu677,0804,0
bmpGerd Schmitz-Morkramerprzewodniczący RN94,790,0
bmpBernd Brunkeczłonek RN45,643,0
bmpUlrich Ankeleczłonek RN35,333,0
BomiAndrzej Wojciechowiczprezes 135 -
BomiAndrzej Kraszewskiwiceprezes 35 -
BomiMarek Romanowskiwiceprezes 280 -
BomiStanisław Okonekprezes 300300
BomiMieczysław Cierpiszwiceprezes 156,4516300
BomiKrzysztof Pietkunwiceprezes 225300
BomiMirosław Tkaczykczłonek zarządu -125
BomiWojciech Kaczmarekprzewodniczący RN226,91829 -
BomiKrzysztof Pietkunwiceprzewodniczący RN226,91829 -
BomiMieczysław Cierpiszczłonek RN186,85725 -
BomiGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN75,4406694,5
BomiJarosław Pyzikczłonek RN32,97196 -
BomiJan Woźniakczłonek RN32,97196 -
BomiAdam Chełchowskiczłonek RN31,35 -
BomiPiotr Derlatkaczłonek RN39,2556556,4
BomiPiotr Dziabasczłonek RN79,545300
BomiMarek Jarocińskiczłonek RN39,2556594,5
BomiMarian Pełkaczłonek RN167,545300
BomiRafał Abratańskiczłonek RN - 37,6
BoryszewMałgorzata Iwanejkoprezes375180
BoryszewAdam Chełchowskiprezes498
BoryszewAdam Cich członek RN5757
BoryszewRoman Karkosikczłonek RN5756
BoryszewArkadiusz Krężelczłonek RN557170
BoryszewWojciech Sierkaczłonek RN5726
BoryszewZygmunt Urbaniakczłonek RN28164
BoryszewKrzysztof Szwarcczłonek RN14
BoryszewKamil Dobiesczłonek RN11
BOŚMariusz Klimczak prezes222brak danych
BOŚPiotr Wiesiołek wiceprezes, I zastępca prezesa/prezes747brak danych
BOŚStanisław Kostrzewski wiceprezes1 359brak danych
BOŚMarcin Romanowski wiceprezes1 072brak danych
BOŚJerzy Pietrewicz wiceprezes, I zastępca prezesa/prezes1 398brak danych
BOŚAdam Grzebieluch wiceprezes188brak danych
BOŚMarek Serafiński wiceprezes29brak danych
BOŚKrzysztof Telega wiceprezes181brak danych
BOŚRyszard Bartkowiak sekretarz RN52brak danych
BOŚAndrzej Herman przewodniczący RN104brak danych
BOŚAgnieszka Zawartko członek RN52brak danych
BOŚAndrzej Matysiak członek RN52brak danych
BOŚJanina Jóźwiak wiceprzewodnicząca RN62brak danych
BOŚMarta Czyż członek RN52brak danych
BOŚLech Płotkowski członek RN52brak danych
BOŚJacek Bajorek wiceprzewodniczący RN75brak danych
BOŚJózef Kozioł członek RN62brak danych
BOŚMarcin Likierski przewodniczący RN125brak danych
BOŚMichał Machlejd członek RN62brak danych
BOŚMarian Malicki członek RN62brak danych
BOŚMarian Pigan sekretarz RN62brak danych
BOŚMichał Wysocki członek RN62brak danych
BOŚRyszard Ochwat członek RN49brak danych
BOŚJan Wielgus członek zarządu 219brak danych
BRE BankMariusz Grendowiczprezes1 471-
BRE BankWiesław Thorczłonek zarządu1 458-
BRE BankPrzemysław Gdańskiczłonek zarządu147-
BRE BankKarin Katerbauczłonek zarządu413-
BRE BankBern Loewenczłonek zarządu1 218-
BRE BankJarosław Mastalerzczłonek zarządu1 250-
BRE BankChristian Rhinoczłonek zarządu1 100-
BRE BankSławomir Lachowskiprezes6 954-
BRE BankJerzy Jóźkowiakczłonek zarządu4 398-
BRE BankAndre Carlsczłonek zarządu569-
BRE BankRainer Ottensteinczłonek zarządu201-
BRE BankJanusz Wojtasczłonek zarządu886-
BRE BankSławomir Lachowskiprezes-5 225
BRE BankJerzy Jóźkowiakczłonek zarządu-3 132
BRE BankBern Loewenczłonek zarządu-3 221
BRE BankJarosław Mastalerzczłonek zarządu-334
BRE BankRainer Ottensteinczłonek zarządu-3 221
BRE BankWiesław Thorczłonek zarządu-3 146
BRE BankJanusz Wojtasczłonek zarządu-2 874
BRE BankMaciej Leśnyprzewodniczący RN315315
BRE BankAndre Carlsczłonek RN--
BRE BankJan Szomburgczłonek RN231231
BRE BankTeresa Mokryszczłonek RN132132
BRE BankWaldemar Stawskiczłonek RN156-
BRE BankMichael Schmidczłonek RN198198
BRE BankMartin Zielkeczłonek RN156-
BRE BankAchim Kassowczłonek RN213198
BRE BankMarek Wierzbowskiczłonek RN104-
BRE BankKrzysztof Szwarcczłonek RN-33
BRE BankGromosław Czempińskiczłonek RN27132
BRE BankNicholas Tellerczłonek RN48231
BRE BankMertin Blessingczłonek RN178234
Bank BPHJózef Wancerprezes5 6685 527
Bank BPHMirosław Bonieckiwiceprezes4 6514 547
Bank BPHGrzegorz Dąbrowskiwiceprezes990-
Bank BPHKent Holdingwiceprezes1 536-
Bank BPHPiotr Królikowskiwiceprezes1 363-
Bank BPHKazimierz Łabnowiceprezes1 574966
Bank BPHCezary Mączkawiceprezes740-
Bank BPHCarl Normann Voktwiceprezes1 8601 597
Bank BPHPrzemysław Gdańskiczłonek zarządu-2 760
Bank BPHAnton Knettczłonek zarządu-4 693
Bank BPHKatarzyna Niezgoda-Walczakczłonek zarządu-2 600
Bank BPHGrzegorz Piwowarczłonek zarządu-2 726
Bank BPHAles Blazekczłonek RN0-
Bank BPHPeter Frankilnpierwszy zastepca przewodniczacego RN0-
Bank BPHDenis Hallczłonek RN0-
Bank BPHKrystyna Gawlikowska-Hueckelczłonek RN4882
Bank BPHBeata Gessel-Kalinowska vel Kaliszczłonek RN47-
Bank BPHMarek Grzybowskiczłonek RN1982
Bank BPHMarek Józefiakczłonek RN-75
Bank BPHAlicja Kornasiewiczprzewodniczący RN72,1122
Bank BPHAnna Krajewskaczłonek RN4882
Bank BPHLesław Kuzajczłonek RN0-
Bank BPHSławomir Mirkowskiczłonek RN63-
Bank BPHDes O'Sheaczłonek RN0-
Bank BPHDorota Podedworna-Tarnowskaczłonek RN78-
Bank BPHAgnieszka Słomka-Gołębiowskaczłonek RN78-
Bank BPHTomasz Stamirowskiczłonek RN47-
Bank BPHWiesław Rozłuckiprzewodniczący RN146-
Bank BPHDmitri Stocktondrugi zastepca przewodniczacego RN0-
Bank BPHJohann Stroblczłonek RN-41
Bank BPHEmil Ślązakczłonek RN1982
Bank BPHBłażej Lepczyńskiczłonek RN38-
BudimexMarek Michałowskiprezes12951219
BudimexStefan Assanowiczwiceprezes-1910
BudimexHenryk Urbańskiczłonek zarządu1067996
BudimexDariusz Blocherczłonek zarządu877705
BudimexMarcin Węgłowskiczłonek zarządu762714
BudimexJacek Daniewskiczłonek zarządu739569
BudimexJoanna Siwak-Makowieckaczłonek zarządu364-
BudimexIgnacio Botella Rodriguezwiceprezes101-
BudimexIgnacio Vivancos Sanchezwiceprezes236562
BudimexStanisław Pacukprzewodniczący RN9081
BudimexCarmelo Rodrigo Lopezwiceprzewodniczący RN33-
BudimexIgor Chalupecczłonek RN7537
BudimexKrzysztof Sędzikowskiczłonek RN7568
BudimexKrzysztof Sokoliksekretarz RN8371
BudimexTomasz Sielickiczłonek RN7568
BudimexJavier Galindo Fernandezczłonek RN7568
BudimexJose Carlos Garrido-Lestache Rodriguezczłonek RN7568
BudimexJaime Aguirre de Carcer y Morenoczłonek RN35-
BudimexAlejandro de la Joya Ruiz de Velascoczłonek RN5478
BudimexMaria Segimon de Manzanosczłonek RN1968
BudimexAndrzej Macenowiczczłonek RN-37
Budopol WrocławMirosław Motykaprezes18242
Budopol WrocławHenryk Feliksprezes-132
Budopol WrocławRobert Cembrzyńskiwiceprezes245168
Budopol WrocławMarzanna Adamskaczłonek zarządu182168
Budopol WrocławJanusz Konopkaprzewodniczący RN45
Budopol WrocławGrzegorz Antkowiakczłonek RN23
Budopol WrocławZbigniew Walasczłonek RN23
Budopol WrocławLuiza Bergczłonek RN1-
Budopol WrocławHenryk Jukowskiczłonek RN1-
Budopol WrocławDariusz Małaszkiewiczczłonek RN-1
Budopol WrocławKrzysztof Kosiorek Sobolewskiczłonek RN-4
Budvar CentrumMarek Trzcińskiprezes8484
Budvar CentrumMaria Skrzypiecczłonek zarządu13293
Budvar CentrumArtur Błasikczłonek zarządu11977
Budvar CentrumJan Kaczmarekprzewodniczący RN4,54,5
Budvar CentrumUrszula Trzcińskaczłonek RN24
Budvar CentrumKazimierz Trzcińskiczłonek RN34
Budvar CentrumKrzysztof Jędrzejewskiczłonek RN34
Budvar CentrumAleksander Kowalczykczłonek RN33
BumechMirosław Szmalprezes281-
BumechZygmunt Kosmaławiceprezes281-
BumechAdam Konopkaczłonek RN8-
BumechAndrzej Zającczłonek RN36-
BumechCzesław Lechczłonek RN36-
BumechHenryk Dźwigołczłonek RN28-
BumechEdward Długajprzewodniczący RN28-
BumechJarosław Żołędowskiczłonek RN28-
BytomTomasz Sarapataprezes1111512
BytomDorota Wilerwiceprezes627262
BytomPaweł Jamorskiprzewodniczący RN66104
BytomJan Załubskiwiceprzewodniczący RN6475
BytomSławomir Ziemskisekretarz RN6475
BytomGrzegorz Kuczyńskiczłonek RN52102
BytomTomasz Szewczykczłonek RN5275
CAM Media Krzysztof Przybyłowskiprezes 212225
CAM MediaPaweł Orłowskiwiceprezes274288
CAM MediaAdam Michalewiczwiceprezes275288
CAM MediaJoanna Braulińska-Wójcikprzewodnicząca RN30
CAM MediaJerzy Drozdowskiczłonek RN30
CAM MediaBartosz Foroncewiczczłonek RN20
CAM MediaRobert Kozielskiczłonek RN00
CAM MediaDariusz Werbowyczłonek RN20
CAM MediaPiotr Krawczyńskiczłonek RN0-
CAM MediaAndrzej Szymańskiczłonek RN2-
Capital PartnersPaweł Balaprezesbrak danych0,0
Capital PartnersKonrad Korobowiczwiceprezesbrak danych0,0
Capital PartnersMaciej Górskiwiceprezesbrak danych0,0
Capital PartnersAdam Chełchowskiwiceprezes brak danych-
Capital PartnersJacek Jaszczołtprzewodniczący RN2,11,7
Capital PartnersTomasz Kozieł wiceprzew. RN -0,0
Capital PartnersZbigniew Hayderczłonek RN1,72,5
Capital PartnersZbigniew Kulińskiczłonek RN1,72,5
Capital PartnersMarek Leśniakczłonek RN2,11,7
Capital PartnersJurij Sadowskiczłonek RN2,12,5
CCI Mooky Greidingerprezes i dyrektor generalny30812890
CCI Israel Greidingerczłonek zarządu18321702
CCI Amos Weltschczłonek zarządu18081695
CCI Coleman Greidingerprzewodniczący RN54,5159
CCI Jair Shilhavczłonek RN54,5159
CCI Arthur F. Pierceczłonek RN54,5159
CCI Scott S. Rosenblumczłonek RN54,5159
CCI Caroline M. Twistczłonek RN54,5159
CCI Peter J. Weishutczłonek RN54,5159
CentrozapIreneusz Królprezes13531296
CentrozapBarbara Konrad-Dziwiszwiceprezes343387
CentrozapAdam Wysockiwiceprezes378362
CentrozapJacek Wilanowskiwiceprezes63
CentrozapMariusz Jabłońskiwiceprezes297
CentrozapIreneusz Nawrockiczłonek RN3624
CentrozapJerzy Chojnaczłonek RN2717
CentrozapWiesław Kowalczykczłonek RN2717
CentrozapAdam Szołowskiczłonek RN2717
CentrozapKrzysztof Baraniewskiczłonek RN2717
CentrozapMariusz Jabłońskiczłonek RN317
CentrozapMieczysław Skołożyńskiczłonek RN2717
CentrozapKrzysztof Felisczłonek RN19
Centrum KlimaMarek Perendykprezes46936
Centrum KlimaWojciech Jakrzewskiwiceprezes22236
Centrum KlimaMagdalena Karpińskaprzewodnicząca RN10
Centrum KlimaTomasz Klinkeczłonek RN10
Centrum KlimaIwona Perendykczłonek RN10
Centrum KlimaAgnieszka Nairczłonek RN10
Centrum KlimaJakub Bieguńskiczłonek RN00
Centrum KlimaAnna Domeredzkaczłonek RN10
Ceramika Nowa GalaWaldemar Piotrowskiprezes984523
Ceramika Nowa GalaPaweł Górnickiwiceprezes711373
Ceramika Nowa GalaPiotr Turskiwiceprezes-285
Ceramika Nowa GalaJanusz Koczykprzewodniczący RN4040
Ceramika Nowa GalaMarek Wierzbowskiczłonek RN3232
Ceramika Nowa GalaGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN3232
Ceramika Nowa GalaPaweł Marcinkiewiczczłonek RN3232
Ceramika Nowa GalaGrzegorz Ogonowskiczłonek RN3232
CersanitMirosław Jędrzejczykprezes640730
CersanitPiotr Mrowiecczłonek zarządu490550
CersanitGrzegorz Saniawaczłonek zarządu650640
CersanitPaweł Oskardczłonek zarządu420360
CersanitArtur Kłoczkoprzewodniczący RN477
CersanitGrzegorz Mirońskiczłonek RN6053
CersanitMariusz Waniołaczłonek RN6777
CersanitJarosław Cybulskiczłonek RN3636
CersanitKamil Latosczłonek RN3636
CersanitKrzysztof Zygulskiczłonek RN3625
Chemoservis-DworyGrzegorz Dobrowolski prezes393brak danych
Chemoservis-DworyBronisław Głowacki członek zarządu275brak danych
Chemoservis-DworyJarosław Kisiołekczłonek zarządu152brak danych
Chemoservis-DworyAndrzej Gastołeksekretarz RN37brak danych
Chemoservis-DworyTomasz Mazurprzewodniczący RN48brak danych
Chemoservis-DworyZygfryd Płochockiwiceprzewodniczący RN37brak danych
Chemoservis-DworyAndrzej Rusekczłonek RN37brak danych
Chemoservis-DworyJanisław Zwolińskiczłonek RN37brak danych
CiechRyszard Kunickiprezes9540
CiechMirosław Kochalskiprezes2 7302 125
CiechRobert Bednarskiczłonek zarządu2440
CiechMarcin Dobrzańskiczłonek zarządu7130
CiechArtur Osuchowskiczłonek zarządu7270
CiechRafał Pasiekaczłonek zarządu1 9541 460
CiechKazimierz Przełomskiczłonek zarządu1 1210
CiechMarek Trosińskiczłonek zarządu1 8121 039
CiechWojciech Wardackiczłonek zarządu1 9501 618
CiechGrzegorz Miśprzewodniczący RN38102
CiechAlicja Pimpickawiceprzewodnicząca RN8885
CiechWiktor Cwynarczłonek RN2568
CiechDariusz Krajowski–Kukielczłonek RN2568
CiechTomasz Karusewiczczłonek RN2531
CiechWiktor Askanasczłonek RN180
CiechPrzemysław Cieszyńskiczłonek RN570
CiechKrzysztof Salwachczłonek RN570
CiechRobert Skoczeńprzewodniczący RN760
CiechWojciech Włodarczykczłonek RN540
CiechKrzysztof Zdanowskiwiceprzewodniczący RN200
CiechKrzysztof Mastalerzczłonek RN400
CiechJacek Goszczyńskiwiceprzewodniczący RN490
CiechGrzegorz Kłoczkoprzewodniczący RN50
CiechMarzena Okła–Anuszewskaczłonek RN30
City InteractiveMarek Tymińskiprezes300132
City InteractiveKrzysztof Bujakczłonek zarządu224108
City InteractiveKrzysztof Sroczyńskiprzewodniczący RN4221
City InteractiveMarek Wierzbowskiczłonek RN3015
City InteractiveMarek Dworakczłonek RN3015
City InteractiveLech Tymińskiczłonek RN3015
City InteractiveTadeusz Kistrynczłonek RN3015
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Krzysztof Walarowskiprezes220
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Jan Gąsowskiprezes1 106135
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Krzysztof Walarowskiczłonek RN00
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Paweł Kaweckiczłonek RN0
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Dominik Barszcz członek RN00
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Krzysztof Zołaczłonek RN0
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Anna Kiełdanowiczczłonek RN00
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Zdzisław Brodeckiczłonek RN28
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Arkadiusz Guzierowiczczłonek zarządu0
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Zbigniew Canowieckiprezes5692
Cognor (d. Centrostal Gdańsk)Krystyna Piotrowskaczłonek zarządu147
ComarchJanusz Filipiakprezes4919,06122,0
ComarchRafał Chwastwiceprezes 207,01046,0
ComarchPiotr Piatosawiceprezes910,0769,0
ComarchPaweł Prokopwiceprezes487,0466,0
ComarchPiotr Reichertwiceprezes1147,0501,0
ComarchZbigniew Rymarczykwiceprezes774,0700,0
ComarchMarcin Warwaswiceprezes834,0508,0
ComarchPaweł Przewięźlikowskiwiceprezes -883,0
ComarchKonrad Tarańskiwiceprezes 142,0-
ComarchElżbieta Filipiakprzewodniczący RN213,0301,0
ComarchMaciej Brzezinskiczłonek RN30,030,0
Comarch Wojciech Kucharzykczłonek RN30,030,0
ComarchAnna Ławrynowiczczłonek RN30,030,0
ComarchTadeusz Syryjczykczłonek RN30,015,0
ComarchKrzysztof Zielińskiczłonek RN -15,0
ComarchMaciej Czapiewskiczłonek RN 15,0-
CompJacek Papajprezes412,0392,0
CompAndrzej Wąsowskiwiceprezes484,0531,0
CompGrzegorz Zieleniecwiceprezes -201,0
CompMaria Papaj-Pieńkowskaczłonek zarządu -143,0
CompAndrzej Woźniakowskiwiceprezes 431,025,0
CompKrzysztof Morawskiczłonek zarządu395,0394,0
CompTomasz Bajtyngierczłonek zarzadu364,021,0
CompRafał Jagniewskiczłonek zarządu 300,017,0
CompRobert Tomaszewskiprzewodniczący RN36,047,0
CompKrzysztof Bogutynczłonek RN24,024,0
CompJacek Pulwarskiczłonek RN24,024,0
CompWłodzimierz Hausnerczłonek RN24,024,0
CompMieczysław Tarnowskiczłonek RN 12,024,0
CompMarcin Wysockiczłonek RN 12,0-
ComplexMichał Nowackiprezes zarządu540475
ComplexRadosław Łodziatowiceprezes zarządu282198
ComplexMarek Składowskiczłonek zarządu65207
ComplexRyszard Petrykowskiczłonek zarządu72,0-
ComplexKatarzyna Nowackaprzewodnicząca RN166165
ComplexUrszula Nowackawiceprzewodnicząca RN3630
ComplexLucjan Nowackiczłonek RN6060
ComplexEwa Nowackaczłonek RN9-
ComplexAnna Marynowiczczłonek RN21-
ComplexStanisław Osieckiczłonek RN5751
CP EnergiaMarcin Buczkowskiprezes327346
CP EnergiaJarosław Patykwiceprezes2420
CP EnergiaPiotr Buszka wiceprezes/członek zarządu6067
CP EnergiaPiotr Wypychwiceprezes020
CP EnergiaPaweł Balaprzewodniczący RN3221
CP EnergiaMaciej Kotlickiwiceprzewodniczący RN3221
CP EnergiaMichał Wysockiczłonek RN3216
CP EnergiaDariusz Marzecczłonek RN3216
CP EnergiaMaciej Gierejczłonek RN3221
CP EnergiaMaciej Górskiczłonek RN3221
CP EnergiaMariusz Klimczakczłonek RN05
Cyfrowy Polsat Dominik Libickiprezes 4 720619
Cyfrowy Polsat Maciej Gruberczłonek zarządu 2052355
Cyfrowy Polsat Dariusz Działkowskiczłonek zarządu1516472
Cyfrowy Polsat Andrzej Matuszyńskiczłonek zarządu1480440
Cyfrowy Polsat Zygmunt Solorz-Żakprzewodniczący RN88 -
Cyfrowy Polsat Heronim Ruta członek RN15360
Cyfrowy Polsat Mariola Gacaczłonek RN6140
Cyfrowy Polsat Zdzisław Gacaczłonek RN6140
Cyfrowy Polsat Anna Kwaśnik członek RN6140
Cyfrowy Polsat Andrzej Papis członek RN12033
Cyfrowy Polsat Robert Gwiazdowskiczłonek RN59 -
Cyfrowy Polsat Leszek Reksaczłonek RN59 -
DecoraWaldemar Osuchprezes622679
DecoraArtur Hibnerczłonek zarządu398405
DecoraWłodzimierz Lesińskiprzewodniczący RN3537
DecoraHeinz W. Dusarczłonek RN3537
DecoraStephen Hempelczłonek RN3537
DecoraAndrzej Tomaszewskiczłonek RN3537
DecoraOthmar Hermannczłonek RN2537
DecoraPeter Weigandczłonek RN10-
DębicaJacek Pryczek prezes1 078-
DębicaZdzisław Chabowskiprezes-4856
DębicaLeszek Cichockiczłonek zarządu929859
DębicaLeszek Szafranczłonek zarządu669506
DębicaJeffrey Smith członek zarządu222154
DębicaJaroslav F. Kaplanprzewodniczący RN00
DębicaMichel Rzonzefprzewodniczący RN0-
DębicaSerge Lussierwiceprzewodniczący RN00
DębicaMaciej Mataczyński sekretarz RN78-
DębicaAndrzej Kalwassekretarz RN444
DębicaCzesław Łączakczłonek RN-34
DębicaJoseph Rosenczłonek RN00
DębicaDominikus Golsongczłonek RN00
DębicaKrzysztof Suszczłonek RN63-
DębicaLeszek Kurczczłonek RN3561
DębicaJacek Osowski członek RN9826
DębicaRaimondo Egginkczłonek RN63-
DGAAndrzej Głowackiprezes558426
DGAAnna Szymańskawiceprezes522402
DGAMirosław Marekwiceprezes453391
DGAJanusz Wiśniewskiwiceprezes66275
DGAKarol Działoszyńskizastępca przewodniczącego RN1213
DGAPiotr Gosienieckiprzewodniczący RN1815
DGAJacek Gulińskiczłonek RN44
DGARobert Gwiazdowski członek RN5-
DGALeon Komornicki członek RN3148
DGATomasz Kozioł członek RN44
DGAMichał Lachowicz członek RN8-
DGAJanusz Steinhoff członek RN5132
DGARomuald Szperliński sekretarz RN58
DGAJacek Koczwara członek RN-7
Dom DevelopmentJarosław Szanajcaprezes17831466
Dom DevelopmentJanusz Zalewskiwiceprezes-913
Dom DevelopmentLeszek Piotr Nałęczwiceprezes1305175
Dom DevelopmentGrzegorz Kiełpszwiceprezes10111059
Dom DevelopmentJerzy Ślusarskiwiceprezes970695
Dom DevelopmentJanusz Stolarczykczłonek zarządu872752
Dom DevelopmentTerry Roydonczłonek zarządu5872
Dom DevelopmentGrzegorz Kiełpszprzewodniczący RN173-
Dom DevelopmentZygmunt Kostkiewiczwiceprzewodniczący RN8996
Dom DevelopmentRichard Lewiswiceprzewodniczący RN7272
Dom DevelopmentStanisław Plakwiczczłonek RN7272
Dom DevelopmentMichael Cronkczłonek RN7272
Dom DevelopmentMarkham Dumasczłonek RN7272
Dom DevelopmentWłodzimierz Boguckiczłonek RN7272
DrewexPiotr Polakprezes zarządu188,0151,0
DrewexJacek Szczurwiceprezes zarządu110,591,0
DrewexWojciech Jankowskiprzewodniczący RN1,00,5
DrewexKatarzyna Polakwiceprzewodniczący RN2,51,0
DrewexKatarzyna Majchrzakczłonek RN0,0-
DrewexWojciech Wesołyczłonek RN1,05,0
DrewexMaciej Koźbiałczłonek RN1,5-
DrewexMarcin Grodeckiczłonek RN4,01,0
DropZbigniew Chwedorukprezes 6656
DropMarek Suchowolecczłonek RN368
DropAndrzej Suchowolecczłonek RN00
DropAgnieszka Tłaczałaczłonek RN246
DropMaciej Matusiakczłonek RN246
DropPiotr Pajakczłonek RN00
Drozapol-ProfilWojciech Rybkaprezes334290
Drozapol-ProfilIrena Kruszewskawiceprezes137119
Drozapol-ProfilGrzegorz Dołkowskiwiceprezes208181
Drozapol-ProfilBożydar Dubalskiczłonek RN54
Drozapol-ProfilJózef Saczłonek RNeckiczłonek RN32
Drozapol-ProfilRobert Włosińskiczłonek RN43
Drozapol-ProfilTomasz Ziamekczłonek RN42
Drozapol-ProfilAndrzej Ronaczłonek RN32
DZ Bank PolskaRainer Fuhrmann prezes 1 3691246
DZ Bank PolskaFriedrich Graf zu Rantzau członek zarządu 1 2121003
DZ Bank PolskaAndrzej Kopeć członek zarządu 830571
DZ Bank PolskaThomas Duhnkrack przewodniczący RN1816
DZ Bank PolskaKarl-Heinz Von Oppenkowski wiceprzewodniczący RN1315
DZ Bank PolskaMałgorzata Góra członek RN1111
DZ Bank PolskaMarek Forster członek RN117
DZ Bank PolskaWolfgang Perdich czlonek RN1111
eCardKonrad Korobowiczprezes297,0396,0
eCardRadosław Sosnowskiwiceprezes 99,0100,0
eCardKrzysztof Biniekwiceprezes 360,0260,0
eCardIreneusz Kucharskiczłonek zarządu 180,0180,0
eCardKrzysztof Trojakczłonek zarządu 290,0290,0
eCardMaciej Girzyńskiprzewodniczący RN0,00,0
eCardPaweł Balaczłonek RN0,00,0
eCardPiotr Wypychczłonek RN 0,00,0
eCardIwona Ustachczłonek RN0,00,0
eCardRadosław Sosnowskiczłonek RN0,00,0
eCardMichał Jaworskiczłonek RN0,00,0
eCardAdam Chełchowskiczłonek RN 0,00,0
Echo InvestmentJarosław Grodzkiprezes707926
Echo InvestmentPiotr Gromniakprezes639619
Echo InvestmentArtur Langnerwiceprezes611725
Echo InvestmentAndrzej Majcherprezes-650
Echo InvestmentWojciech Ciesielskiprzewodniczący RN8482
Echo InvestmentAndrzej Majcherwiceprzewodniczący RN6035
Echo InvestmentMariusz Waniołkaczłonek RN36106
Echo InvestmentRobert Oskardczłonek RN3636
Echo InvestmentKarol Żbikowskiczłonek RN3636
Echo InvestmentTomasz Kalwatczłonek RN3636
Echo InvestmentKamil Latosczłonek RN-15
EFHMirosław Wierzbowskiprezes289brak danych
EFHRobert Bohojłowiceprezes30brak danych
EFHMarcin Podobaswiceprezes40brak danych
EFHTadeusz Kuflińskiwiceprezes90 -
EFHGrzegorz Żółcikwiceprezes -brak danych
EFHFranciszek Kubiczekwiceprezes -brak danych
EFHJarosław Lisprzewodniczący RN5brak danych
EFHStanisław Dobrzańskiczłonek RN10,5brak danych
EFHAndrzej Podgórski (w RN do 11.02.2008 r.)członek RN5brak danych
EFHGerd Bauerczłonek RN2 -
EFHIreneusz Kasnerczłonek RN3brak danych
EFHJan Koprowskiczłonek RN7brak danych
ElektrobudowaJacek Faltynowiczprezes858690
ElektrobudowaJarosław Tomaszewskiczłonek zarządu762543
ElektrobudowaAriusz Boberczłonek zarządu617502
ElektrobudowaTomasz Jaźwińskiczłonek zarządu630364
ElektrobudowaStanisław Rakczłonek zarządu631442
ElektrobudowaDariusz Mańkoprzewodniczący RN7669
ElektrobudowaKarol Żbikowskiczłonek RN42-
ElektrobudowaAleksander Chłopeckiczłonek RN34-
ElektrobudowaJacek Chwałekczłonek RN34-
ElektrobudowaTomasz Mosiekczłonek RN34-
ElektrobudowaDariusz Wojdaczłonek RN5752
ElektrobudowaRyszard Rafalskiczłonek RN5719
ElektrobudowaMichał Wnorowskiczłonek RN2762
ElektrobudowaMichał Boniczłonek RN352
ElektrobudowaRoman Zalewskiczłonek RN2352
ElektrobudowaArkadiusz Julkeczłonek RN-3
ElektrotimAndrzej Diakunprezes397972
ElektrotimArtur Wójcikowskiwiceprezes280659
ElektrotimKrzysztof Foltaprzewodniczący RN3025
ElektrotimZdzisław Gajekczłonek RN1310
ElektrotimWojciech Kowalskiczłonek RN153
ElektrotimJan Walulikczłonek RN1313
ElektrotimRobert Machałaczłonek RN1513
ElkopGabriela Dereckaprezes108-
ElkopCzesław Koczorekprezes182153
ElkopMarek Sabelaprezes95-
ElkopSławomir Olszewskiczłonek zarządu12036
ElkopPiotr Zalitaczprzewodniczący RN425
ElkopAnna Gamratczłonek RN381
ElkopTadeusz Kozubskiczłonek RN4937
ElkopRadosław Olszewskiczłonek RN382
ElkopMałgorzata Rybak-Pierzyńskaczłonek RN182
ElkopPiotr Opławskiczłonek RN19-
ElkopŁukasz Ochmanczłonek RN-1
Elstar OilStanisław Rosnowskiprezes zarządu360360,0
Elstar OilZbigniew Łuczkowskiczłonek zarzadu240240,0
Elstar OilWojciech Witychczłonek zarządu292,5240,0
Elstar OilHubert Janiszewskiprzewodniczący RN3633,0
Elstar OilRyszard Ruszakczłonek RN2422,0
Elstar OilRafał Maniaczłonek RN2422,0
Elstar OilWojciech Drożdżałczłonek RN2422,0
Elstar OilAdam Gacaczłonek RN-12,0
Elstar OilTomasz Pańczyszynczłonek RN1110,0
ElzabPaweł Dudziukprezes45-
ElzabJerzy Biernatwiceprezes415427
ElzabJerzy Malokczłonek zarządu324328
ElzabJan Chadam członek zarządu25-
ElzabStefan Opiela członek zarządu-274
ElzabDawid Sukaczprzewodniczący RN998
ElzabArtur Olszewski zastępca przewodniczącego RN806
ElzabJerzy Ciesielskisekretarz RN7669
ElzabDariusz Wiatr członek RN806
ElzabPiotr Karmelita członek RN806
ElzabWłodzimierz Pacześny członek RN4667
ElzabMarcin Dobrzański członek RN33-
ElzabAntoni Roga przewodniczący RN-78
ElzabClaudio Montanariczłonek RN-63
ElzabTadeusz Biały członek RN-63
ElzabGeneroso Gallucio członek RN-61
ElzabValentina Barille członek RN-61
ElzabMario Colombo członek RN-2
ElzabAndrzej Kurkowski członek RN-2
ElzabFederico Mandelli członek RN-2
EMCPiotr Gerberprezes 240240
EMCJarosław Leszczyszynwiceprezes 158180
EMCMarek Kołodziejskiczłonek zarządu85-
EMCKrystyna Wider-Polochczłonek zarządu6030
EMCHanna Gerberczłonek RN11
EMCAleksandra Żmudzińskaczłonek RN11
EMCWitold Kalbarczykczłonek RN1-
EMCAnna Leszczyszyn-Stankowskaczłonek RN11
EmperiaArtur Kawaprezes485,2839
EmperiaJarosław Wawerskiwiceprezes473,7770
EmperiaDariusz Kalinowskiczłonek zarządu427,2741
EmperiaGrzegorz Wawerskiczłonek zarządu467,417
EmperiaMarek Wesołowskiczłonek zarządu481,233
EmperiaPiotr Laskowskiczłonek zarządu22,2207
EmperiaRenata Bronisz-Czyżczłonek zarządu193,4486
EmperiaJacek Dudzikczłonek zarządu212,5594
EmperiaJarosław Rudnickiczłonek zarządu231,5304
EmperiaLesław Sygułaczłonek zarządu186,9249
EmperiaIreneusz Ziębaprzewodniczący RN3629
EmperiaZenon Mierzejewskizastępca przewodniczącego RN3629
EmperiaPiotr Długoszczłonek RN3629
EmperiaPiotr Kawaczłonek RN36 -
EmperiaTomasz Krysztofiakczłonek RN3629
EmperiaPiotr Laskowskiczłonek RN36 -
EmperiaWojciech Kossuthczłonek RN -0,6
EmperiaWładysław Wawerskiczłonek RN -6
EmperiaWincenty Muraczłonek RN -29
EmperiaPiotr Długoszczłonek RN -19
EneaPaweł Mortasprezes223,4brak danych
EneaMarek Hermachczłonek zarządu271,0brak danych
EneaCzesław Koltermann członek zarządu237,5brak danych
EneaPiętka Zbigniewczłonek zarządu173,4brak danych
EneaKoczorowski Piotrczłonek zarządu18,3brak danych
EneaMarek Malinowskiczłonek zarządu19,6brak danych
EneaSławomir Jankiewiczczłonek zarządu18,3brak danych
EneaRenata Czechczłonek zarządu138,3brak danych
EneaMichał Łagodaprzewodniczący RN31,2brak danych
EneaTadeusz Dachowskiwiceprzewodniczacy RN37,2brak danych
EneaPiotr Begierczłonek RN31,2brak danych
EneaMarian Janasczłonek RN31,2brak danych
EneaMarian Kłyszczłonek RN25,0brak danych
EneaAndrzej Łopuszkoczłonek RN37,2brak danych
EneaWiesław Pawliotticzłonek RN31,2brak danych
EneaMieczysław Plucińskiczłonek RN37,2brak danych
EneaMarcin Lemkowskiczłonek RN7,7brak danych
EneaKrzysztof Misiołekczłonek RN5,9brak danych
EneaPiotr Meteniowskiczłonek RN5,9brak danych
EneaMirosław Rawaczłonek RN5,9brak danych
EneaTomasz Karusewiczczłonek RN5,9brak danych
EneaMarzena Gajdaczłonek RN37,2brak danych
EneaJacek Jastrzębskiczłonek RN5,9brak danych
EnergoaparaturaTomasz Michalikprezes24950
EnergoaparaturaRafał Mańkaczłonek zarządu18950
EnergoaparaturaMariusz Jabłońskiprezes207673
EnergoaparaturaAdam Bezaprzewodniczący RN5637
EnergoaparaturaJacek Zatrybczłonek RN3431
EnergoaparaturaRyszard Wojtowiczczłonek RN2831
EnergoaparaturaMałgorzata Gęgotek-Rapakczłonek RN21-
EnergoaparaturaZdzisław Koralewskiczłonek RN21-
EnergoaparaturaLeszek Rejniakczłonek RN1143
EnergoaparaturaIreneusz Królczłonek RN831
EnergoinstalStanisław Więcekprezes360360
EnergoinstalMichał Więcekwiceprezes272264
EnergoinstalJarosław Więcekwiceprezes262253
EnergoinstalJacek Kosteczkaprzewodniczący RN3741
EnergoinstalHenryk Kawalskiczłonek RN3731
EnergoinstalIrena Więcekczłonek RN3741
EnergoinstalKarolina Więcekczłonek RN5254
EnergoinstalMarta Jędrusińska-Więcekczłonek RN3740
EnergoinstalMariusz Woźnicaczłonek RN-22
Energomontaż-PołudnieAndrzej Hołdaprezes437-
Energomontaż-PołudnieWojciech Nazarekprezes457140
Energomontaż-PołudnieMarek Korycińskiprezes-478
Energomontaż-PołudnieTadeusz Torbusczłonek zarządu33879
Energomontaż-PołudnieIzabela Jakubiecczłonek zarządu-256
Energomontaż-PołudnieAlina Sowaczłonek zarządu-158
Energomontaż-PołudnieMarcin Jochemczakczłonek zarządu-87
Energomontaż-PołudnieDorota Cieślakczłonek zarządu-27
Energomontaż-PołudnieJerzy Wcisłoprezes-18
Energomontaż-PołudnieSławomir Masiukprzewodniczacy RN18293
Energomontaż-PołudnieMarek Wesołowskiczłonek RN16782
Energomontaż-PołudnieAndrzej Kowalskiczłonek RN11382
Energomontaż-PołudnieKrzysztof Radojewskiczłonek RN56-
Energomontaż-PołudnieWaldemar Tevnellczłonek RN56-
Energomontaż-PołudnieBogusław Oleksyczłonek RN4887
Energomontaż-PołudnieMarek Czarnotaczłonek RN6084
Energomontaż-PołudniePiotr Góralewskiczłonek RN5882
Energomontaż-PołudnieSławomir Kamińskiczłonek RN5882
Energomontaż-PółnocWłodzimierz Dyrkaprezes732675
Energomontaż-PółnocPrzemysław Milczarekwiceprezes609534
Energomontaż-PółnocAndrzej Orlińskiwiceprezes392-
Energomontaż-PółnocMirosław Białogłowskiczłonek zarządu465471
Energomontaż-PółnocKonrad Jaskółaprzewodniczący RN7445
Energomontaż-PółnocWojciech Wilomskiwiceprzewodniczący RN6750
Energomontaż-PółnocMarian Boguckisekretarz RN6734
Energomontaż-PółnocZygmunt Artwikczłonek RN5628
Energomontaż-PółnocAdam Dylągczłonek RN5644
Energomontaż-PółnocJanusz Koczykprzewodniczący RN-24
Energomontaż-PółnocArtur Gaborwiceprzewodniczący RN-19
Energomontaż-PółnocWaldemar Wasiluksekretarz RN-16
Energomontaż-PółnocJacek Krawczykczłonek RN-16
Energopol-PołudnieJacek Taźbirekprezes215268
Energopol-PołudnieLech Tomasz Tomkowskiprezes-231
Energopol-PołudnieJerzy Gazdawiceprezes66-
Energopol-PołudnieMarian Berwiceprezes101202
Energopol-PołudnieJan Mikewiceprezes-209
Energopol-PołudnieBogumił Marekwiceprezes-167
Energopol-PołudniePiotr Robakprzewodniczący RN4535
Energopol-PołudnieZbigniew Niesiobędzkiwiceprzewodniczący RN413
Energopol-PołudnieLucjan Norassekretarz RN373
Energopol-PołudnieZofia Tupajczłonek RN373
Energopol-PołudnieKatarzyna Ziółekczłonek RN29-
Energopol-PołudnieArtur Leszczyńskiczłonek RN829
Energopol-PołudnieUrszula Malinowskaczłonek RN-27
Energopol-PołudnieAgnieszka Lesiakczłonek RN-27
Energopol-PołudnieRyszard Matkowskiwiceprzewodniczący RN-29
Energopol-PołudnieRoman Kobylińskiczłonek RN-27
Energopol-PołudnieMaciej Gnoińskiczłonek RN-9
ErbudDariusz Grzeszczakczłonek zarządu1088464
ErbudJózef Zubelewiczczłonek zarządu1031722
ErbudGerhard Kassmanprzewodniczący RN6065
ErbudWojciech Rzepkaczłonek RN4148
ErbudJózef Olszyńskiczłonek RN00
ErbudAlbert Durrczłonek RN4043
ErbudGabriel Główkaczłonek RN4043
ErbudLech Wysokińskiczłonek RN4043
ERGMaciej Błasiakprezes204111
ERGJarosław Lenartowskiprezes-200
ERGDariusz Purgałwiceprezes-104
ERGWojciech Hetmaniukprzewodniczący RN10-
ERGMarek Migasczłonek RN117
ERGJacek Neskaczłonek RN103
ERGAndrzej Biernackiczłonek RN5-
ERGWojciech Wrochnaczłonek RN5-
ERGTomasz Koziełczłonek RN26
ERGGrzegorz Muraczłonek RN64
ERGAneta Kołosowskaczłonek RN5551
ERGAnna Purgałczłonek RN-3
ERGBogusław Spurgiaszczłonek RN-75
Ergis-EurofilmsTadeusz Nowickiprezes254332
Ergis-EurofilmsJan Polaczekwiceprezes319258
Ergis-EurofilmsGrzegorz Kędzierskiczłonek zarządu-229
Ergis-EurofilmsAndrzej Mielczarekczłonek zarządu-142
Ergis-EurofilmsMarek Górskiprzewodniczący RN9891
Ergis-EurofilmsJacek Korpałaczłonek RN4857
Ergis-EurofilmsMaciej Grelowskiczłonek RN4836
Ergis-EurofilmsPiotr Wieczorkiewiczczłonek RN4322
Ergis-EurofilmsKlaus Dietzczłonek RN1815
Ergis-EurofilmsStanisław Mazgajczłonek RN3627
Ergis-EurofilmsPaweł Kaczorowskiczłonek RN3645
Ergis-EurofilmsZenon Dąbrowskiczłonek RN1916
Ergis-EurofilmsAndrzej Paczuskiczłonek RN-12
Ergis-EurofilmsMarek Krygierczłonek RN-3
ES-SystemBogusław Pilszczekprezes689674
ES-SystemLeszek Ciupińskiwiceprezes536465
ES-SystemJacek Wysokiwiceprezes672624
ES-SystemBożena Ciupińskaprzewodnicząca RN706676
ES-SystemArkadiusz Chojnackiczłonek RN3610
ES-SystemJulian Pilszczekczłonek RN228
ES-SystemJerzy Burdzyczłonek RN3944
ES-SystemRadosław Wojciechowskiczłonek RN222254
ES-SystemMałgorzata Dyrdaczłonek RN-102
EurocashLuis Amaralprezes819,81043,1
EurocashRui Amaralczłonek zarządu1371,11109,1
EurocashArnaldo Guerreiroczłonek zarządu1103,01073,7
EurocashPedro Martinhoczłonek zarządu1114,1895,7
EurocashKatarzyna Kopaczewskaczłonek zarządu718,8646,2
EurocashRyszard Majerczłonek zarządu760,9521,3
EurocashRoman Piątkiewicz członek zarządu792,41142,3
EurocashJacek Owczarek członek zarządu122,00,0
EurocashJoao Borges de Assuncaoprzewodniczący RN91,596,0
EurocashEduardo Aguinaga de Moraesczłonek RN43,946,2
EurocashRyszard Wojnowskiczłonek RN43,946,1
EurofaktorArtur Rawskiprezes57brak danych
EurofaktorMichał Goliczwiceprezes14322
EurofaktorJanusz Zimochczłonek zarządu8262
EurofaktorMariusz Zysikczłonek zarządu86171
EurofaktorRoland Zelmanczłonek zarządu66134
EurofaktorTomasz Srokoszczlonek RN659
EurofaktorMieczysław Duraczlonek RN615
EurofaktorGrzegorz Hajdarowiczprzewodniczacy RN291
EurofaktorDorota Hajdarowiczwiceprzewodniczący RN140,4
EurofaktorZofia Hajdarowiczczlonek RN5,70,4
EurofaktorKrzysztof Pytelczlonek RN5,70,4
EurofaktorKrzysztof Gajdasekretarz RN8,8brak danych
EurofaktorBogusław Kośmiderczlonek RN8,8brak danych
EurofaktorJan Pamułaczlonek RN8,8brak danych
EurotelKrzysztof Stepokuraprezes249148
EurotelTomasz Basińskiwiceprezes231139
EurotelMarek Parnowskiczłonek zarządu230139
EurotelJacek Niedbalski członek zarządu120-
EurotelKrzysztof Płachta prezes-50
EurotelKrzysztof Płachtaprzewodniczący RN125
EurotelJacek Foltarzczłonek RN128
EurotelPaweł Kostrzewskiczłonek RN128
EurotelKrzysztof Parnowskiczłonek RN128
EurotelRyszard Wojnowskiczłonek RN122
EurotelPiotr Bendykowskiprzewodniczący RN-6
EurotelIwar Przyklangczłonek RN-3
FAMPiotr Janczewskiprezes950493
FAMMaciej Adamczykczłonek zarządu652231
FAMRafał Twardowskiczłonek zarządu99
FAMMaciej Adamczykczłonek zarządu349
FAMMirosław Kalickiczłonek RN675473
FAMAleksander Grotczłonek RN7287
FAMWiesław Kalicki członek RN10578
FAMJan Łożyńskiczłonek RN110
FAMLeszek Szwedoczłonek RN10
FAMAndrzej Wróblewskiczłonek RN2713
FAMLeszek Jędrzejewskiczłonek RN3
FAMArkadiusz Śnieżkoczłonek RN4
FAMSebastian Bogusławskiczłonek RN2
FAMKrzysztof Dziewulskiczłonek RN2
FAMPaweł Tamborskiczłonek RN112
FAMZbigniew Bonderekczłonek RN14
FarmacolBarbara Kaszowiczwiceprezes 171154
FarmacolAleksander Chomiakowwiceprezes 164174
FarmacolKrzysztof Sitkoczłonek zarządu2038
FarmacolArkadiusz Paśnikczłonek zarządu-161
FarmacolAndrzej Olszewskiprzewodniczący RN242307
FarmacolZyta Olszewskazastępca przewodniczącego RN242284
FarmacolJan Kowalewskiczłonek RN32,5
FarmacolAnna Rutkowskaczłonek RN33
FarmacolMaciej Olszewskiczłonek RN7275
FasingZdzisław Bikprezes450410
FasingMariusz Fiałekwiceprezes290305
FasingMaksymilian Klankwiceprezes330295
FasingWanda Zawadzkawiceprezes69255
FasingMarian Bąkprzewodniczący RN9687
FasingWłodzimierz Grudzieńczłonek RN7769
FasingJan Wysoglądczłonek RN5752
FasingWojciech Marcinkiewiczczłonek RN4642
FasingKonrad Milczarskiczłonek RN4614
FasingAndrzej Matczewskiczłonek RN4614
FasingMarek Zdybelczłonek RN2342
FasingDominik Skoczekczłonek RN4642
FerrumJan Waszczakprezes313325
FerrumTadeusz Kaszowskiwiceprezes275265
FerrumKonrad Miterskiczłonek RN5464
FerrumJerzy Woźniakczłonek RN4251
FerrumSławomir Bajorczłonek RN4251
FerrumAndrzej Krawczykczłonek RN4233
FerrumKrzysztof Bilkiewiczczłonek RN21
FerrumDariusz Czechczłonek RN2022
FerrumKrzysztof Jeznachczłonek RN15
FerrumJarosław Sitekczłonek RN15
FerrumKrzysztof Kwiatkowskiczłonek RN11
Fonbrak danychbrak danychbrak danychbrak danych
ForteMaciej Formanowiczprezes zarządu1566,01573,0
ForteAndrzej Korzebczłonek zarządu-1472,0
ForteJochen Hornczłonek zarządu567,0977,0
ForteRobert Rogowskiczłonek zarzadu600,0425,0
ForteZbigniew Sebastianprzewodniczący RN42,042,0
ForteWładysław Frasyniukczłonek RN42,042,0
ForteStanisław Krauzczłonek RN42,042,0
ForteMarek Rockiczłonek RN42,042,0
ForteWitold Dzbeńskiczłonek RN42,042,0
FortePiotr Nadolskiczłonek RN42,042,0
Fortis Bank PolskaAlexander Paklonsprezes955935
Fortis Bank PolskaJan BujakI wiceprezes10791301
Fortis Bank PolskaBartosz Chytławiceprezes1744968
Fortis Bank PolskaJean-Luc Deguelwiceprezes1017986
Fortis Bank PolskaJaromir Pelczarskiwiceprezes1081938
Fortis Bank PolskaThierry Lechienwiceprezes726288
Fortis Bank PolskaJos Clijstersprzewodniczący RN10872
Fortis Bank PolskaAntoni Potockiwiceprzewodniczący RN8466
Fortis Bank PolskaWerner Claeswiceprzewodniczący RN5466
Fortis Bank PolskaZbigniew Dreslerczlonek RN6454
Fortis Bank PolskaPeter Ulmannczłonek RN6454
Fortis Bank PolskaMarc Luetczłonek RN350
Fortis Bank PolskaLucas Willemynsczlonek RN560
Fortis Bank PolskaChristopher Norrisczłonek RN210
FotaBohdan Stankiewiczprezes364,0238,0
FotaBogdan Fotaczłonek zarządu167,0146,0
FotaMałgorzata Siwekczłonek zarządu137,0164,0
FotaRadosław Wojtkiewiczczłonek zarządu286,0175,0
FotaSławomir Kurekczłonek zarządu210,0161,0
FotaWojciech Pratkowskiprezes44-
FotaPaweł Gizickiczłonek zarządu95-
FotaTadeusz Stalińskiczłonek RN39,021,0
FotaJacek Jerzymowskiczłonek RN30,010,0
FotaLucjan Śledźczłonek RN28,010,0
FotaLucyna Fotaczłonek RN15,015,0
FotaJakub Fotaczłonek RN30,017,0
Gant DevelopmentDariusz Małaszkiewiczprezes385114
Gant DevelopmentHenryk Felikswiceprezes32531
Gant DevelopmentKarol Antkowiakwiceprezes34692
Gant DevelopmentLuiza Bergczłonek zarządu332140
Gant DevelopmentMirosław Motykaczłonek zarządu349104
Gant DevelopmentJanusz Konopkaprzewodniczący RN1311
Gant DevelopmentAdam Michalskiczłonek RN78
Gant DevelopmentBogna Sikorskaczłonek RN77
Gant DevelopmentSven-Torsten Kainczłonek RN64
Gant DevelopmentGrzegorz Antkowiakczłonek RN51
Gant DevelopmentMarek Gabryjelskiczłonek RN0-
Gant DevelopmentHenryk Antkowiakczłonek RN4840
Gant DevelopmentAgnieszka Majeckaczłonek RN-2
Gant DevelopmentBarbara Antkowiakczłonek RN-1
Getin HoldingKrzysztof Rosińskiprezes1 883545
Getin HoldingArtur Wizaczłonek zarządu902640
Getin HoldingRadosław Stefurakczłonek zarządu816102
Getin HoldingPiotr Stępniakprerzes191 374
Getin HoldingLeszek Czarneckiprzewodniczący RN0-
Getin HoldingLudwik Czarneckiczłonek RN1885
Getin HoldingRemigiusz Balińskiprzewodniczący RN / wiceprzewodniczący RN4996
Getin HoldingMarek Grzegorzewiczczłonek RN18173
Getin HoldingJarosław Leszczyszynczłonek RN1685
Getin HoldingWilliam Pollardwiceprzewodniczący RN485
GF PremiumBukowski Krzysztofprezesbrak danychbrak danych
Gino RossiMaciej Fedorowiczprezes307354
Gino RossiJan Banaszkiewiczczłonek zarządu244292
Gino RossiJan Szczurkoczłonek zarządu223245
Gino RossiStanisław Węgrzynczłonek zarządu158183
Gino RossiPaweł Kapłonczłonek zarządu120395
Gino RossiTomasz Gryglewskiczłonek zarządu33 -
Gino RossiGherardo Iannelliprzewodniczący RN249220
Gino RossiLuca Luzziczłonek RN4 -
Gino RossiArkadiusz Rynkiewiczczłonek RN4647
Gino RossiGian Piero Luzziczłonek RN3031
Gino RossiMassimo Suggelliczłonek RN3031
Gino RossiMariusz Babralczłonek RN3031
Gino RossiKazimierz Stępniakczłonek RN123134
Gino RossiRafał Abratańskiczłonek RN3531
Gino RossiMaciej Fedorowiczczłonek RN6 -
Gino RossiJan Banaszkiewiczczłonek RN6 -
Globe Trade CentrePiotr Kroenkeczłonek zarządu22341896
Globe Trade CentreErez Bonielczłonek zarządu24082112
Globe Trade CentreMariusz Kozłowskiczłonek zarządu23081853
Globe Trade CentreHagai Harelczłonek zarządu23522029
Globe Trade CentreWitold Zatońskiczłonek zarządu1680866
Globe Trade CentreEli Alroyprzewodniczący RN28074878
Globe Trade CentreMariusz Grendowiczczłonek RN12036
GraalBogusław Kowalskiprezes502502
GraalJustyna Frankowskaczłonek zarządu8787
GraalGerard Bronkprzewodniczący RN3030
GraalPiotr Dukowskiczłonek RN2424
GraalPiotr Bykowskiczłonek RN2424
GraalKrzysztof Kaczmarczykczłonek RN2424
GraalWiesław Latałaczłonek RN2424
GrajewoPaweł Wyrzykowskiprezes18151217,0
GrajewoDariusz Tomaszewskiczłonek zarządu650672,0
GrajewoRafał Karczczłonek zarządu460511,0
GrajewoZbigniew Dudekczłonek zarządu-152,0
GrajewoKrzysztof Lobertczłonek zarządu56587,0
GrajewoHans Overdiekprzewocniczący RN0-
GrajewoWojciech Kowalskiczłonek RN21,538
GrajewoRafał Bogusławskiczłonek RN21,5-
GrajewoRobert Hopperdietzelczłonek RN0-
GrajewoMichael Wolfczłonek RN0-
GrajewoMichael Ernstczłonek RN0-
GrajewoDerrick Noeczłonek RN0-
Grupa FamurTomasz Jakubowskiprezes354333
Grupa FamurWaldemar Łaskiwiceprezes438343
Grupa FamurWojciech Wronawiceprezes41295
Grupa FamurBeata Zawiszowskawiceprezes274235
Grupa FamurRyszard Bednarzwiceprezes14882
Grupa FamurZbigniew Fryzowiczwiceprezes262-
Grupa FamurŁukasz Powierżawiceprezes86-
Grupa FamurHenryk Sokwiceprezes-34
Grupa FamurAndrzej Cholewaprezes-460
Grupa FamurJacek Lipieckiwiceprezes-49
Grupa FamurJacek Domogałaprzewodniczący RN598561
Grupa FamurTomasz Domogałaczłonek RN9696
Grupa FamurKrzysztof Wieczorekczłonek RN4825
Grupa FamurGabriela Koronowskaczłonek RN23120
Grupa FamurTadeusz Uhlczłonek RN96102
Grupa FamurJacek Osowskiczłonek RN2523
Grupa Kościuszko Polskie JadłoJan Kościuszkoprezes20030
Grupa Kościuszko Polskie JadłoDorota Ostafińskaczłonek zarządu25752,05
Grupa Kościuszko Polskie JadłoMałgorzata Wieczerzakczłonek zarządu77 -
Grupa Kościuszko Polskie JadłoMarek Zuberprzewodniczący RN100
Grupa Kościuszko Polskie JadłoTomasz Górzyńskiwiceprzewodniczący RN983,63
Grupa Kościuszko Polskie JadłoPaweł Patenasekretarz RN7811,4
Grupa Kościuszko Polskie JadłoJacek Welcsekretarz RN00
Grupa Kościuszko Polskie JadłoAgnieszka Więckiewiczczłonek RN6515,9
Grupa Kościuszko Polskie JadłoKrzysztof Atłasiewiczczłonek RN8 -
Grupa Kościuszko Polskie JadłoJolanta Gilewiczczłonek RN2 -
Grupa LotosPaweł Olechnowiczprezes199,866181
Grupa LotosMarek Sokołowskiwiceprezes219,52180
Grupa LotosMariusz Machajewskiwiceprezes186,256239
Grupa LotosWiesław Skwarkoprzewodniczący RN 00
Grupa LotosJan Stefanowiczwiceprzewodniczący RN40,03738
Grupa LotosHenryk Siodmokwiceprzewodniczący RN22,96636
Grupa LotosLeszek Starostawiceprzewodniczący RN16,5590
Grupa LotosGrzegorz Szczodrowskisekretarz RN22,96636
Grupa LotosMariusz Obszyńskisekretarz RN16,5590
Grupa LotosBeata Zawadzkaczłonek RN22,96636
Grupa LotosMarta Buszczłonek RN22,96619
Grupa LotosIzabela Emerlingczłonek RN22,96619
Grupa LotosJacek Mościckiczłonek RN22,96636
Grupa LotosRadosław Barszczczłonek RN16,5590
Grupa LotosPiotr Chajderowskiczłonek RN16,5590
Grupa LotosMałgorzata Hirszelczłonek RN16,5590
HardexIreneusz Kaczmarekprezes566,0547
HardexAnna Juszczykczłonek zarządu361,0258
HardexWaldemar Motykaczłonek zarządu413,0371
HardexDawid Sukaczprzewodniczący RN53,049
HardexPiotr Karmelitawiceprzewodniczący RN45,042
HardexAndrzej Beśkiewiczczłonek RN45,042
HardexBartłomiej Skotnickiczłonek RN23,038
HardexDariusz Zychczłonek RN41,038
HardexKinga Kluzekczłonek RN18,0-
Hawe Marek Rudzińskiprezes 712371
Hawe Andrzej Laskowskiczłonek zarządu360227
Hawe Jarosław Janiszewskiprezes 236 -
Hawe Robert Flak członek zarządu202 -
Hawe Robert Szydłowski przewodniczący RN74
Hawe Waldemar Falenta wiceprzewodniczący RN73
Hawe Jarosław Dziewa członek RN72
Hawe Krzysztof Jajuga członek RN43
Hawe Jarosław Janiszewski członek RN13
Hawe Grzegorz Leszczyński członek RN - -
Hawe Ryszard Strużak członek RN5 -
Hawe Małgorzata Głąbicka członek RN6 -
HTL- StrefaAndrzej Czerneckiprezes427442
HTL- StrefaJózef Kossowskiczłonek zarządu399419
HTL- StrefaIwonna Sobończłonek zarządu327297
HTL- StrefaWitold Orłowskiprzewodniczący RN4050
HTL- StrefaAndrzej Kidybawiceprzew. RN2531
HTL- StrefaBeata Błędowskaczłonek RN55
HTL- StrefaJolanta Nejmanczłonek RN56
HTL- StrefaAndrzej Woźnicaczłonek RN56
HutmenKazimierz Śmigielskiprezes322312
HutmenJan Sendalczłonek zarządu250252
HutmenPiotr Górowskiprezes372499
HutmenMarcin Walczakczłonek zarządu357280
HutmenKamil Dobiesczłonek RN4714
HutmenDariusz Grzybczłonek RN4752
HutmenTadeusz Lesiakczłonek RN20
HutmenPiotr Szeligaczłonek RN6
HutmenZygmunt Urbaniakczłonek RN5652
HutmenPiotr Wiśniewskiczłonek RN41
HutmenLucjan Ciastekczłonek RN2752
HutmenArkadiusz Krężelczłonek RN72180
HutmenAndrzej Liboldprezes148
HutmenAdam Chełchowski członek RN20
Hydrobudowa PolskaJerzy Ciechanowskiprezes40-
Hydrobudowa PolskaTomasz Worochprezes225104
Hydrobudowa PolskaTomasz Starzakwiceprezes184148
Hydrobudowa PolskaEdward Kasprzakwiceprezes18090
Hydrobudowa PolskaAndrzej Zwierzchowskiczłonek zarządu182115
Hydrobudowa PolskaRafał Damasiewiczczłonek zarządu185113
Hydrobudowa PolskaJoanna Zwolakczłonek zarządu18090
Hydrobudowa PolskaJarosław Dusiłowiceprezes21055
Hydrobudowa PolskaKrzysztof Diduchczłonek zarządu9043
Hydrobudowa PolskaMałgorzata Wiśniewskaprzewodniczący RN21675
Hydrobudowa PolskaAndrzej Wilczyńskiwiceprzewodniczący RN18051
Hydrobudowa PolskaGrzegorz Wojtkowiakczłonek RN3621
Hydrobudowa PolskaMarcin Idziorekczłonek RN3624
Hydrobudowa PolskaPrzemysław Szkudlarczykczłonek RN3665
Hydrobudowa PolskaPiotr Stobieckisekretarz RN8452
Hydrobudowa PolskaJerzy Wiśniewskiprzewodniczący RN-103
Hydrobudowa PolskaTomasz Worochwiceprzewodniczący RN-42
Hydrobudowa PolskaJacek Krzyżaniakczłonek RN-33
Hydrobudowa PolskaTomasz Tomczakczłonek RN-21
HydrotorWacław Kropińskiprezes332221
HydrotorJanusz Czapiewskiczłonek zarządu249179
HydrotorLeon Malecczłonek RN1574
HydrotorCzesław Główczewskiczłonek RN5847
HydrotorEugeniusz Atrasczłonek RN949
HydrotorJanusz Kordaczłonek RN1255
HydrotorGrzegorz Szymańskiczłonek RN211
HydrotorJanusz Dejaczłonek RN63
HydrotorMieczysław Zwolińskiczłonek RN47
HydrotorAndrzej Kosińskiczłonek RN15
HydrotorMariusz Lewickiczłonek RN15
HygienikaStanisław Kołacińskiprezes zarządu18015
HygienikaAndrzej Majchrzakprzewodniczący RN2714,6
HygienikaFilip Ciaśczłonek RN1055,6
HygienikaAndrzej Fierlaczłonek RN1710,9
HygienikaWojciech Kozaczłonek RN2010,8
HygienikaAleksander Łapkaczłonek RN2010,9
HygienikaKamil Kosińskiczłonek RN6-
HygienikaCezary Grzegorczukczłonek RN4-
HygienikaZbigniew Sienkiewiczczłonek RN4-
HygienikaDariusz Nikołajukprezes zarządu-247
HygienikaGrzegorz Lichockiczłonek zarządu-164
HygienikaMaciej Zientaraprzewodniczący RN-3,8
HygienikaMariusz Piskorskiczłonek RN-3,8
HygienikaAndrzej Zawiślakczłonek RN-3,8
HygienikaWojciech Sutkowskiczłonek RN-3,8
HygienikaMarcin Zientaraczłonek RN-3,8
HyperionTomasz Gajdzińskiprezes390180
HyperionJacek Bargiel wiceprezes 350156
HyperionAdam Gajdzińskiprzewodniczący RN44 -
HyperionJolanta Gajdzińskaczłonek RN40 -
HyperionWłodzimierz Fiutczłonek RN44 -
HyperionHenryk Kondzielnik członek RN40 -
HyperionRoman Kozieł członek RN44 -
HyperionMaria Matlok członek RN44 -
HyperionMaciej Czekaj członek RNbrak danych -
HyperionMariusz Podsiadłoprzewodniczący RNbrak danych5
HyperionRafał Abratański wiceprzewodniczący RNbrak danychbrak danych
HyperionPiotr Derlatkaczłonek RNbrak danych4
HyperionAdam Drabczłonek RNbrak danych5
I&B SystemHenryk Kruszekprezes 162,0122,0
I&B SystemMarcin Niewęgłowskiprezes 150,056,0
I&B SystemJulita Zdończykwiceprezes 10,0-
I&B SystemKonrad Marchlewskiczłonek RN12,015,0
I&B SystemPaweł Guziejewskiczłonek RN -6,0
I&B SystemStanisław Gutscheczłonek RN -6,0
I&B SystemPrzemysław Wróbelczłonek RN12,016,0
I&B SystemPiotr Jędrzejczakczłonek RN -6,0
I&B SystemHubert Bojdoprzewodniczący RN22,011,0
I&B SystemDariusz Zychczłonek RN 18,09,0
I&B SystemKrzysztof Gozdekczłonek RN 12,06,0
IDMSAGrzegorz Leszczyńskiprezes5616,62114,9
IDMSARafał Abratańskiwiceprezes5504,61810,1
IDMSAAntoni Abratańskiczłonek RN3022,50
IDMSAWładysław Boguckiprzewodniczący RN3022,50
IDMSAJarosław Dziewaczłonek RN3015,00
IDMSAAdam Konopkaczłonek RN7,522,50
IDMSAPiotr Kukowskiczłonek RN1522,50
IDMSAHenryk Leszczyńskiczłonek RN3022,50
IDMSAŁukasz Żakczłonek RN3022,50
IDMSAJerzy Reyczłonek RN-7,50
IDMSARobert Tomaszewskiczłonek RN5-
IDMSAArtur Koziejaczłonek RN5-
IGroup Jan Wojciechowski prezes6824
IGroup Piotr Gaweł wiceprezes 399-
IGroup Rafał Rześny wiceprezes9654
IGroup Vladimir Bogdanovwiceprezes 12196
IGroup Józef Jędrzejczyk prezes -72
IGroup Jerzy Kardaszewicz wiceprezes -42
IGroup Józef Jędrzejczyk przewodniczący RN 148
IGroup Waldemar Pacławski wiceprzewodniczący RN 126
IGroup Jacek Pogonowskiczłonek RN --
IGroup Jan Macieja członek RN 128
IGroup Janusz Wójcik członek RN 128
IGroup Marzena Jędrzejczyk przewodnicząca RN -2
IGroup Anna Sopoćko członek RN -2
IGroup Paweł Szymaniak sekretarz RN-1
IGroup Eryk Karski członek RN 10-
ImpelGrzegorz Dzikprezes586565,0
ImpelJózef Biegajczłonek zarządu416468,0
ImpelWojciech Rembikowskiczłonek zarządu512198,0
ImpelSławomir Borkowskiczłonek zarządu-48,0
ImpelEdward Lauferczłonek zarządu-478,0
ImpelKrzysztof Obłójczłonek RN141138,0
ImpelAndrzej Malinowskiczłonek RN105104,0
ImpelPiotr Pawłowskiczłonek RN7070,0
ImpelSylwester Cacekczłonek RN3270,0
ImpelMariusz Matlakiewiczczłonek RN7171,0
ImpelPiotr Urbańczykczłonek RN47,0-
ImpexmetalPiotr Szeligaprezes421136
ImpexmetalJerzy Popławskiczłonek zarządu195
ImpexmetalArkadiusz Krężelczłonek RN404509
ImpexmetalSławomir Kamińskiczłonek RN3156
ImpexmetalJacek Kostrzewaczłonek RN6053
ImpexmetalZygmunt Urbaniakczłonek RN154159
ImpexmetalAndrzej Żebrowskiczłonek RN5853
ImpexmetalMałgorzata Iwanejkoczłonek RN16
ImpexmetalAdam Chełchowski prezes498
IndykpolPiotr Kulikowskiprezes885791
IndykpolAlfred Sutarzewiczprzewodniczący RN300291
IndykpolFeliks Kulikowskizastępca przewodniczącego RN288275
IndykpolWaldemar Wolińskiczłonek RN156143
IndykpolBogdan Królewskiczłonek RN156143
IndykpolRoman Malinowskiczłonek RN156143
IndykpolStanisław Pacukczłonek RN156143
Infovide MatrixMarek Kobiałkaprezes60271
Infovide MatrixBoris Stokalski-Dzierzykrajwiceprezes60433
Infovide MatrixJacek Królikwiceprezes60349
Infovide MatrixBeata Chmielewskaprzew. RN57,5
Infovide MatrixPiotr Płoszajskiwiceprzew. RN7,57,5
Infovide MatrixMarcin Gorazdasekretarz RN7,510
Infovide MatrixMieczysław Puławskiczłonek RN7,57,5
Infovide MatrixZbigniew Dworzeckiczłonek RN7,57,5
Infovide MatrixWojciechowski Pawełczłonek RN-2,5
ING Bank ŚląskiBrunon Bartkiewiczprezes3 0612 960
ING Bank ŚląskiMirosław Bodawiceprezes1 7001 258
ING Bank ŚląskiMichał Bolesławskiwiceprezes566-
ING Bank ŚląskiIan Clynewiceprezes2082 567
ING Bank ŚląskiMaria Elisabeth van Elstwiceprezes1 3461 919
ING Bank ŚląskiJustyna Keslerwiceprezes650-
ING Bank ŚląskiMałgorzata Kołakowskawiceprezes618-
ING Bank ŚląskiOscar Swanwiceprezes1303,481
ING Bank ŚląskiMichał Szczurekwiceprezes2 0081 935
ING Bank ŚląskiBenjamin van de Vriewiceprezes1 374-
ING Bank ŚląskiKrzysztof Brejdakwiceprezes-170
ING Bank ŚląskiGrzegorz Cywińskiwiceprezes-231
ING Bank ŚląskiDonald Kochwiceprezes-191
ING Bank ŚląskiRalph Hamerswiceprezes-16
ING Bank ŚląskiCornelis Leenaarswiceprezes-20
ING Bank ŚląskiMarcus van der Ploegwiceprezes-16
ING Bank ŚląskiIgno van Waesberghewiceprezes-16
ING Bank ŚląskiAnna Fornalczykprzewodniczący RN188144
ING Bank ŚląskiJerzy Hausnerczłonek RN102,496
ING Bank ŚląskiMirosław Kośmiderczłonek RN128120
ING Bank ŚląskiWojciech Popiołekczłonek RN128120
Instal KrakówPiotr Juszczykprezes18281130
Instal KrakówStanisław Czekajczłonek zarządu877549
Instal KrakówJan Kobylakczłonek zarządu877549
Instal KrakówRafał Rajtarczłonek zarządu875549
Instal KrakówJan Szybińskiczłonek zarządu786474
Instal KrakówJacek Motykaprzewodniczący RN9151
Instal KrakówAndrzej Kowalskiczłonek RN6934
Instal KrakówWładysław Krakowskiczłonek RN6934
Instal KrakówDariusz Mańkoczłonek RN26-
Instal KrakówGrzegorz Pilchczłonek RN26-
Instal KrakówPiotr Wężykczłonek RN6934
Instal KrakówMariusz Wojdonczłonek RN4334
Instal LublinJan Makowskiprezes343-
Instal LublinPiotr Ciompawiceprezes98-
Instal LublinTomasz Fliswiceprezes342-
Instal LublinDawid Sukaczprzewodniczący RN26-
Instal LublinGrzegorz Golecczłonek RN23-
Instal LublinGrzegorz Kubicaczłonek RN23-
Instal LublinPiotr Karmelitaczłonek RN23-
Instal LublinAdam Konopkaczłonek RN23-
Instal LublinMichał Skipietrowprzewodniczący RN22-
Instal LublinAndrzej Dobruckiczłonek RN18-
Instal LublinZofia Szwedczłonek RN18-
Instal LublinHelmut Floethczłonek RN18-
Instal LublinAgnieszka Pasikczłonek RN18-
Integer.plRafał Brzoskaprezes266,6488
Integer.plKrzysztof Kołpaczłonek zarządu22862
Inter CarsKrzysztof Oleksowiczprezes 638782
Inter CarsRobert Kieszekwiceprezes zarządu352456
Inter CarsKrzysztof Soczyńskiwiceprezes zarządu352428
Inter CarsWojciech Milewskiczłonek zarządu286384
Inter CarsPiotr Kraskaczłonek zarządu286182
Inter CarsTomasz Zadrogaczłonek zarządu182231
Inter CarsAndrzej Oliszewskiprzewodniczący RN3552
Inter CarsMaciej Oleksowiczczłonek RN2933
Inter CarsMichał Marczalczłonek RN2933
Inter CarsWanda Oleskowiczczłonek RN2033
Inter CarsJoanna Oleksowicz Bugajewskaczłonek RN2933
Inter CarsJerzy Grabowieckiczłonek RN10-
Inter CarsJacek Klimczakczłonek RN14-
InterferieWojciech Kuderaprezes112,8 -
InterferieAdam Milanowskiczłonek zarządu271,155,7
InterferieWaldemar Czechowski-Jamrozińskiprezes366,4240,9
InterferieTadeusz Kaniaczłonek zarządu284,8104,1
InterferieMirosław Gojdźczłonek zarządu184,7172,3
InterferiePiotr Kaczyńskiczłonek zarządu4,1153,1
InterferieAndrzej Bukowczykczłonek zarządu -108,6
InterferieAndrzej Pawluszekczłonek zarządu -67,9
InterferieAntoni Gątkowskiprzewodniczący RN32,348,8
InterferieAlina Rockaczłonek RN25,438,3
InterferieRafał Citowiczczłonek RN42,425,2
InterferieKarolina Piesiewiczczłonek RN25,425,2
InterferieAneta Lubaśczłonek RN28,5 -
InterferiePiotr Tokarczukczłonek RN50,1 -
InterferieJózef Kowalskiczłonek RN16,9 -
InterferieAnna Osadfczukczłonek RN16,9 -
InterferieRobert Ostowiczczłonek RN16,9 -
InterferieJerzy Pokójczłonek RN16,9 -
InterferieDorota Jaworska członek RN -12,5
InterferieJacek Swakończłonek RN -32
InterferieWincenty Stanisławskiczłonek RN - 12,6
Inter GroclinZbigniew Drzymałaprezes 254244
Inter GroclinTadeusz Rębaczczłonek zarządu329145
Inter GroclinBarbara Sikorskaczłonek zarządu18087
Inter GroclinIzabela Rogozińskaczłonek zarządu17993
Inter GroclinPiotr Musiałczłonek zarządu18093
Inter GroclinWaldemar Frąckowiakprzewodniczący RN161145
Inter GroclinWojciech Witkowskiwiceprzewodniczący RN108205
Inter GroclinJanusz Brzezińkiczłonek RN10596
Inter GroclinMonika Drzymałaczłonek RN10145
Inter GroclinKrzysztof Jordanczłonek RN10191
Inter GroclinJerzy Kochańskiczłonek RN10191
Inter GroclinRafał Bednarekczłonek RN091
IntersportArtur Mikołajkoprezes 396brak danych
IntersportSławomir Gilwiceprezes 393brak danych
IntersportKrzysztof Milewskiwiceprezes 396brak danych
IntersportMarek Radwańskiwiceprezes 388brak danych
IntersportArtur Olenderczłonek RN24brak danych
IntersportKlaus Jostczłonek RN21brak danych
IntersportBeata Mikołajko członek RN21brak danych
IntersportŁukasz Gilczłonek RN21brak danych
IntersportJolanta Milewskaczłonek RN21brak danych
IntersportDorota Radwańskaczłonek RN21brak danych
IntersportPiotr Solorzczłonek RN8brak danych
IntrolPiotr Jeziorowskiprezes252390
IntrolStanisław Jurczyńskiwiceprezes220250
IntrolWiesław Kapralprzewodniczący RN42128
IntrolKrzysztof Zygułaczłonek RN7-
IntrolKatarzyna Bodzionyczłonek RN3732
IntrolPiotr Rybickiczłonek RN7-
IntrolPiotr Dudekczłonek RN7-
Invest ConsultingPaweł Śliwińskiprezes367,7572
Invest ConsultingSebastian Huczekwiceprezes242,2-
Invest ConsultingJacek Mrowickiczłonek zarządu103,3572
Invest ConsultingAndrzej Dulnikprzewodniczący RN81
Invest ConsultingBogdan Kasprzykczłonek RN60,5
Invest ConsultingAndrzej Gałganekczłonek RN2-
Invest ConsultingAleksandra Persona-Śliwińskaczłonek RN2,50,5
Invest ConsultingJoanna Mrowickaczłonek RN1,50,5
Invest ConsultingMaciej Pawlińskiczłonek RN-0
IZNS IławaKrzysztof Makowskiprezes 160,0290,0
IZNS IławaJacek Nowickiprezes 155,0-
IZNS IławaTomasz Swadkowskiczłonek zarzadu180,045,0
IZNS IławaWojciech Ingielewiczczłonek RN-24
IZNS IławaPiotr Karmelitaczłonek RN328
IZNS IławaMarcin Majewskiczłonek RN-23
IZNS IławaDawid Sukaczczłonek RN328
IZNS IławaDariusz Zychczłonek RN923
IZNS IławaWiesław Cieplińskiczłonek RN35
IZNS IławaMariusz Staszakprzewodniczący RN125
IZNS IławaAdam Szyszkaczłonek RN125
IZNS IławaTomasz Tylińskiczłonek RN9-
IZNS IławaKrzysztof Zdanowskiczłonek RN9-
Izolacja JarocinPiotr Widawskiprezes143153
Izolacja JarocinMirosław Gołembiewskiczłonek zarządu153110
Izolacja JarocinRegina Uniejewskaczłonek zarządu38
Izolacja JarocinPaweł Gilczłonek RN1932
Izolacja JarocinTomasz Ignatowiczczłonek RN4640
Izolacja JarocinBeata Piotrowiczczłonek RN16
Izolacja JarocinMonika Pietrasczłonek RN3632
Izolacja JarocinStanisław Pietrusczłonek RN3632
Izolacja JarocinTomasz Woźniakczłonek RN3632
JagoWojciech Antkowiakprezes 728,0361,0
JagoZbigniew Mendelprezes 46,0308,0
JagoMaria Przybył wiceprezes 43,0295,0
JagoRafał Haendelczłonek zarządu 199,00,0
JagoSylwester Wojtaczkaczłonek zarządu214,0122,0
JagoArtur Kuśprzewodniczący RN60,037,0
JagoBogna Sikorskaczłonek RN48,030,0
JagoAgnieszka Parkotczłonek RN48,030,0
JagoKrzysztof Kosiorekczłonek RN48,030,0
JagoAndrzej Martonczłonek RN48,030,0
JagoWaldemar Jastrzemskiczłonek RN0,010,0
JagoArtur Jusińskiczłonek RN0,018,0
JagoJacek Łukowskiczłonek RN0,010,0
JagoLesław Świstuńczłonek RN0,019,0
JagoPiotr Brodaczłonek RN0,013,0
JagoTomasz Matczukczłonek RN0,010,0
JagoAdam Lenkiewiczczłonek RN0,08,0
JagoMarek Piątkowskiczłonek RN0,08,0
Jupiter NFIJanusz Koczykprezes00
Jupiter NFIZbigniew Niesiobędzkiwiceprezes400
Jupiter NFIAndrzej Wrębiakprzewodniczący RN6060
Jupiter NFIStanisław Ładykawiceprzewodniczący RN4242
Jupiter NFIMagdalena Robaksekretarz RN1818
Jupiter NFIWaldemar Markiewiczczłonek RN1818
Jupiter NFIBogdan Nogalskiczłonek RN2022
JutrzenkaJan Kolańskiprezes266434
JutrzenkaMarcin Szuławaczłonek zarządu141186
JutrzenkaGrażyna Nowickaczłonek zarządu119216
JutrzenkaMarek Mielcarekczłonek zarządu10571
JutrzenkaMarcin Sadlejwiceprzewodniczący RN3624
JutrzenkaJan Mikołajczyksekretarz RN3627
JutrzenkaMarcin Matuszczakprzewodniczący RN4129
JutrzenkaJarosław Taberskiczłonek RN1824
JutrzenkaSylwester Maćkowiakczłonek RN15-
JutrzenkaBogdan Cichyczłonek RN-13
JutrzenkaPiotr Łagowskiczłonek RN349
J.W. Construction HoldingJerzy Zdrzałkaprezesbrak danych364
J.W. Construction HoldingRobert Wójcikwiceprezesbrak danych-
J.W. Construction HoldingBarbara Czyżwiceprezesbrak danych258
J.W. Construction HoldingIrmina Łopuszańskaczłonek zarządubrak danych220
J.W. Construction HoldingBożena Malinowskaczłonek zarządubrak danych204
J.W. Construction HoldingGrażyna Szafarowskaczłonek zarządubrak danych229
J.W. Construction HoldingWojciech Rajchertczłonek zarządubrak danych265
J.W. Construction HoldingRyszard Matkowskiprezydent holdingu-353
J.W. Construction HoldingTomasz Panabażysczłonek zarządu-185
J.W. Construction HoldingJózef Wojciechowskiprzewodniczący RNbrak danych0
J.W. Construction HoldingHenryk Pietraszkiewiczwiceprzewodniczący RNbrak danych21
J.W. Construction HoldingJacek Obłękowskiczłonek RNbrak danych21
J.W. Construction HoldingRoman Kobylińskiczłonek RNbrak danych21
J.W. Construction HoldingJózef Oleksyczłonek RNbrak danych-
J.W. Construction HoldingMarek Rockiczłonek RNbrak danych21
J.W. Construction HoldingGrzegorz Ślakczłonek RNbrak danych-
J.W. Construction HoldingKatarzyna Szajnwaldczłonek RNbrak danych0
J.W. Construction HoldingMaciej Gnoińskiczłonek RNbrak danych0
K2 InternetJanusz Żebrowski prezes zarządu 420307
K2 InternetTomasz Tomczyk wiceprezes 408223
K2 InternetTymoteusz Chmielewski wiceprezes 417238
K2 InternetGrzegorz Kurowskiczłonek zarządu - 236
K2 InternetMichał Lach członek zarządu - 30
K2 InternetMichał Lach przewodniczący RN 23
K2 Internet Emilia Gajzlerczłonek RN0,52
K2 Internet Tomasz Magdaczłonek RN02
K2 InternetAndrzej Sykulskiczłonek RN1,52
K2 InternetJens Spyrkaczłonek RN0 -
K2 InternetMarek Borzestowskiczłonek RN0,5 -
K2 InternetRobert Rządcaczłonek RN1 -
KarenZbigniew Gzyl prezes80244
KarenJacek Piotrowski prezes71-
KarenTomasz Straburzyński wiceprezes45-
KarenPiotr Skrzyński członek zarządu-54
KarenSławomir Karpiński przewodniczący RN1115
KarenTeresa Studencka zastępca przewodniczącego RN1231
KarenJacek Węgrzynowski członek RN1222
KarenPaweł Ziemba członek RN1212,5
KarenMałgorzata Bączek-Dąbal członek RN1230
KarenWojciech Buczkowski przew. RN15,5-
KarenSzymon Wałach zastępca przewodniczącego RN27-
KarenAndrzej Mikosz członek RN15,5-
KarenAdam Piwnikczłonek RN15,5-
KarenSzymon Bujalski członek RN15,5-
KarenJarosław Kopyt członek RN-5,4
KarenJarosław Żurek przewodniczący RN-30
KętyDariusz Mańkoprezes8991187
KętyAdam Pielaczłonek zarządu481478
KętyKrzysztof Głogowskiczłonek RN115105
KętyMaciej Matusiakczłonek RN9687
KętySzczepan Strublewskiczłonek RN7770
KętyCezary Świąćczłonek RN3371
KętySławomir Gajewskiczłonek RN3370
KętyTadeusz Iwanowskiczłonek RN44
KętyJerzy Surmaczłonek RN44
KGHMMirosław Krutinprezes589
KGHMMaciej Tyburaczłonek zarządu442
KGHMHerbert Wirthczłonek zarządu461
KGHMKrzysztof Skóraprezes1 149949
KGHMMaksymilian Bylickiczłonek zarządu755949
KGHMMarek Fusińskiczłonek zarządu1 045775
KGHMStanisław Kotczłonek zarządu1 216597
KGHMIreneusz Reszczyńskiczłonek zarządu1 019752
KGHMDariusz Kaśkówczłonek zarządu53998
KGHMMarcin Dylczłonek RN77
KGHMArkadiusz Kawecki członek RN77
KGHMJacek Kuciński członek RN87
KGHMMarek Panfil członek RN75
KGHMMarek Trawiński członek RN155
KGHMMarzenna Weresa członek RN75
KGHMLeszek Jakubów członek RN1917
KGHMStanisław Potycz członek RN1476
KGHMAnna Mańkczłonek RN1149
KGHMRemigiusz Nowakowski członek RN1014
KGHMMarcin Ślęzak członek RN1069
KGHMJerzy Żyżyńskiczłonek RN1569
KGHMJózef Czyczerskiczłonek RN182140
KGHMLeszek Hajdackiczłonek RN249236
KGHMRyszard Kurekczłonek RN223238
KGHMWiktor Błądekczłonek zarządu93
KGHMMirosław Bilińskiczłonek zarządu37
KGHMAndrzej Krugczłonek zarządu75
KGHMRobert Nowakczłonek zarządu88
KGHMSławomir Pakulskiczłonek zarządu55
KGHMJarosław Szczepekczłonek zarządu75
KGHMMarek Szczerbiakczłonek zarządu88
KoelnerRadosław Koelnerprezes384418
KoelnerTomasz Mogilskiwiceprezes300279
KoelnerKrzysztof Wołekwiceprezes120-
KoelnerPrzemysław Koelnerprzewodniczący RN380422
KoelnerKrystyna Koelnerczłonek RN196196
KoelnerJoanna Stabiszewskaczłonek RN2121
KoelnerZbigniew Pamułaczłonek RN2121
KoelnerZbigniew Szczypińskiczłonek RN2121
KoelnerArkadiusz Jastrzębskiczłonek RN2121
KoelnerWojciech Arkuszewskiczłonek RN1616
Kofola Janis Samarasprezesbrak danych -
Kofola Simona Novakovaczłonek zarządubrak danych -
Kofola Martin Mateasczłonek zarządubrak danych -
Kofola Tomas Jendrejekczłonek zarządubrak danych -
Kofola Rene Musilaczłonek zarządubrak danych -
Kofola Dariusz Wojdygaprezesbrak danych834,268
Kofola Marek Jutkiewiczwiceprezesbrak danych796,038
Kofola Ireneusz Sudnikczłonek zarządubrak danych -
KogeneracjaDenis Bretaudeauprezes1 4161 209
KogeneracjaMichael Kowalikczłonek zarządu155118
KogeneracjaAndrzej Siennickiczłonek zarządu153-
KogeneracjaKrzysztof Wrzesińskiczłonek zarządu702643
KogeneracjaMariusz Misiakczłonek zarządu373529
KogeneracjaJacky Lacombeczłonek zarządu-146
KogeneracjaMarian Augustynczłonek RN4840
KogeneracjaWojciech Burdynowskiczłonek RN4219
KogeneracjaFrançois Driesenczłonek RN4239
KogeneracjaHarald Minknerczłonek RN4219
KogeneracjaRichard Perrierczłonek RN4219
KogeneracjaArkadiusz Repczyńskisekretarz RN4642
KogeneracjaMichel Sondagczłonek RN4239
KogeneracjaPhilippe Vavasseurprzewodniczący RN5851
KogeneracjaJoachim Wojaczekczłonek RN4639
KogeneracjaHenryk Zajasczłonek RN4219
KogeneracjaDanuta Żeleźnazastępca przewodniczącego RN4640
KogeneracjaLiliana Dziedzicczłonek RN-19
KogeneracjaRoland Helmensteinczłonek RN-19
KogeneracjaKrzysztof Krygczłonek RN-19
KogeneracjaMarek Salmonowiczczłonek RN-21
KogeneracjaGerard Souffletczłonek RN-19
KogeneracjaWojciech Tabiśczłonek RN-19
KolastynaAleksander Siudaprezes zarządu344234
KolastynaMarek Opowiczczłonek zarządu208-
KolastynaAndrzej Grzegorzewskiczłonek zarządu466465
KolastynaTomasz Syllerczłonek zarządu508246
KolastynaJacek Szkurłatczłonek zarządu321-
KolastynaJolanta Kubickaczłonek zarządu36-
KolastynaAdam Grzymałaczłonek zarządu10555
KolastynaBogumił Orzeszkoczłonek zarządu-37
KolastynaAndrzej Grzegorzewskiczłonek RN2060
KolastynaSylwia Grzegorzewskaczłonek RN50120
KolastynaUrszula Grzegorzewskaczłonek RN90120
KolastynaAnna Kowalskaczłonek RN5060
KolastynaGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN5060
KolastynaAndrzej Kuźmaczłonek RN5070
KolastynaJacek Olechowskiczłonek RN5070
KolastynaAnna Żabińskaczłonek RN-32
KolastynaBarbara Grzymałaczłonek RN424
KomputronikWojciech Buczkowskiprezes240,5165
KomputronikJacek Piotrowski wiceprezes28438
KomputronikSzymon Bujalski wiceprezes228,5122
KomputronikSebastian Gazda wiceprezes-98
KomputronikKrzysztof Buczkowskiprzewodniczący RN18090
KomputronikTomasz Buczkowskiczłonek RN3636
KomputronikBogna Pilarczykczłonek RN1814
KomputronikRyszard Plichtaczłonek RN2414
KomputronikTomasz Grzybkowskiczłonek RN2418
KomputronikMałgorzata Zandeckaczłonek RN1814
KopexKrzysztof Jędrzejewskiwiceprezes432-
KopexMarian Kostempskiprezes815-
KopexJoanna Parzychwiceprezes437543
KopexTadeusz Sorokawiceprezes482598
KopexMarek Mikawiceprezes-81
KopexIwona Bajdaczłonek RN3714
KopexStanisław Bargiełczłonek RN3714
KopexDamian Jędrzejewskiczłonek RN--
KopexAdam Kalkusińskiczłonek RN27-
KopexMarzena Misiunaprzewodniczący RN26-
KopexKrzysztof Jędrzejewskiczłonek RN-150
KopexLeszek Jędrzejewskiczłonek RN-81
KopexSławomir Kozłowskiczłonek RN-21
KopexAndrzej Smutekczłonek RN-48
KopexJoachim Sosnicaczłonek RN-89
KopexAnna Szafrańskaczłonek RN-19
KopexAndrzej Szumowskiczłonek RN-34
KopexMarcin Zaklukiewiczczłonek RN-19
KPPDLongin Graczkowskiprezes937440
KPPDMarek Szumowicz-Włodarczykprezes199
KPPDZenon Wnukczłonek zarządu494335
KPPDKrzysztof Łączkowskiczłonek RN109bd*
KPPDMichał Rajczłonek RN11bd*
KPPDMirosław Tąborekczłonek RN86bd*
KPPDBogusław Myślińskiczłonek RN83bd*
KPPDGrzegorz Maniaczłonek RN78bd*
KPPDMarlena Fischerczłonek RN70bd*
KPPDTomasz Szarpatowskiczłonek RN7bd*
KPPDTomasz Jańczakczłonek RN5bd*
KrakchemiaAndrzej Zdebskiprezes204175
KrakchemiaBogdan Wrześniakwiceprezes196192
KrakchemiaWłodzimierz Oprzędekwiceprezes168129
KrakchemiaJerzy Mazgajprzewodniczący RN60113
KrakchemiaGrzegorz Pilchwiceprzewodniczący RN4833
KrakchemiaMariusz Wojdonczłonek RN2420
KrakchemiaZbigniew Ćwiąkalskiczłonek RN -14
KrakchemiaKonrad Hernikczłonek RN2417
KrakchemiaGrzegorz Hajdarowiczczłonek RN22 -
KrakchemiaBarbara Mazgajczłonek RN -36
Kredyt BankMaciej Bardanprezes1 361-
Kredyt BankLidia Jabłonowska Lubaczłonek zarządu1 671-
Kredyt BankRonald Richardsonczłonek zarządu4 2031 271
Kredyt BankKrzysztof Kokotczłonek zarządu1 6781 359
Kredyt BankBohdan Mierzwińskiczłonek zarządu3183 047
Kredyt BankKonrad Kozikczłonek zarządu175675
Kredyt BankUmberto Artsczłonek zarządu1 9112 768
Kredyt BankMichał Oziembłoczłonek zarządu8678
Kredyt BankAndrzej Witkowskiczłonek zarządu-109
Kredyt BankAndrzej Witkowskiprzewodniczący RN321218
Kredyt BankAdam Nogaczłonek RN282254
Kredyt BankFrancois Gilletczłonek RN234218
Kredyt BankJohn Hollowsczłonek RN234218
Kredyt BankFeliks Kulikowskiczłonek RN244218
Kredyt BankMarek Michałowskiczłonek RN234218
Kredyt BankLuc Philipsczłonek RN234218
Kredyt BankJan Vanhevelczłonek RN234218
Kredyt BankKrzysztof Trębaczkiewiczczłonek RN244153
KruszwicaTommy Jensenprezes 934776
KruszwicaRoman Rybackiwiceprezes zarządu453436
KruszwicaMariusz Szeligaczłonek zarządu550564
KruszwicaPiotr Kubiszczłonek zarządu608720
KruszwicaTomasz Wikaczłonek zarządu748485
KruszwicaWojciech Jachimczykczłonek zarządu739489
KruszwicaPiotr Piotrowskiczłonek zarządu330349
KruszwicaMarcin Brodowskiczłonek zarządu19382
KruszwicaAndrzej Konefałczłonek zarządu-167
KruszwicaWojciech Baumanczłonek zarządu161-
KruszwicaJean Loius Gourbinprzewodniczący RN00
KruszwicaFrans Molzastępca przewnodniczącego RN00
KruszwicaLaurent Bogaertczłonek RN00
KruszwicaMarek Jankowski członek RN-6
KruszwicaLuc Dekkersczłonek RN00
KruszwicaDirk Hellingsczłonek RN00
KruszwicaKrystyna Jarząbkowskaczłonek RN410
KruszwicaLane Silvermanczłonek RN00
KruszwicaJacek Glinkaczłonek RN00
KruszwicaRoman Rórnyczłonek RN00
KruszwicaJerzy Rajskiczłonek RN42-
KruszwicaStefan Latawiecczłonek RN2-
KruszwicaSławomir Ludwikowskiczłonek RN42-
LC CorpKonrad Dubelskiprezes1194902
LC CorpDariusz Niedośpiałprezes20-
LC CorpWaldemar Horbackiwiceprezes760747
LC CorpDariusz Karwackiwiceprezes610380
LC CorpWaldemar Czarneckiczłonek zarządu25-
LC CorpRemigiusz Balińskiprzewodniczący RN2827
LC CorpDariusz Niedośpiałwiceprzewodniczący RN2018
LC CorpWilliam Michael Pollardczłonek RN718
LC CorpLudwik Czarneckiczłonek RN718
LC CorpJarosław Dowbajczłonek RN718
LC CorpLeszek Czarneckiczłonek RN0-
LC CorpArtur Wizaczłonek RN17-
LC CorpAndrzej Błażejewskiczłonek RN17-
Lena LightingWłodzimierz Lesińskiprezes198-
Lena LightingMaciej Rychlewskiprezes38300
Lena LightingPiotr Gorgolewskiczłonek zarządu-193
Lena LightingCezary Filipińskiczłonek zarządu246253
Lena LightingBartłomiej Buszczłonek zarządu24579
Lena LightingAndrzej Tomaszewskiprzewodniczący RN66
Lena LightingWłodzimierz Lesińskiprzewodniczący RN42240
Lena LightingAndrzej Pawlakczłonek RN5-
Lena LightingMikołaj Guranowskiczłonek RN66
Lena LightingArtur Hibnerczłonek RN66
Lena LightingBarbara Wicherczłonek RN66
Lena LightingWojciech Bajdaczłonek RN66
LentexAndrzej Majchrzakprezes617278
LentexSławomir Badoraczłonek zarządu411193
LentexWojciech Kozaprzewodniczący RN5045
LentexMarcin Wysockiczłonek RN20
LentexMaciej Szpunarczłonek RN3635
LentexMichał Gawronczłonek RN3635
LentexJan Śmigielskiczłonek RN1920
LentexJan Gawrońskiczłonek RN192
LentexMarcin Rusieckiczłonek RN17-
LentexWojciech Rostworowskiczłonek RN3-
LentexPrzemysław Klapińskiczłonek RN3-
LentexTomasz Filipiakczłonek RN3-
LentexGrzegorz Tajakczłonek RN-17
LentexFilip Ciaśczłonek RN-18
LPPMarek Piechockiprezes 528450
LPPAlicja Milińskawiceprezes 352300
LPPStanisław Dreliszakwiceprezes 352300
LPPDariusz Pachlawiceprezes 352300
LPPAleksander Morozwiceprezes 352300
LPPJerzy Lubianiecprzewodniczący RN1812
LPPWojciech Olejniczakczłonek RN40
LPPKrzysztof Olszewskiczłonek RN60
LPPMaciej Matusiakczłonek RN60
LPPKrzysztof Fąferekczłonek RN60
LSI SoftwareGrzegorz Siewieraprezes24,033,0
LSI SoftwarePaweł Tarnowskiwiceprezes24,024,0
LSI SoftwarePiotr Wilkowskiprzewodniczący RN3,03,0
LSI SoftwareKrzysztof Kalinowskiczłonek RN2,02,0
LSI SoftwareAnna Pyrekczłonek RN0,01,0
LSI SoftwarePaweł Podgórnyczłonek RN2,02,0
LSI SoftwareAndrzej Ziółkowskiczłonek RN 2,02,0
LSI SoftwareRadosław Kurzypczłonek RN 0,00,0
LubawaZbigniew Klepackiprezes 310 -
LubawaWłodzimierz Fafińskiprezes 10151
LubawaPrzemysław Borgoszprzewodniczący RN6954
LubawaKrzysztof Dobrowolskiczłonek RN6152
LubawaPiotr Gańkoczłonek RN5354
LubawaRobert Karwowskiczłonek RN3949
LubawaAndrzej Krupnikczłonek RN55 -
LubawaZbigniew Klepackiczłonek RN65
LubawaHenryk Tacikczłonek RN21 -
LZPS ProtektorWaldemar Puzichowskiprezes 19225
LZPS ProtektorBeata Jurczakczłonek zarządu11067
LZPS ProtektorMarek Stryjewskiwiceprezes -186
LZPS ProtektorWincenty Borycawiceprezes - 127
LZPS ProtektorFrank Sistermannprezes - 436
LZPS ProtektorGrzegorz Szymańskiprzewodniczący RN4536
LZPS ProtektorGrzegorz Parzęckiczłonek RN292
LZPS ProtektorZdzisław Burlewiczczłonek RN3013
LZPS ProtektorPiotr Szostakczłonek RN2912
LZPS ProtektorWiesław Wojasczłonek RN1912
LZPS ProtektorMarcin Marczukczłonek RN10-
LZPS ProtektorGrzegorz Gruszkaczłonek RN - 27
LZPS ProtektorKazimierz Ostatekczłonek RN - 21
LZPS ProtektorJan Rybickiczłonek RN - 21
LZPS ProtektorBeata Weissczłonek RN - 32
MacrologicKrzysztof Szczypaprezes389,0285,0
MacrologicSławomir Koszczłonek zarządu 341,0227,0
MacrologicJanusz Kurowskiczłonek zarządu261,0200,0
MacrologicPatrycja Ptaszek-Strączyńskaczłonek zarządu262,0191,0
MacrologicBogdan Michalakprzewodniczący RN130,0129,0
MacrologicWłodzimierz Napiórkowskiczłonek RN131,0130,0
MacrologicAndrzej Odyniecczłonek RN131,0130,0
MacrologicAndrzej Modrzejewskiczłonek RN -0,0
MacrologicMarcin Nowakowskiczłonek RN 2,02,0
MacrologicMieczysław Grudzińskiczłonek RN12,08,0
MacrologicMaerk Kopczyńskiczłonek RN 2,0-
MagellanDariusz Strojewskiprezes 673778
MagellanKrzysztof Kawalecprezes/wiceprezes389391
MagellanGrzegorz Grabowiczwiceprezes/członek zaeządu373360
MagellanRafał Karnowskiczlonek zarządu 89brak danych
MagellanMichał Kornatowskiczlonek RN3830
MagellanTadeusz Duszyńskiczlonek RN3630
MagellanZdzisław Piekarskiczlonek RN3630
MagellanBogusław Grabowskiczlonek RN21brak danych
MagellanJacek Owczarekczlonek RN21brak danych
Makarony PolskiePaweł Nowakowskiprezes220251
Makarony PolskieKrzysztof Rubakwiceprezes176 -
Makarony PolskieGrzegorz Słomkowskiwiceprezes104193
Makarony PolskieWłodzimierz Parzydłowiceprezes655
Makarony PolskieZenon Daniłowskiprzewodniczący RN189
Makarony PolskieGrzegorz Słomkowskiwiceprzewodniczący RN5 -
Makarony PolskieDariusz Bliźniakprzewodniczący RN/członek RN1310
Makarony PolskiePiotr Góralewskiczłonek RN -1
Makarony PolskieTomasz Glinickiczłonek RN -2
Makarony PolskieUrszula Rogóż-Buryczłonek RN159
Makarony PolskieJarosław Pardykaczłonek RN89
Makarony PolskiePiotr Łukasiukczłonek RN128
MakrumRafał Jerzy prezes019
MakrumDariusz Szczypiński członek zarządu27970
MakrumSiegmund Zasada członek zarządu30-
MakrumJerzy Czuczman prezes-212
MakrumGrzegorz Szymańskiprzewodniczący RN4823
MakrumJerzy Nadarzewskiwiceprzewodniczący RN3320
MakrumBeata Jerzyczłonek RN3320
MakrumAgata Kasica członek RN6-
MakrumJacek Masiota członek RN6-
MakrumSławomir Winiecki członek RN6-
MakrumWojciech Sobczak członek RN2120
MakrumWiesław Olszewskiczłonek RN-7
MakrumSławomir Skrzypiński członek RN-15
MakrumBeata Weiss członek RN261
MarvipolMariusz Książekprezes00
MarvipolAndrzej Niziowiceprezes17072821
MarvipolAleksander Chłopeckiprzewodniczący RNbrak danychbrak danych
MarvipolPiotr Nadolskiczłonek RNbrak danychbrak danych
MarvipolClaudia Książekczłonek RNbrak danychbrak danych
MarvipolEwa Nizioczłonek RNbrak danychbrak danych
MarvipolLudwik Opielaczłonek RNbrak danychbrak danych
MarvipolAndrzej Adamowiczczłonek RNbrak danychbrak danych
MCI ManagementTomasz Czechowiczprezes84,0127,0
MCI ManagementAnna Hejka-Arczyńskaczłonek zarządu 0,065,0
MCI ManagementKonrad Sitnikczłonek zarządu 21,00,0
MCI ManagementRoman Cisekczłonek zarządu97,0138,0
MCI ManagementBogdan Wiśniewskiczłonek zarządu -35,0
MCI ManagementBeata Stelmachczłonek zarządu 24,0-
MCI ManagementWaldemar Sielskiprzewodniczący RN9,07,0
MCI ManagementDariusz Adamiukczłonek RN9,03,0
MCI ManagementHubert Janiszewskiczłonek RN8,07,0
MCI ManagementJacek Kseńczłonek RN4,03,0
MCI ManagementWiesław Rozłuckiczłonek RN9,08,0
MCI ManagementWojciech Siewierskiczłonek RN6,02,0
MCI ManagementKonrad Sitnikczłonek RN -3,0
MCI ManagementKrzysztof Rybińskiczłonek RN3,0-
MediatelMarcin Kubit prezes 110 -
MediatelJacek Niedziałkowskiczłonek zarządu4856
Mediatel Marek Nowakowskiczłonek zarządu110 -
MediatelJerzy Ceglińskiczłonek zarządu110 -
MediatelZbigniew Kazimierczakczłonek zarządu416
MediatelWojciech Gawędaczłonek zarządu - 1028
Mediatel Jerzy Rosiakczłonek zarządu - 21
MediatelZbigniew Kazimierczakprzewodniczący RN19 -
MediatelMirosław Janisiewiczczłonek RN4 -
MediatelMarcin Łolikczłonek RN85
MediatelMarcin Kubitczłonek RN6 -
MediatelJerzy Ceglińskiczłonek RN8 -
MediatelDawid Sukaczczłonek RN3 -
MediatelPiotr Sielukczłonek RN1 -
MediatelPhil O'Connorczłonek RN75
MediatelMaciej Gawędaczłonek RN - 9
MediatelRafał Ciećwierzczłonek RN3 -
MediatelWojciech Gawędaczłonek RN87
MediatelWiesław Zgórzakczłonek RN - 12
MediatelMaria Gawędaczłonek RN - 6
MediatelPiotr Niteckiczłonek RN - 6
MediatelRoman Gładyszowskiczłonek RN - 7
Mediatel Paweł Chodnickiczłonek RN - 4
MennicaTadeusz Steckiewiczprezes1 431730
MennicaLeszek Kulaczłonek zarządu1 208609
MennicaBarbara Sissonsczłonek zarządu1 208606
MennicaMarek Felburczłonek RN7462
MennicaWitold Grzybowskiczłonek RN39
MennicaZbigniew Jakubasczłonek RN9479
MennicaKrzysztof Malickiczłonek RN8068
MennicaKrzysztof Mikołajczakczłonek RN7462
MennicaPiotr Sendeckiczłonek RN8068
MennicaEwa Sibrecht-Ośkaczłonek RN210
MennicaBiedka Leszek członek RN62
MercorKrzysztof Krempećprezes811300
MercorGrzegorz Lisewskiwiceprezes1128222
MercorMarian Popinigis wiceprezes75300
MercorLucjan Myrdaprzewodniczący RN3016
MercorWojciech Górskiczłonek RN11-
MercorJakub Ryzenkoczłonek RN68
MercorTomasz Rutowskiczłonek RN1310
MercorTomasz Nagulewiczczłonek RN86
MercorJan Brudnickiczłonek RN6-
MercorWenanty Plichtaczłonek RN-2
MercorJoanna Posyłekczłonek RN-4
MercorKrzysztof Sobolewskiczłonek RN-4
MercorBłażej Żmijewskiczłonek RN1212
MewaJózef Kiszkaprezes345341
MewaDorota Kenicerwiceprezes304286
MewaZbigniew Zającwiceprezes -127
MewaNorbert Koziołprzewodniczący RN252
MewaMarek Winiarczykczłonek RN3639
MewaMichał Dąbrowa-Karasińskiczłonek RN3127
MewaJan Czechowskiczłonek RN8-
MewaJacek Drozdczłonek RN202
MewaDariusz Czepielczłonek RN121
MewaPrzemysław Kiszkaczłonek RN-30
MewaAnatol Daciekczłonek RN-69
MewaWojciech Lipkaczłonek RN-16
MewaJacek Dowgiałłoczłonek RN-9
MieszkoMarek Moczulskiprezes1024984
MieszkoTomasz Ciemałaczłonek zarządu330256
MieszkoMarek Malinowskiczłonek zarządu412386
MieszkoIndrek Rahumaaprzewodniczący RN00
MieszkoBaiba Gegere członek RN00
MieszkoJaak Raid członek RN00
MieszkoMarek Wierzbowskiczłonek RN8-
MieszkoWiktor Buczekczłonek RN8-
MieszkoJacek Ciesielski członek RN8-
MieszkoBogna Sikorska członek RN-4
MieszkoLeszek Muzyczyszyn członek RN-0
MieszkoMarek Jakubczyk członek RN-0
MieszkoNicholas Kabcenell członek RN-0
MieszkoDominika Kraśko członek RN-4
MirbudHalina Mirgosprezes220brak danych
MirbudWacław Jankowskiprzewodniczący RN76brak danych
MirbudMarek Golaczłonek RN8brak danych
MirbudAgnieszka Bujnowskaczłonek RN13brak danych
MirbudDariusz Szymańskiczłonek RN6brak danych
MirbudAndrzej Zakrzewskiczłonek RN8brak danych
MispolMarek Piątkowskiprezes323,0632,0
MispolPiotr Domaszewskiczłonek zarządu288,0325,0
MispolRoman Piotr Bańkaczłonek zarządu191,0 -
MispolKrzysztof Smolarczykprzewodniczący RN54,059,0
MispolWaldemar Jastrzemskiwiceprzewodniczący RN30,024,0
MispolAdam Bogusław Lenkiewiczczłonek RN48,059,0
MispolKatarzyna Rutkowskaczłonek RN30,024,0
MispolPiotr Laskowskiczłonek RN27,015,0
MispolJan Lisowski członek RN18,0 -
MispolJarosław Rudnicki członek RN18,0 -
MNIPiotr Majchrzakprezes3960
MNITomasz Karasińskiczłonek zarządu2330
MNIPiotr Koenigprezes - 110
MNILeszek Kułak członek zarządu - 66
MNIMariusz Pilewskiczłonek zarządu - 66
MNIAndrzej Piechockiprzewodniczący RN5270
MNIRobert Gwiazdowskiwiceprzewodniczący RN126
MNIMichał Tomczaksekretarz RN158
MNIGrzegorz Eiderczłonek RN122
MNIMariusz Pilewskiczłonek RN42
MNIMarek Malinowskiczłonek RN0 -
MNI Tomasz Karasińskiczłonek RN - 6
MNI Stanisław Wideraczłonek RN - 6
MOJAndrzej Koseckiprezes166-
MOJMaciej Garncorzprezes40322
MOJHenryk Kołodziejwiceprezes140-
MOJRafał Nowakwiceprezes80260
MOJAndrzej Bikprzewodniczący RN4338
MOJMarcin Jaroszczłonek RN3839
MOJSebastian Czypionkaczłonek RN3839
MOJJan Aleksy Wyciślokczłonek RN3839
MOJMaksymilian Klankczłonek RN3839
MonnariMarek Banasiakprezes 630480
MonnariMirosław Misztalwiceprezes 340240
MonnariAnna Banasiakwiceprezes 369240
MonnariKatarzyna Latekwiceprezes 340240
MonnariAndrzej Berutprzewodniczący RN84
MonnariTomasz Morawskiczłonek RN84
MonnariGrzegorz Winogradskiczłonek RN104
MonnariRyszard Zatorskiczłonek RN84
MonnariElżbieta Zawadzkaczłonek RN84
MondiMaciej KundaPrezes1075,01321,0
MondiJan Żukowskiczłonek zarządu680,0938,0
MondiFlorian Stockertczłonek zarządu588,0938,0
MondiTomasz Katewiczczłonek zarządu662,0779,0
MondiAdam Mrzygódczłonek zarządu549,0-
MondiPeter Oswaldprzewodniczący RN0,00,0
MondiPeter Machacekczłonek RN0,00,0
MondiKurt Mitterboeckczłonek RN0,00,0
MondiFranz Hiesingerczłonek RN0,00,0
MondiGerhard Kornfeldczłonek RN0,00,0
MondiIrena Kilanowskaczłonek RN-127,0
MondiKarol Merglerczłonek RN179,0174,0
MondiRyszard Gackowskiczłonek RN145,0140,0
MondiJarosław Kurznikczłonek RN131,0118,0
Mostostal-ExportMichał Skipietrowprezes21002035
Mostostal-ExportEugeniusz Wawrzyniakprzewodniczący RN7164
Mostostal-ExportNiels Bonnczłonek RN6559
Mostostal-ExportHelmut Floethczłonek RN5349
Mostostal-ExportKrzysztof Lothczłonek RN5349
Mostostal-ExportFritz Melsheimerczłonek RN5349
Mostostal PłockWiktor Guzekprezes703351
Mostostal PłockLeszek Frąckiewiczczłonek zarządu494250
Mostostal PłockAlicja Sulkowska-Mliczekczłonek zarządu556279
Mostostal PłockJarosław Popiołekprzewodniczący RN018
Mostostal PłockJanusz Zielińskiczłonek RN3636
Mostostal PłockGrzegorz Bartnikczłonek RN018
Mostostal PłockAndrzej Sitkiewiczczłonek RN00
Mostostal PłockMiquel Vegas Solanoczłonek RN018
Mostostal PłockWłodzimierz Woźniakowskiczłonek RN-24
Mostostal WarszawaJarosław Popiołekprezes2758775
Mostostal WarszawaAndrzej Sitkiewiczczłonek zarządu1368672
Mostostal WarszawaMiguel Vegas Solanoczłonek zarządu840385
Mostostal WarszawaGrzegorz Owczarskiczłonek zarządu1282588
Mostostal WarszawaJerzy Binkiewiczczłonek zarządu1282587
Mostostal WarszawaWłodzimierz Woźniakowskiczłonek zarządu810618
Mostostal WarszawaJose Angel Andres Lopezczłonek zarządu720279
Mostostal WarszawaFernando Minguez Llorenteczłonek zarządu00
Mostostal WarszawaFrancisco Adalberto Claudio Vazquezprzewodniczący RN0-
Mostostal WarszawaJose Manuel Terceiro Mateosczłonek RN0-
Mostostal WarszawaNeil Roxburg Balfourczłonek RN3023
Mostostal WarszawaPiotr Gawryśczłonek RN3023
Mostostal WarszawaLeszek Wysłockiczłonek RN3023
Mostostal WarszawaJavier Ducay Realczłonek RN023
Mostostal WarszawaMillan Alvarezczłonek RN00
Mostostal WarszawaJuan Ignacio Entrecanales Francoczłonek RN-46
Mostostal ZabrzeLeszek Juchniewiczprezes719139
Mostostal ZabrzeMaria Sanockawiceprezes747532
Mostostal ZabrzeJarosław Antoniakwiceprezes687355
Mostostal ZabrzeAdam Konopkaprezes-1103
Mostostal ZabrzeJarosław Grabiecwiceprezes-813
Mostostal ZabrzeZbigniew Opachprzewodniczący RN140139
Mostostal ZabrzeAndrzej Taborczłonek RN6155
Mostostal ZabrzeJarosław Chałasczłonek RN6155
Mostostal ZabrzeJan Dudaczłonek RN6141
Mostostal ZabrzeMarek Wierzbowskiczłonek RN6110
Mostostal ZabrzeGrzegorz Wanotczłonek RN-45
Mostostal ZabrzeJanusz Olszewskiczłonek RN-45
Multimedia PolskaAndrzej Rogowskiprezes 10991607
Multimedia PolskaArkadiusz Dorynekwiceprezes - 1535
Multimedia Polska Ygal Ozechowprzewodniczący RN4868
Multimedia Polska Tomek Ulatowskiwspółprzewodniczący RN4868
Multimedia Polska David Seidmanczłonek RN4844
Multimedia Polska Konrad Jaskółaczłonek RN4868
Multimedia Polska Gabriel Wujek członek RN4868
MuzaMarcin Garlińskiprezes214,2217,8
MuzaMałgorzata Czarzastyczłonek zarządu158,7162,3
MuzaStanisław Stępieńprzewodniczący RN187,064,1
MuzaAnna Staniszewskawiceprzewodniczący RN17,116,0
MuzaGrzegorz Kołtuniakczłonek RN8,58,1
MuzaJoanna Kaczmarekczłonek RN11,48,1
MuzaWiesław Żółtkowskiczłonek RN11,410,7
MW TradeRafał Wasilewskiprezes414,7brak danych
MW TradeMarcin Mańdziakwiceprezes412,6brak danych
MW TradeWaldemar Okończlonek zarzadu126brak danych
MW TradeGrzegorz Kuciaczlonek zarzadu3,3brak danych
MW TradeBogdan Wasilewskiprzewdoniczacy RN20,3brak danych
MW TradeStefan Mańdziakwiceprzewodniczący RN20,3brak danych
MW TradeSzymon Karpińskiczlonek RN4brak danych
MW TradeMirosław Nowickiczlonek RN1,6brak danych
MW TradeRadosław Solanczlonek RN2brak danych
MW TradeTomasz Mączkaczlonek RN2brak danych
NaftobudowaKazimierz Wronkowskiprezes721574
NaftobudowaKrzysztof Diduchprezes-351
NaftobudowaPaweł Dylągczłonek zarządu584281
NaftobudowaKonrad Jaskółaprzewodniczący RN4945
NaftobudowaGrzegorz Szkopekczłonek RN4642
NaftobudowaGrażyna Kowalczukczłonek RN3835
NaftobudowaWojciech Wilomskiczłonek RN3835
NaftobudowaTomasz Bukowskiczłonek RN3818
NepentesŁukasz Butrukprezes390373
NepentesMarek Orłowskiwiceprezes398366
NepentesMirosław Sygnetwiceprezes380322
NepentesPiotr Dubnoprzewodniczący RN2613
NepentesSimon Davidsonwiceprzewodniczący RN200
NepentesMarek Jasińskiczłonek RN2011
NepentesEugeniusz Butrukczłonek RN2411
NepentesBarbara Orłowskaczłonek RN2311
Netia Mirosław Godlewskiprezes 18581284
Netia Piotr Czapski członek zarządu - 872
Netia Jonathan Eastickczłonek zarządu16241317
Netia Bertrand Le Guernczłonek zarządu - 763
Netia Piotr Nesterowiczczłonek zarządu397 -
Netia Tom Ruhan członek zarządu12461046
Netia Paweł Karłowskiprezes - -
Netia Paul Kearney członek zarządu - -
Netia byli członkowie zarządu Netiibyli członkowie zarządu18531843
Netia Wojciech Sobierajprzewodniczący RN - 73
Netia Marek Gul przewodniczący RN59 -
Netia Alicja Kornasiewiczczłonek RN - -
Netia Andrzej Radzimiński członek RN - -
Netia Bertrand Le Guern członek RN - -
Netia Constantine Gonticasczłonek RN9690
Netia Piotr Czapskiczłonek RN20 -
Netia Raimondo Eggink członek RN9690
Netia Bruce McInroyczłonek RN9690
Netia Bogusław Kasprzyk członek RN - 90
Netia Kazimierz Marcinkiewiczczłonek RN20 -
Netia Tadeusz Radzimińskiczłonek RN8448
Netia Pantelis Tzortzakisczłonek RN7271
Netia Jerome de Vitryczłonek RN59 -
Netia byli członkowie RN Netiibyli członkowie RN6847
Netia Wynagrodzenia w spółkach zależnych823830
NetmediaAndrzej Wierzbaprezes142,141,6
NetmediaMichał Pszczoławiceprezes111,072,0
NetmediaJanusz Wójcikprzewodniczący RN2,12,8
NetmediaTomasz Banasiaksekretarz RN1,52,0
NetmediaJarosław Kopytczłonek RN1,52,0
NetmediaArtur Barczłonek RN1,21,6
NetmediaMałgorzata Szymańska-Pszczołaczłonek RN1,21,6
NFI EMFMaciej Dyjasprezes689969
NFI EMFJacek Bagińskiczłonek zarządubrak danychbrak danych
NFI EMFDariusz Stolarczykczłonek zarządubrak danych-
NFI EMFKjell Berggrenczłonek zarządubrak danych-
NFI EMFEwa Podgórskaczłonek zarządubrak danych-
NFI EMFMarek Burchczłonek RN10191
NFI EMFPeter Kadletzczłonek RN10191
NFI EMFTomasz Chenczkeczłonek RN142128
NFI EMFWiliam Brooksbankczłonek RN10191
NFI EMFAndrzej Szumańskiczłonek RN10187
NFI KrezusWojciech Sobczakprezes153237
NFI KrezusMałgorzata Krauzeprezes57-
NFI KrezusMaciej Wandzel prezes-19
NFI KrezusMieczysław Halkprezes-199
NFI KrezusAgnieszka Urbaniakprzewodnicząca RN4232
NFI KrezusAgnieszka Zielińska-Dalasińskaczłonek RN3023
NFI KrezusPiotr Wiśniewskizastępca przewodniczącego RN3023
NFI KrezusKamil Dobiesczłonek RN3023
NFI KrezusDaria Jackowskasekretarz RN12-
NFI KrezusMałgorzata Krauzeczłonek RN158
NFI KrezusJan Grabońprzewodnicząca RN-16
NFI KrezusJarosław Iwanickisekretarz RN-8
NFI KrezusSławomir Kamińskiczłonek RN-26
NFI KrezusDominika Słomińskaczłonek RN-11
NFI KrezusPaweł Żółkowski-Ziółekzastępca przewodniczącego RN-10
NFI Magna Polonia Krzysztof Urbański prezes00
NFI Magna Polonia Artur Olszewskiczłonek zarządu0 -
NFI Magna Polonia Grzegorz Kubicaczłonek zarządu0 -
NFI Magna Polonia Marzena Tomeckaprezes - 56
NFI Magna Polonia Witold Radwańskiczłonek zarządu - 53
NFI Magna Polonia Robert Bożyk członek zarządu - 41
NFI Magna Polonia Piotr Oskrobaczłonek zarządu - 0
NFI Magna Polonia Janina Wiśniewskaczłonek RN1111
NFI Magna Polonia Dariusz Mioduszewskiczłonek RN3 -
NFI Magna Polonia Hubert Bojdoczłonek RN4 -
NFI Magna Polonia Krzysztof Zdanowskiczłonek RN5 -
NFI Magna Polonia Mariusz Cholewaczłonek RN1565
NFI Magna Polonia Krzysztof Smokczłonek RN1111
NFI Magna Polonia Tomasz Lebiedzińskiczłonek RN4 -
NFI Magna Polonia Grzegorz Kubicaczłonek RN1,00 -
NFI Magna Polonia Dariusz Zych członek RN1,00 -
NFI Magna Polonia Artur Olszewskiczłonek RN1,00 -
NFI Magna Polonia Liliana Taheryczłonek RN0,00 -
NFI Magna Polonia Krzysztof Urbański członek RN - 34
NFI Magna Polonia Tomasz Czałbowskiczłonek RN - 34
NFI Magna Polonia Beata Kukawkaczłonek RN - 0
NFI Magna Polonia Wojciech Skalski członek RN - 0
NFI MidasJacek Felczykowski prezes 270 -
NFI MidasKarina Wściubiak prezes 00
NFI MidasAgnieszka Lebieckaczłonek zarządu42112
NFI MidasLeszek Siwek członek zarządu157178
NFI MidasMieczysław Halk członek zarządu-118
NFI MidasWojciech Zymekprzewodniczący RN3616
NFI MidasMirosław Kutnik członek RN3636
NFI MidasKrzysztof Jeznachczłonek RN3636
NFI MidasJacek Kostrzewaczłonek RN3636
NFI MidasJerzy Żurekczłonek RN7 -
NFI MidasRoman Karkosik przewodniczący RN4560
NFI MidasKarina Wściubiak członek RN014
NFI OctavaPiotr Rymaszewskiprezes160
NFI OctavaCharles DeBenedettiprzewodniczący RN142127
NFI OctavaIain Gunnczłonek RN10188
NFI OctavaDorota Jakowlew - Zajderczłonek RN6588
NFI OctavaBogdan Krycaczłonek RN10188
NFI OctavaWiktor Sliwinskiczłonek RN11788
NFI OctavaAndrzej Wieczorkiewiczczłonek RN10191
NFI OctavaArkadiusz Chojnackiczłonek RN22-
NFI OctavaJarosław Golacikczłonek RN-2
NFI OctavaNeil Milneczłonek RN-3
NFI OctavaHubert Stępniewiczczłonek RN-3
NFI VictoriaYair Segalprezes0-
NFI VictoriaKatarzyna Kopycinskaprezes781
NFI VictoriaPiotr Nadolskilikwidator-102
NFI VictoriaAgnieszka Stankiewiczprzewodniczaca RN1236
NFI VictoriaŁukasz Ołdakowskiczłonek RN1229
NFI VictoriaDamian Dominczakczłonek RN1229
NFI VictoriaRobert Kozłowskiczłonek RN1229
NFI VictoriaDerek Christopherczłonek RN1229
NG2Dariusz Miłekprezes264264
NG2Lech Chudywiceprezes223223
NG2Mariusz Gnychwiceprezes223223
NG2Teresa Zioławiceprezes111223
NG2Piotr Nowjaliswiceprezes9 -
NG2Henryk Chojnackiprzewodniczący RN2424
NG2Martyna Kupieckaczłonek RN1818
NG2Marek Wizaczłonek RN1818
NG2Paweł Tamborskiczłonek RN189
NG2Rafał Chwastczłonek RN17 -
NG2Włodzimierz Olszewskiczłonek RN0,518
NG2Andrzej Zydorowiczczłonek RN - 8
Noble BankJarosław Augustyniakprezes / wiceprezes3 465brak danych
Noble BankMaurycy Kuhnczłonek zarządu3 139brak danych
Noble BankKrzysztof Spyraczłonek zarządu3 165brak danych
Noble BankHenryk Pietraszkiewiczprezes249brak danych
Noble BankKrzysztof Rosińskiprzewodniczący RN00
Noble BankMichał Kowalczewskiczłonek RN00
Noble BankDariusz Niedośpiałczłonek RN00
Noble BankRemigiusz Balińskiczłonek RN00
Noble BankRadosław Stefurakczłonek RN00
Nordea Bank PolskaWłodzimierz Kicinski prezes 1 405,001 400,00
Nordea Bank PolskaSławomir Żygowski I wiceprezes 814784
Nordea Bank PolskaJanne Hirsto wiceprezes 670628
Nordea Bank PolskaJacek Kalisz wiceprezes 1 049,00853
Nordea Bank PolskaWojciech Papierak wiceprezes 394585
Nordea Bank PolskaBohdan Tillack wiceprezes 532453
Nordea Bank PolskaTomasz Misiak wiceprezes 1620
Nordea Bank PolskaWojciech Rybowski przewodniczący RN109,0096
Nordea Bank PolskaEmilia Osewska-Madry członek RN4842
Nordea Bank PolskaMaciej Dobrzyniecki członek RN4842
Nordea Bank PolskaEugeniusz Kwiatkowski członek RN48,0042
Nordea Bank PolskaJacek Wankowicz członek RN4826
Nordea Bank PolskaAndrzej Zwara członek RN1842
Nordea Bank PolskaMarek Głuchowski członek RN290
North CoastSilvano Fioccoprezes810720
North CoastGiorgio Pezzolatowiceprezes810720
North CoastClaudius Hillaczłonek zarządu290 -
North CoastJan Czajaprzewodniczący RN2824
North CoastVicenzo Colaillowiceprzewodniczący RN2219,2
North CoastAgnieszka Federowicz-Gałczyńskasekretarz RN2219,2
North CoastEwa Sygitowiczczłonek RN2210,72
North CoastRobert Skłodowskiczłonek RN2219,2
North CoastVincenzo Mannoczłonek RN -4,8
NovitaHenryk Kaczmarekprezes 474,8127
NovitaRadosław Muziołwiceprezes 353,9164
NovitaJózef Wołejkoczłonek zarządu -61
NovitaJan Boguszczłonek zarządu -55
NovitaBogdan Szulborskiczłonek zarządu -67
NovitaMarek Górnyczłonek zarządu -6
NovitaAndrzej Majchrzakprzewodniczący RN4631
NovitaSławomir Badoraczłonek RN3624
NovitaAleksander Łapkaczłonek RN36-
NovitaKrzysztof Chuderskiczłonek RN17-
NovitaJan Śmigielskiczłonek RN16-
NovitaMarek Radwańskiczłonek RN333
NovitaMarek Górnyczłonek RN3-
NovitaMarek Dybalskiczłonek RN3-
NovitaStefan Brzezińskiczłonek RN - 11
NovitaJanusz Rychlakczłonek RN - 35
NovitaFilip Ciaśczłonek RN - 24
NovitaTomasz Dąbrowskiczłonek RN - 35
NovitaAgnieszka Kreisczłonek RN - 11
NovitaTomasz Mosiekczłonek RN - 11
NovitusBogusław Łatkaprezes655642
NovitusZbigniew Stanasiukwiceprezes465462
NovitusAndrzej Wawerczłonek zarządu329322
NovitusJarosław Wilkczłonek zarządu324305
NovitusRobert Tomaszewski członek zarządu 20842
NovitusRafał Garszczyński członek zarządu 25242
NovitusJacek Papajprzewodniczący RN3638
NovitusJens Jungmannczłonek RN2414
NovitusMichał Popiołekczłonek RN2426
NovitusArtur Tarasekczłonek RN2426
NovitusMarek Wierzbowski członek RN2414
NovitusWaldemar Woliński członek RN2414
NovitusRobert Tomaszewski członek RN-11
NovitusRafał Garszczyński członek RN-11
NKT Cablesbrak danychbrak danychbrak danychbrak danych
NTT SystemTadeusz Kurekprezes219282
NTT SystemAndrzej Kurekwiceprezes202281
NTT SystemJacek kozubowskiwiceprezes202264
NTT SystemWitold Markiewiczwiceprezes310263
NTT SystemKrzysztof Porębski członek zarządu 161-
NTT SystemJerzy Reywiceprzewodniczący RN126
NTT SystemJanina Szepietowska członek RN96
NTT SystemAndrzej Rymuza członek RN3-
NTT SystemPrzemysław Gadomskiprzew. RN126
NTT SystemSławomir Konikiewiczczłonek RN126
NTT SystemDavinder Singh Loombaczłonek RN126
Odlewnie PolskieZbigniew Rondudaprezes658563
Odlewnie PolskieLeszek Walczykczłonek zarządu509433
Odlewnie PolskieRyszard Pisarskiczłonek zarządu540462
Odlewnie PolskieJacek Jaroszekczłonek RN3935
Odlewnie PolskieJózefa Famielecczłonek RN2730
Odlewnie PolskieRoman Wronaczłonek RN3330
Odlewnie PolskieMaria Chmielewskaczłonek RN3027
Odlewnie PolskieEwa Majkowskaczłonek RN3330
One-2-OneMariusz Malecprezes 220,0144,0
One-2-OneTomasz Długiewiczprezes 291,0165,0
One-2-OnePiotr Dzięciołwiceprezes469,0336,0
One-2-OneSławomir Komińskiczłonek zarządu 42,00,0
One-2-OneJanusz Przybyłaczłonek zarzadu 571,0170,0
One-2-OneTomasz Długiewiczprzewodniczący RN0,00,0
One-2-OneTomasz Czechowiczczłonek RN0,00,0
One-2-OneJerzy Surmaczłonek RN 0,03,0
One-2-OneGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN 0,00,0
One-2-OneAndrzej Jasienieckiczłonek RN0,00,0
One-2-OneRoman Pudełkoczłonek RN0,04,0
One-2-OneTomasz Długiewiczczłonek RN0,00,0
One-2-OneOndrej Bartosczłonek RN 0,00,0
One-2-OneSylwester Janikczłonek RN 0,0-
One-2-OneRafał Małeckiczłonek RN 0,0-
One-2-OneSławomir Lachowskiczłonek RN 0,0-
One-2-OneTomasz Grzybowskiczłonek RN 0,0-
Oponeo.plDariusz Topolewskiprezes 203193
Oponeo.plMichał Butkiewiczczłonek zarządu62-
Oponeo.plArkadiusz Kocembaczłonek zarządu171136
Oponeo.plAndrzej Reysowskiczłonek zarządu170164
Oponeo.plRyszard Zawieruszyńskiprzewodniczący RN0,50,0
Oponeo.plMaciej Świtalskiczłonek RN191,00,0
Oponeo.plSeweryn Rutkowskiczłonek RN0,50,0
Oponeo.plAndrzej Przybylskiczłonek RN0,50,0
Oponeo.plWojciech Topolewskiczłonek RN17,00,0
OptimusZbigniew Jasiołekprezes 20493
OptimusTomasz Lewandowskiprezes 49-
OptimusJoanna Horoszkoczłonek zarządu89-
OptimusPiotr Lewandowskiprezes -428
OptimusRomuald Adamowiczczłonek zarządu -146
OptimusBeata Pniewska- Prokopczłonek zarządu -210
OptimusJarosław Ołowskiprezes -108
OptimusIwona Brośczłonek zarządu -17
OptimusKatarzyna Ziółekprzewodniczący RN2312
OptimusDariusz Gajdaczłonek RN189
OptimusBarbara Sissonsczłonek RN189
OptimusGrzegorz Kujawskiczłonek RN00
OptimusAndrzej Sobolczłonek RN183
OptimusMarek Sadowskiczłonek RN183
OptimusMichał Dębskiczłonek RN-12
OptimusKrzysztof Michniowskiczłonek RN-9
OptimusTomasz Hollyczłonek RN-9
OptimusPaweł Cyranczłonek RN-9
OptimusMichał Mellerczłonek RN-9
OptimusCezary Kubackiczłonek RN-6
OptimusRobert Oliwaczłonek RN-6
OptopolAdam Bogdaniprezes399675
OptopolPaweł Wojas wiceprezes203-
OptopolEwa Bożek wiceprezes258200
OptopolMichał Błach wiceprezes2552586
OptopolAndrzej Kowalczyk przewodniczący RN5411
OptopolKrzysztof Bukowski wiceprzewodniczący RN3210
OptopolBarbara Lewandowska członek RN7661
OptopolJoanna Bogdaniczłonek RN233136
OptopolCzesław Dudaczłonek RN2611
OptopolKonrad Łapiński członek RN-4
OptopolMarcin Bogdani członek RN-95
OrbisJean-Philippe Savoyeprezes14051245
OrbisIreneusz Węgłowskiwiceprezes1128815
OrbisKrzysztof Gerulawiceprezes1437999
OrbisYannick Yvon Rouvraisczłonek zarządu13021249
OrbisMarcin Szewczykowskiczłonek zarządu834179
OrbisAlain Billyczłonek zarządu -638
OrbisAndrzej Szułdrzyńskiczłonek zarządu12245
OrbisClaude Moscheniprzewodniczący RN6160
OrbisJacek Kseńzastępca przewodniczącego RN5025
OrbisErez Bonielczłonek RN3960
OrbisMichael Flaxmanczłonek RN5042
OrbisChristophe Guillemotczłonek RN3953
OrbisChristian Karaoglanianczłonek RN3621
OrbisArtur Gaborczłonek RN4321
OrbisElżbieta Czakiertczłonek RN4321
OrbisJarosław Szymańskiczłonek RN4321
OrbisAndrzej Procajłoczłonek RN4321
OrbisJanusz Różdżyńskiczłonek RN -21
OrbisSabina Czepielindaczłonek RN - 21
OrbisAndrzej Przytułaczłonek RN -21
OrbisMichael Harveyczłonek RN -24
OrbisDenys Sappeyczłonek RN -21
OrbisPaweł Dębowskiczłonek RN -0
OrlenJacek Krawiecprezes14370
OrlenIgor Chalupecprezes1774 786
OrlenWojciech Heydelprezes57233 427
OrlenPiotr Kownackiprezes32822 236
OrlenCezary Filipowiczwiceprezes14361 701
OrlenDariusz Formelaczłonek zarządu1150527
OrlenSławomir Jędrzejczykwiceprezes12880
OrlenWojciech Kotlarekczłonek zarządu8630
OrlenJan Maciejewiczwiceprezes1272 665
OrlenWaldemar Majwiceprezes2044590
OrlenKrystian Paterczłonek zarządu17751 030
OrlenMarek Serafinczłonek zarządu11510
OrlenCezary Smorszczewskiwiceprezes3753 720
OrlenKrzysztof Szwedowskiwiceprezes15121 698
OrlenPaweł Szymańskiwiceprezes4372 605
OrlenMaciej Mataczyński przewodniczący RN 1420
OrlenMarek Karabuła wiceprzewodniczący RN1100
OrlenAngelina Sarotasekretarz RN680
OrlenGrzegorz Borowiecczłonek RN1100
OrlenKrzysztof Kołachczłonek RN1100
OrlenGrzegorz Michniewiczczłonek RN700
OrlenJarosław Rocławskiczłonek RN670
OrlenPiotr Wielowieyskiczłonek RN1100
OrlenJanusz Zielińskiczłonek RN12354
OrlenRaimondo Egginkczłonek RN56112
OrlenRyszard Stefańskiczłonek RN430
OrlenRobert Czaplaczłonek RN13112
OrlenMarek Drac-Tatońprzewodniczący RN13112
OrlenZbigniew Macioszekczłonek RN13124
OrlenAgata Mikołajczykczłonek RN1365
OrlenKrzysztof Rajczewskiczłonek RN13112
OrlenMałogorzata Ślepowrońskaprzewodnicząca RN 1683
OrzełMarek Błażkówprezes201186
OrzełKrzysztof Sierkaczłonek zarządu117156
OrzełJózef Pradelaczłonek zarządu145134
OrzełJacek Golonkaczłonek zarządu143125
OrzełRafał Czupryńskiprezes 34-
OrzełMarcin Szawłowskiwiceprezes30-
OrzełJan Ceglińskiprzewodniczący RN2912
OrzełDariusz Czepielczłonek RN918
OrzełRafał Czupryńskiczłonek RN38-
OrzełTomasz Cichorskiczłonek RN16-
OrzełMagdalena Jagiełło-Szostakczłonek RN16-
OrzełKrzysztof Jaszczyńskiczłonek RN255
OrzełJacek Klęczarczłonek RN1324
OrzełPiotr Smagałaczłonek RN99
OrzełMarcin Szawłowskiczłonek RN38-
OrzełDawid Thomasczłonek RN3-
OrzełElżbieta Andrzejewskaczłonek RN - 8
OrzełElżbieta Kasprowicz-Orlikczłonek RN - 5
OrzełJacek Potiechinczłonek RN - 9
OrzełArtur Więznowskiczłonek RN - 3
Orzeł BiałyZbigniew Rybakiewiczprezes413381
Orzeł BiałyTomasz Lewickiczłonek zarządu390329
Orzeł BiałyJózef Wolarekczłonek zarządu390325
Orzeł BiałyTomasz Wojtaszekczłonek zarządu0
Orzeł BiałyKrzysztof Opawskiczłonek RN81
Orzeł BiałyMichał Gontarczłonek RN0
Orzeł BiałyAgnieszka Błażejewskaczłonek RN4642
Orzeł BiałyMarek Boguckiczłonek RN0
Orzeł BiałyPierre Mellinger członek RN0
Orzeł BiałyMarcin Lewandowskiczłonek RN424
Orzeł BiałyPiotr Milewskiczłonek RN438
Orzeł BiałyPiotr Serwaczłonek RN441
Orzeł BiałyJerzy Setkowiczczłonek RN530
Orzeł BiałyZbigniew Engelczłonek RN19
Orzeł BiałyIreneusz Urzędowiczczłonek RN16
PBGJerzy Wiśniewskiprezes935600
PBGTomasz Worochwiceprezes698420
PBGPrzemysław Szkudlarczykwiceprezes359600
PBGTomasz Tomczakwiceprezes300300
PBGMariusz Łożyńskiwiceprezes245240
PBGTomasz Latawiecczłonek zarządu36158
PBGMaciej Bednarkiewiczprzewodniczący RN120120
PBGJacek Kseńwiceprzewodniczący RN9636
PBGWiesław Lindnersekretarz RN6075
PBGJacek Krzyżaniakczłonek RN11146
PBGMałgorzata Wiśniewskaczłonek RN34036
PBGDariusz Sarnowskiczłonek RN3636
PBGAdam Strzeleckiczłonek RN3636
PBGMirosław Dobrutczłonek RN636
PagedWaldemar Czarnockiprezes zarządu470,0186,0
PagedDaniel Mzykprezes zarządu65,031,8
PagedKrzysztof Bukowskiprezes zarządu-275,0
PagedWojciech Błaszczykczłonek RN70,072,0
PagedMichał Błachczłonek RN2960,0
PagedPiotr Knapińskiczłonek RN5960,0
PagedAdam Szlempoczłonek RN-28,2
PagedTomasz Wójcikczłonek RN6060,0
PagedEdmund Mzykczłonek RN11-
PagedBarbara Sissonsczłonek RN14-
PagedPiotr Spaczyńskiczłonek RN31-
PagedMałgorzata Walczakczłonek RN31-
PamapolKrzysztof Półgrabiaprezes161,24223 -
PamapolMariusz Szataniakwiceprezes176,89557153,70971
PamapolRoman Żuberekwiceprezes182,49411116,59095
PamapolPaweł Szataniakprezes260,0249208,48989
PamapolWiesław Szataniakprzewodniczący RN20,5434720,34005
PamapolRafał Tuzimekzastępca przewodniczącego RN12,538517,55384
PamapolEwa Szataniaksekretarz RN35,2450631,55971
PamapolJustyna Szataniakczłonek RN35,885530,20972
PamapolPiotr Kamińskiczłonek RN37,617652,66374
Pani TeresaDariusz Nikołajukprezes38452
Pani TeresaElżbieta Łępeckaczłonek zarządu13249
Pani TeresaAnna Sobkowiak przewodniczący RN3035
Pani TeresaAdam Szyszka wiceprzewodniczący RN3019
Pani TeresaKonstanty Tukałłoczłonek RN3019
Pani TeresaLeszek Zalewskiczłonek RN3019
Pani TeresaJakub Frąckowiak sekretarz RN1719
Pani TeresaKamil Kliszcz członek RN15-
P.A. NovaEwa Bobkowskaprezes260232
P.A. NovaStanisław Lessaerwiceprezes151132
P.A. NovaPrzemysław Żurwiceprezes162139
P.A. NovaJarosław Brodawiceprezes162139
P.A. NovaJerzy Bielprzewodniczący RN1613
P.A. NovaSławomir Kamińskiczłonek RN117
P.A. NovaMiłosz Wolańskiczłonek RN117
P.A. NovaKatarzyna Jurek-Lessaerczłonek RN879
P.A. NovaGrzegorz Bobkowskiczłonek RN209
P.A. NovaAgnieszka Bobkowskaczłonek RN-1,5
P.A. NovaAgnieszka Wielgoszewska-Brodaczłonek RN-1,5
PC GuardDariusz Grześkowiakprezes142,0148,0
PC GuardMariusz Bławutczłonek zarządu142,091,0
PC GuardŁukasz Motałaprzewodniczący RN23,0
PC GuardMałgorzata Grześkowiaksekretarz RN 00,0
PC GuardKazimierz Frątczakczłonek RN23,0
PC GuardTomasz Owczarzakwiceprzewodniczący RN01,2
PC GuardWojciech Skibaczłonek RN00,0
PC GuardMariusz Staszakprzewodniczący RN45,0
PC GuardKatarzyna Jakubiaksekretarz RN 2,02,0
PC GuardPaweł Śliwińskiczłonek RN 1,02,0
PGFJacek Szwajcowskiprezes 13251437
PGFZbigniew Molendawiceprezes 808757
PGFAnna Biendarawiceprezes 800775
PGFIgnacy Przystalskiwiceprezes 823704
PGFJacek Dauenhauerwiceprezes 753459
PGFJerzy Leszczyńskiprzewodniczący RN8079
PGFHubert Janiszewskiwiceprzewodniczący RN7373
PGFJan Kalinkaczłonek RN6261
PGFPiotr Stefańczykczłonek RN6261
PGFMaria Paslo-Wiśniewskaczłonek RN1561
PGFCecylia Wiśniewskaczłonek RN37-
PGNiGMichał Szubskiprezes451-
PGNiGMirosław Dobrutwiceprezes267-
PGNiGRadosław Dudzińskiwiceprezes392-
PGNiGSławomir Hincwiceprezes402-
PGNiGMirosław Szkałubawiceprezes323-
PGNiGKrzysztof Głogowskiprezes7051 063
PGNiGJan Anyszwiceprezes610449
PGNiGZenon Kuchciakwiceprezes6391 022
PGNiGStanisław Niedbalecwiceprezes539630
PGNiGTadeusz Zwierzyńskiwiceprezes493356
PGNiGJan Czerepokwiceprezes486-
PGNiGBogusław Marzecwiceprezes343785
PGNiGStanisław Rychlickiprzewodniczący RN81-
PGNiGMarcin Moryńczłonek RN3734
PGNiGMieczysław Kaweckiczłonek RN7266
PGNiGAgnieszka Chmielarzczłonek RN47-
PGNiGGrzegorz Banaszekczłonek RN33-
PGNiGMaciej Kaliskiczłonek RN5-
PGNiGMarek Karabułaczłonek RN5-
PGNiGMieczysław Puławskiczłonek RN3734
PGNiGJolanta Siergiejczłonek RN44-
PGNiGWojciech Arkuszewskiczłonek RN534
PGNiGKazimierz Chrobakczłonek RN1440
PGNiGHubert Konarskiczłonek RN20-
PGNiGAndrzej Rościszewskiczłonek RN534
PGNiGJoanna Stuglikczłonek RN40-
PGNiGMirosław Szkałubaczłonek RN468
PGNiGPiotr Szwarcczłonek RN2591
PGNiGJarosław Wojtowiczczłonek RN534
PekaesKrzysztof Zdziarskiprezes7521 051
PekaesGrzegorz Kowalikwiceprezes472639
PekaesJacek Przybyłowskiwiceprezes389420
PekaesJacek Hawliczekwiceprezes441-
PekaesJanusz Diemkoczłonek RN5649
PekaesMarkus Hoyerczłonek RN6949
PekaesMagdalena Jagiełło - Szostakczłonek RN1031
PekaesKrzysztof Rutkowskiwiceprzewodniczący RN5649
PekaesGrzegorz Szatkowskiczłonek RN50-
PekaesMarek Wierzbowskiczłonek RN50-
PekaesGrzegorz Zawadaczłonek RN6654
PekaesEdmund Pietrzakwiceprzewodniczący RN-46
PekaesWioletta Pawłowskaczłonek RN-19
PemugHenryk Urbańczykprezes270334
PemugWaldemar Pytlarzwiceprezes216263
PemugWaldemar Michałowskiprzewodniczący RN232203
PemugRoman Doleżałczłonek RN216218
PemugKacper Piaseckiczłonek RN144127
PemugMałgorzata Michałowskaczłonek RN157150
PemugBożena Doleżałczłonek RN10775
PEPZbigniew Prokopowiczprezes350-
PEPStephen Kleinprezes281839
PEPAnna Kwarcińskawiceprezes374373
PEPMichał Kozłowskiwiceprezes374376
PEPZbigniew Prokopowiczprzewodniczący RN169366
PEPStephen Kleinprzewodniczący RN57-
PEPKrzysztof Kaczmarczykczłonek RN3336
PEPArtur Olszewskiczłonek RN3336
PEPKrzysztof Sędzikowskiczłonek RN3336
PEPWojciech Sierkaczłonek RN3336
PEPKrzysztof Sobolewskiczłonek RN3336
PepeesAndrzej Kiełczewskiprezes8911749
PepeesAdam Karaśczłonek zarządu624609
PepeesKrzysztof Borkowskiprzewodniczący RN4945
PepeesWojciech Faszczewskiwiceprzewodniczący RN4541
PepeesKrzysztof Stankowskiczłonek RN4239
PepeesDawid Sukaczczłonek RN4138
PepeesMaciej Grabskiczłonek RN2116
PepeesTomasz Łuczyńskiczłonek RN1822
PepeesPiotr Tarachaczłonek RN180
PepeesRobert Czaplaczłonek RN180
PermediaMichal Wygrysprezesbrak danych0
PermediaMiloslav Vodickaczłonek zarządubrak danych0
PermediaRichard Mencnerczłonek zarządubrak danych0
PermediaBogumiła Gajeckaczłonek zarządubrak danych0
PermediaTomasz Zarzykaczłonek zarządubrak danych0
PermediaKarel Nożkaprzewodniczący RNbrak danych110
PermediaLadislav Krausczłonek RNbrak danych73
PermediaMiroslav Kotuliakczłonek RNbrak danych73
PermediaTomasz Koziełczłonek RNbrak danych5
PermediaJaroslav Sopuchczłonek RNbrak danych1
PetrolinvestPaweł Gricuk prezes520273
PetrolinvestZenon Grablewski wiceprezes1 0631 098
PetrolinvestMarcin Balicki członek zarządu439249
PKM DudaMaciej Dudaprezes633600
PKM DudaBogna Duda-Jankowiakwiceprezes420420
PKM DudaRoman Milerwiceprezes485420
PKM DudaRafał Oleszakwiceprezes444384
PKM DudaRafał Abratański przewodniczący RN3636
PKM DudaRafał Tuzimekczłonek RN2424
PKM DudaTomasz Łuczyńskiczłonek RN2424
PKM DudaMarek Dybalskiczłonek RN2424
PKM DudaMaciej Zientaraczłonek RN2024
PKM DudaJarosław Tomczykczłonek RN2212
PKM DudaMichał Dworzyńskiczłonek RN2412
PKM DudaAndrzej Soczekczłonek RN0 -
PKM DudaRobert Rogowskiczłonek RN0 -
PKM DudaGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN -12
PKO BPJerzy Pruskiprezes2700
PKO BPBartosz Drabikowskiwiceprezes 2140
PKO BPKrzysztof Dreslerwiceprezes 2510
PKO BPTomasz Mironczukwiceprezes 2320
PKO BPJarosław Myjakwiceprezes 100
PKO BPWojciech Papierakwiceprezes 2030
PKO BPMariusz Zarzyckiwiceprezes 1760
PKO BPMariusz Klimczakwiceprezes 439196
PKO BPRafał Juszczakprezes441632
PKO BPBerenika Duda-Uhrynwiceprezes 20697
PKO BPRobert Działakwiceprezes 314374
PKO BPWojciech Kwiatkowskiwiceprezes 165283
PKO BPAldona Michalakwiceprezes 112102
PKO BPAdam Skowrońskiwiceprezes 261147
PKO BPStefan Świątkowskiwiceprezes 293260
PKO BPSławomir Skrzypekp.o. prezesa zarządu, wiceprezes 0117
PKO BPJacek Obłękowskiwiceprezes, członek zarządu0160
PKO BPZdzisław Sokalwiceprezes 0120
PKO BPMarzena Piszczekprzewodnicząca RN290
PKO BPEligiusz Krześniakwiceprzewodniczący RN290
PKO BPJan Bossakczłonek RN290
PKO BPJerzy Osiatyńskiczłonek RN295
PKO BPUrszula Pałaszekczłonek RN3734
PKO BPRoman Sobieckiczłonek RN290
PKO BPRyszard Wierzbaczłonek RN290
PKO BPMarek Głuchowskiprzewodniczący RN50141
PKO BPTomasz Siemiątkowskisekretarz RN934
PKO BPJerzy Michałowskiczłonek RN934
PKO BPAgnieszka Winnik-Kalembaczłonek RN59256
PKO BPMaciej Czapiewskiczłonek RN924
PKO BPAdam Skowrońskiczłonek RN031
Plast-BoxGrzegorz Pawlakprezes306307
Plast-BoxWaldemar Pawlakczłonek zarządu304304
Plast-BoxDariusz Wilczyńskiczłonek zarządu19036
Plast-BoxFranciszek Preisczłonek zarządu-228
Plast-BoxAntoni Taraszkiewiczprzewodniczący RN169
Plast-BoxSylwester Wojewódzkiczłonek RN95
Plast-BoxEryk Karskiczłonek RN61
Plast-BoxAndrzej Kosińskiczłonek RN11-
Plast-BoxDariusz Strączyńskiczłonek RN92
Plast-BoxJerzy Krajewskiczłonek RN32
Plast-BoxSławomir Kamińskiczłonek RN-3
Plast-BoxCezary Nowosadczłonek RN-2
Platforma Mediowa Point Group Michał Lisiecki prezes 6738
Platforma Mediowa Point Group Paweł Hordyński członek zarządu5515
Platforma Mediowa Point Group Piotr Surmackiwiceprezes6015
Platforma Mediowa Point Group Tomasz Sadowskiwiceprezes9278
Platforma Mediowa Point Group Tomasz Bielanowiczprzewodniczący RN40
Platforma Mediowa Point Group Katarzyna Gintrowskaczłonek RN20
Platforma Mediowa Point Group Giuseppe Miranteczłonek RN1,760
Platforma Mediowa Point Group David Williamsczłonek RN2,640
Platforma Mediowa Point Group Jacek Feluchczłonek RN4 -
Plaza CentersMordechay Zisserprezes753772
Plaza CentersRan Shtarkmandyrektor generalny419211984
Plaza CentersShimon Yitzhakidyrektor niewykonawczy00
Plaza CentersMarius van Eibergen Santhagensdyrektor niewykonawczy176174
Plaza CentersEdward Paapdyrektor niewykonawczy176174
Plaza CentersMarco Wichersdyrektor niewykonawczy176174
Pol-AquaMarek Stefańskiprezes780740
Pol-AquaIwona Rudnikowskawiceprezes582539
Pol-AquaPiotr Chełkowskiczłonek zarządu118-
Pol-AquaJanusz Lewandowskiczłonek zarządu43788
Pol-AquaRobert Moloczłonek zarządu420105
Pol-AquaAndrzej Napierskiczłonek zarządu54-
Pol-AquaSławomir Niewiadomskiczłonek zarządu423410
Pol-AquaAntoni Szakołaczłonek zarządu403446
Pol-AquaAndrzej Karwatczłonek zarządu-140
Pol-AquaIreneusz Misiołekczłonek zarządu-265
Pol-AquaMariusz Ambroziakprzewodniczący RN10899
Pol-AquaKrzysztof Gadkowskiczłonek RN6060
Pol-AquaLeon Komornickiczłonek RN6060
Pol-AquaGrzegorz Maciągczłonek RN4060
Pol-AquaJanusz Steinhoffczłonek RN6060
Pol-AquaSławomir Petelickiczłonek RN392-
Pol-AquaMarcin Wierzbickiczłonek RN20-
Pol-AquaRobert Dziubłowskiprzewodniczący RN-18
Pol-AquaGrzegorz Szyszkowskiczłonek RN-29
PolcoloritWłodzimierz Hajdukwiceprezes268221
PolcoloritVittorio Marconiprezes420609
PolcoloritDariusz Batorczłonek zarządu 118-
PolcoloritAndrzej Polaczkiewiczprezes 43-
PolcoloritAndrzej Polaczkiewiczczłonek RN4-
PolcoloritJanusz Grodzińskiprzewodniczący RN3024
PolcoloritZbigniew Panasiewiczczłonek RN21,516
PolcoloritMarek Zuberczłonek RN12,520
PolcoloritJacek Welcczłonek RN17,520
PolcoloritBarbara Urbaniak Marconiczłonek RN816
PolcoloritPiotr Soczyńskiczłonek RN2-
PolcoloritGrażyna Baranowiczczłonek RN7,5-
PolcoloritEugeniusz Mleczakczłonek RN6-
PolcoloritKrzysztof Olszewskiczłonek RN2-
PoliceRyszard Siwiecprezes220,71322brak danych
PoliceAndrzej Niewińskiwiceprezes 125,61621brak danych
PoliceJanusz Motylińskiwiceprezes279,51451brak danych
PoliceZbigniew Koźlarekwiceprezes128,49739brak danych
PoliceArtur Rzempaławiceprezes 115,25131brak danych
PoliceSławomir Winiarskiwiceprezes111,70512brak danych
PoliceArkadiusz Pawlakwiceprezes103,61055brak danych
PoliceWojciech Drożdżprzewodniczący RN 23,89248brak danych
PoliceMariusz Piotrowskiprzewodniczący RN 13,16443brak danych
PoliceLeszek Drożdzielwiceprzewodniczący RN13,16443brak danych
PoliceMarcin Likierskiwiceprzewodniczący RN23,89248brak danych
PoliceWiesław Markwassekretarz RN36,95348brak danych
PoliceJan Rafał Bisczłonek RN13,16443brak danych
PoliceEwa Haraszkiewiczczłonek RN14,11328brak danych
PoliceAgnieszka Małachowskaczłonek RN18,74968brak danych
PoliceAnna Tarocińskaczłonek RN36,95348brak danych
PoliceHalina Trzcińskaczłonek RN23,89248brak danych
Polimex-MostostalKonrad Jaskółaprezes18441443
Polimex-MostostalAleksander Jonekwiceprezes1051810
Polimex-MostostalGrzegorz Szkopekwiceprezes1086864
Polimex-MostostalZygmunt Artwikwiceprezes1016823
Polimex-MostostalKazimierz Klękprzewodniczący RN9369
Polimex-MostostalAndrzej Szumańskiwiceprzewodniczący RN8160
Polimex-MostostalWiesław Rozłuckiczłonek RN6324
Polimex-MostostalDariusz Górskiczłonek RN3649
Polimex-MostostalJanusz Lisowskiczłonek RN6349
Polimex-MostostalElżbieta Niebiszczłonek RN7457
Pollena-EwaWitold Bieleckiprezes zarządu151148
Pol-Mot WarfamaStanisław Kulasprezes zarządu312,0205
Pol-Mot WarfamaAdam Dobielińskiczłonek zarządu70,9-
Pol-Mot WarfamaJan Wielgusczłonek zarządu115,2-
Pol-Mot WarfamaGrzegorz Bartosikprezes351,3266,0
Pol-Mot WarfamaKrzysztof Mularczykczłonek zarządu278,9117,0
Pol-Mot WarfamaAndrzej Urbanowiczczłonek zarządu264,9173,0
Pol-Mot WarfamaMarek Borowskiczłonek zarządu-75,0
Pol-Mot WarfamaZbigniew Prusprezes-161,0
Pol-Mot WarfamaJacek Wójcikczłonek zarzadu-80,0
Pol-Mot WarfamaAndrzej Zarajczykprzewodniczący RN60,020
Pol-Mot WarfamaRyszard Mrozekwiceprzewodniczący RN48,016
Pol-Mot WarfamaHenryk Goryszewskiczłonek RN24,016
Pol-Mot WarfamaZbigniew Janasczłonek RN24,016
Pol-Mot WarfamaPaweł Gilewskiczłonek RN24,016
Pol-Mot WarfamaMichał Szwonderczłonek RN24,014
PolnaPiotr Kandeferprezes216244
PolnaJan Zakonekprezes370221
PolnaJacek Lechowiczczłonek zarządu130
PolnaBogdan Borekczłonek RN2415
PolnaPaweł Dereszczłonek RN2314
PolnaJarosław Iwaniecczłonek RN8
PolnaGrażyna Kotarczłonek RN8
PolnaWiesław Piwowarczłonek RN34
PolnaAdam Świetlicki vel Węgorekczłonek RN916
PolnaRobert Tudekczłonek RN2314
PolnaWładysław Wójtowiczczłonek RN9
PolnaBogdan Zdunekczłonek RN2315
PolnordWojciech Ciurzyńskiprezes1390633
PolnordZbigniew Okońskiprezes-106
PolnordBartłomiej Kolubińskiwiceprezes659395
PolnordAndrzej Podgórskiwiceprezes640119
PolnordPiotr Wesołowskiwiceprezes650387
PolnordWitold Orłowskiwiceprezes873415
PolnordRyszard Krauzeprzewodniczący RN00
PolnordBartosz Jałowieckiczłonek RN6558
PolnordBarbara Ratnicka-Kiczkaczłonek RN5348
PolnordZbigniew Szachniewiczczłonek RN5348
PolnordDariusz Górkaczłonek RN5348
PolnordWiesław Walendziakczłonek RN5325
PolnordZbigniew Okońskiczłonek RN-12
PolnordAndrzej Pietraszkoczłonek RN-23
PolnordAndrzej Podgórskiczłonek RN-23
PolRestKornel Drozdowskiprezes0,00,0
PolRestKrzysztof Płaszewskiwiceprezes0,00,0
Ponar WadowiceJan Godłowskiprezes22
Ponar WadowiceBogusław Szwedoczłonek zarządu120
Ponar WadowiceIwona Szczepańskaczłonek zarządu20
Ponar WadowiceArkadiusz Śnieżkoprezes585414
Ponar WadowiceJacek Książkiewiczczłonek zarządu293317
Ponar WadowiceRafał Gębickiczłonek zarządu112
Ponar WadowiceJarosław Żołędowskiprezes30
Ponar WadowiceMirosław Bendzeraczłonek zarządu60
Ponar WadowiceKrzysztof Durczak członek RN1670
Ponar WadowiceLesław Kula członek RN25104
Ponar WadowiceRoguski Mirosław członek RN2870
Ponar WadowiceSzwedo Leszek członek RN4070
Ponar WadowicePiotr Wiaderek członek RN17139
Ponar WadowiceAleksander Grot członek RN5
Ponar WadowiceMarek Jarociński członek RN8
Ponar WadowiceMirosław Kalicki członek RN8
Ponar WadowiceGrażyna Kotar członek RN8
Ponar WadowiceDariusz Korecki członek RN5
Ponar WadowiceGrzegorz Leszczyński członek RN21
Ponar WadowiceRenata Szwedo członek RN17
Ponar WadowiceFranciszek Zalewski członek RN8
Ponar WadowiceJarosław Żołędowskiczłonek RN11
PozbudTadeusz Andrzejakprezes11660
PozbudRoman Andrzejakwiceprezes11660
PozbudBogdan Kasprzykwiceprezes960
PozbudSławomir Bakieraprzewodniczący RN22
PozbudBartosz Andrzejakczłonek RN2812
PozbudMagdalena Andrzejakczłonek RN157
PozbudWłodzimierz Kosterkiewiczczłonek RN11
PozbudWojciech Prentkiczłonek RN11
PozbudPaweł Śliwińskiczłonek RN11
Power MediaWojciech Narczynskiprezes182110
Power MediaAndrzej Parszutowiceprezes182120
Power MediaMarta Przewłockawiceprezes182110
Power MediaAgnieszka Kozłowskaczłonek zarządu8558,6
Power MediaSławomir Najnigierprzewodniczący RN1,10,5
Power MediaAnastazja Kołodziejczłonek RN/ przewodniczący RN1,10,5
Power MediaAlicja Korbeckaczłonek RN10,5
Power MediaEwa Minska Struzikczłonek RN1,10,5
Power MediaIreneusz Wernerczłonek RN10,5
Power MediaMonika Wysockaczłonek RN10,6
PPWKAndrzej Ziemiński prezes 286,39264
PPWKGrzegorz Esz wiceprezes315,07104
PPWKRafał Berliński prezes 35,1343
PPWKWojciech Górski członek zarządu63325
PPWKBeata Konopskaczłonek zarządu - 185
PPWKMaciej Radziwiłłprzewodniczący RN - 4
PPWKTeresa Mazurekczłonek RN - 0
PPWKJanusz Marcinekczłonek RN - 0
PPWKJacek Janiszewskiczłonek RN - 3
PPWKMaciej Zientaraprzewodniczący RN4,5819
PPWKGrzegorz Golecczłonek RN14,7619
PPWKJerzy Rozłuckiczłonek RN8,9222
PPWKMarian Mikołajczak członek RN14,7621
PPWKAnna Wawryniukczłonek RN8,922
PPWKTomasz Łyczkoczłonek RN8,927
PPWKMichał Popiołek członek RN5,84 -
PPWKDobromir Ciaś członek RN5,84 -
PPWKWojciech Grzybowski członek RN5,84 -
Prima ModaDariusz Plesiakprezes265117
Prima ModaRenata Jankiewicz-Plesiakczłonek zarządu22582
Prima ModaKatarzyna Butwickaczłonek zarządu8776
Prima ModaAndrzej Borlaczłonek RN41,5
Prima ModaKrzysztof Kmieciakczłonek RN23
Prima ModaMaciej Magnowskiczłonek RN21,5
Prima ModaArkadiusz Pasakczłonek RN21,5
Prima ModaPasquale Loupoliczłonek RN5747
ProcadJarosław Jarzyńskiprezes191,0186,0
ProcadJanusz Szczęśniakwiceprezes193,0185,0
ProcadMaciej Horeczywiceprezes193,0188,0
ProcadPaweł Kowalskiprzewodniczący RN60,060,0
ProcadMariusz Jagodzińskisekretarz RN24,024,0
ProcadBożena Szczęśniakczłonek RN12,012,0
ProcadAndrzej Przewoźnikczłonek RN12,012,0
ProcadAndrzej Chmieleckiczłonek RN12,012,0
ProchemMarek Garlińskiprezes452719
ProchemJarosław Stępniewskiprezes539
ProchemJarosław Stępniewskiczłonek zarządu657
ProchemMarek Kiersznickiczłonek zarządu467612
ProchemKrzysztof Marczakczłonek zarządu222
ProchemAndrzej Karczykowski członek RN85149
ProchemMaria Garbeckaczłonek RN70149
ProchemHenryk Kamionkaczłonek RN70149
ProchemKrzysztof Obłójczłonek RN85149
ProchemStanisław Srokowskiczłonek RN70149
ProchemMarek Garlińskiczłonek RN15
ProchemDariusz Krajowski-Kukielczłonek RN15
ProchemSteven Tappanczłonek RN15
Progress NFIGrzegorz Golecprezes92180
Progress NFIRobert Fijołekprezes139-
Progress NFIEwa Cieslaczłonek zarządu64-
Progress NFIArtur Cakałaprzewodniczacy RN445
Progress NFIMaciej Wandzelprzewodniczacy RN15-
Progress NFIWojciech Pawlakzastępca przewodniczącego RN3243
Progress NFIMaciej Zientarazastępca przewodniczącego RN11-
Progress NFIDominika Słominskaczłonek RN435
Progress NFIRafał Bauerczłonek RN11-
Progress NFIAdam Chełchowskiczłonek RN325
Progress NFIPiotr Cicheckiczłonek RN325
Progress NFIGrzegorz Eszczłonek RN325
Progress NFIJerzy Kotkowskiczłonek RN11-
Progress NFIPaweł Potockiczłonek RN11-
Progress NFIAleksander Grotprzewodniczacy RN-53
Progress NFIDariusz Wielochczłonek RN-38
Progress NFIBogdan Bartkowskiczłonek RN-38
Progress NFIRobert Kuraszkiewiczczłonek RN-38
ProjprzemHenryk Chylińskiprezes546519
ProjprzemWładysław Pietrzakwiceprezes449433
ProjprzemTadeusz Nawrockiwiceprezes456412
ProjprzemPaweł Dłużewskiprzewodniczący RN168143
ProjprzemZdzisław Klimkiewiczczłonek RN152137
ProjprzemJarosław Skibaczłonek RN143115
ProjprzemAndrzej Karczykowskiczłonek RN10191
ProjprzemWacław Tomaszewskiczłonek RN10157
ProjprzemLukrecjan Marzecprzewodniczący RN-58
ProjprzemJerzy Bajszczakczłonek RN-40
Pronox TechnologyArtur Mrozikprezes362366
Pronox TechnologyDariusz Smagorowiczwiceprezes362304
Pronox TechnologyMariusz Jawoszekwiceprezes349-
Pronox TechnologyPiotr Gintersekretarz RN3636
Pronox TechnologyMaciej Sosińskiczłonek RN1212
Pronox TechnologyMarcin Juzończłonek RN1212
Pronox TechnologyMarek Szołdrowskiczłonek RN1212
Pronox TechnologyGrzegorz Maślankaczłonek RN1212
ProsperTadeusz Wesołowskiprezes zarządu579brak danych
ProsperAdam Pieniackiczłonek zarządu420brak danych
ProsperMariusz Łukasiewiczprzewodniczący RN55brak danych
ProsperEwa Wesołowskazastępca przewodniczącego RN43brak danych
ProsperMałgorzata Granieckaczłonek RN37brak danych
ProsperAnna Księżpolskaczłonek RN37brak danych
ProsperAndrzej Foltynczłonek RN31brak danych
PróchnikJacek Pudłoprezes275240
PróchnikKrzysztof Okońskiwiceprezes112224
PróchnikMikołaj Habitwiceprezes56192
PróchnikKrzysztof Osiejwiceprezes76-
PróchnikJarosław Tuczkowiceprezes--
PróchnikPaweł Jaworskiwiceprezes36-
PróchnikJarosław Trocińskiprzewodniczący RN437
PróchnikPiotr Truszkowskiwiceprzewodniczący RN285
PróchnikKrzysztof Osiejczłonek RN135
PróchnikPiotr Pietrzakczłonek RN932
PróchnikPaweł Jaworskiczłonek RN9-
PróchnikAgnieszka Mikulskaczłonek RN285
PróchnikPrzemysław Andrzejakczłonek RN285
PróchnikRobert Serafińskiczłonek RN285
PróchnikMarek Serafińskiczłonek RN115
PróchnikMichał Kiszkurnoczłonek RN5-
PróchnikArkadiusz Karbowskiczłonek RN5-
PróchnikArtur Zajkowskiczłonek RN5-
PróchnikRadosław Maculewiczczłonek RN5-
PróchnikPiotr Jurkiewiczprzewodniczący RN-64
PróchnikSławomir Filipczykczłonek RN-32
PróchnikJolanta Okońska-Kubicaczłonek RN-32
PróchnikZdzisław Panekczłonek RN-32
PZ CormayTomasz Tuoraprezes zarządu452233,0
PZ CormayBarbara Tuora - Wysockaczłonek zarzadu6860,0
PZ CormayStefan Jackowskiprzewodniczący RN00
PZ CormayStanisław Szczurekczłonek RN00
PZ CormayWłodzimierz Jaworskiczłonek RN00
PZ CormayMarek Stępieńczłonek RN00
PZ CormayPaweł Nowakczłonek RN00
PZ CormayRyszard Błażejewskiczłonek RN00
Quantum SoftwareTomasz Hatalaprezes161137
Quantum SoftwareBogusław Ożógwiceprezes10396
Quantum SoftwareMarek Jędrawiceprezes130120
Quantum SoftwareTomasz Mnichczłonek zarządu156134
Quantum SoftwareLeopold Kutyłaprzewodniczący RN32
Quantum SoftwareTomasz Polończykwiceprzewodniczący RN2726
Quantum SoftwareHenryk Gaertnerczłonek RN21
Quantum SoftwareJerzy Majewskiczłonek RN30
Quantum SoftwareAnna Nadolskaczłonek RN02
Qumak-SekomAndrzej Swolkieńwiceprezes478,0394,0
Qumak-SekomJan Golińskiwiceprezes478,0394,0
Qumak-SekomPaweł Jaguśprezes580,0478,0
Qumak-SekomAleksander Platawiceprezes478,0394,0
Qumak-SekomMarzena Tomeckaczłonek RN -7,0
Qumak-SekomPiotr Oskrobaprzew. RN -9,0
Qumak-SekomBogdan Pilchczłonek RN22,018,0
Qumak-SekomMaciej Matusiakczłonek RN22,018,0
Qumak-SekomAndrzej Nehrebeckiczłonek RN22,018,0
Qumak-SekomWojciech Rostworowskiczłonek RN22,018,0
Qumak-SekomRobert Twarowskiprzewodniczący RN35,021,0
Qumak-SekomKrzysztof Zielińskiczłonek RN 5,011,0
RadpolSielski Andrzejprezes379201
Radpol Malczyk Grzegorzczłonek zarządu383190
RadpolBielowicki Grzegorzprzewodniczący RN3636
RadpolTomasz Firczyksekretarz RN2828
RadpolZbigniew Janaszastępca przewodniczącego RN2828
RadpolTomasz Kaplińskiczłonek RN2823
RadpolMarcin Kowalczykczłonek RN17-
RadpolKrzysztof Kurowskiczłonek RN219
RadpolKrzysztof Wachowskiczłonek RN1123
RafakoWiesław Rózackiprezes735538
RafakoRoman Jarosińskiwiceprezes554454
RafakoEugeniusz Myszkawiceprezes679510
RafakoJerzy Thammwiceprezes623526
RafakoKrzysztof Pawelecprzewodniczący RN9688
RafakoLeszek Wysłockiczłonek RN8881
RafakoGrażyna Kuśczłonek RN41-
RafakoWitold Okarmaczłonek RN7770
RafakoSławomir Sykuckiczłonek RN7770
RafakoMarek Wiakczłonek RN7770
RafakoMarian Woroninczłonek RN4133
RafakoPiotr Fugielczłonek RN3670
RafakoAndrzej Banasiewiczczłonek RN9637
RafametLongin Wonsprezes237357
RafametMaciej Michalikwiceprezes131-
RafametRyszard Stryjeckiwiceprezes2361
RafametIreneusz Borkowskiwiceprezes621281
RafametIreneusz Celaprezes242581
RafametMaria Skubniewskaprzewodnicząca RN3734
RafametLiliana Dziedzicczłonek RN29-
RafametMarzena Uraczyńskaczłonek RN3718
RafametWojciech Dąbrowskiczłonek RN26-
RafametJanusz Strzępkaczłonek RN9-
RafametMaciej Spławskiczłonek RN10-
RafametAndrzej Starzyńskiczłonek RN2518
RafametArkadiusz Garbarczykczłonek RN818
RafametPaweł Brzezickiczłonek RN86
RafametSławomir Sywakczłonek RN-16
RafametIwona Tomczukczłonek RN-31
RafametKarol Osadnikczłonek RN-16
RafametAndrzej Rustanowiczczłonek RN-16
Rainbow ToursGrzegorz Baszczyńskiprezes173103
Rainbow ToursRemigiusz Talarekwiceprezes15996
Rainbow ToursTomasz Czaplawiceprezes15996
Rainbow ToursSławomir Wysmykprzewodniczący RN158100
Rainbow ToursPiotr Paduszyński zastępca przewodniczącego RN45
Rainbow ToursPaweł Niewiadomskisekretarz RN45
Rainbow ToursPiotr Cyganczłonek RN45
Rainbow ToursJarosław Turekczłonek RN35
RedanPiotr Kulawińskiprezes 333,6303,6
RedanBogusz Kruszyńskiwiceprezes 294264
RedanRobert Kozielskiwiceprezes 96-
RedanWłodzimierz Łozickiczłonek RN3236
RedanRadosław Wiśniewskiczłonek RN34,834,8
RedanAgnieszka Karpińskaczłonek RN31,133,5
RedanTomasz Wnuk-Pelczłonek RN2424
RedanTomasz Świebodaczłonek RN2412,2
RedanJacek Jaśkiewiczczłonek RN4,8-
RedanPiegjai Wiśniewskaczłonek RN110,6-
RedanGezegorz Sondejczłonek RN-11,9
RedanRobert Kozielskiczłonek RN-24
Reinhold PolskaAnders Gustaf Lettströmprezes, przewodniczący rady dyrektorów112102
Reinhold PolskaGösta Gustafssondyrektor zarządzający171296
Reinhold PolskaTorgny Krookczłonek zarządu112102
Reinhold PolskaJens Engwallczłonek zarządu112102
Reinhold PolskaHans-Gunnar H?kanssonczłonek zarządu112102
RelpolRyszard Gitisprezes21-
RelpolFilip Regulskiprezes345-
RelpolMariusz Wróbelprezes820320
RelpolWaldemar Łobodawiceprezes120-
RelpolRobert Tęczaczłonek zarządu245245
RelpolRober Oślakczłonek zarządu120-
RelpolIwona Szczepańskaczłonek zarządu3-
RelpolRenata Szwedoprzewodnicząca RN25-
RelpolLeszek Szwedoczłonek RN5353
RelpolKrzysztof Durczakczłonek RN30-
RelpolJarosław Grossczłonek RN3033
RelpolJacek Książkiewiczczłonek RN2952
RelpolLesław Kulaczłonek RN3766
RelpolRafał Gębickiczłonek RN10-
RelpolMirosław Kalickiczłonek RN12-
RelpolCezary Gregorczukczłonek RN20-
RelpolAndrzej Rabendaczłonek RN24-
RelpolDawid Sukaczczłonek RN24-
RelpolMirosław Rogulskiczłonek RN4-
RelpolWojciech Konatczłonek RN-16
RelpolMaciej Mizerkaczłonek RN-16
RelpolWojciech Kowalskiczłonek RN-16
RelpolKajetan Wojniczczłonek RN-42
RelpolKrzysztof Piontekczłonek RN-38
RelpolJacek Strzeleckiczłonek RN-17
RelpolKrzysztof Kurczakczłonek RN-16
RemakMarek Brejwoprezes403420
RemakZbigniew Cudekwiceprezes27-
RemakAleksandra Kowalskawiceprezes363324
RemakAdam Rogalawiceprezes363324
RemakJarosław Popiołekprzewodniczący RN037
RemakAndrzej Sitkiewiczczłonek RN0-
RemakMiquel Vegas Solanoczłonek RN030
RemakBarbara Gronkiwiczczłonek RN030
RemakTadeusz Szymańskiczłonek RN0-
RemakWłodzimierz Woźniakowskiczłonek RN-30
ResbudAndrzej Marczewskiprezes30642
ResbudSławomir Dudaprezes0170
ResbudAndrzej Skarbekczłonek zarządu0116
ResbudBolesław Skwarlińskiczłonek zarządu16536
ResbudAnna Sobolczłonek zarządu163124
ResbudGenowefa Łagowskaczłonek zarządu61121
ResbudMarek Pawlikprzewodniczący rady nadzorczej158137
ResbudMaria Wielgusczłonek RN3931
ResbudWitold Starakiewiczczłonek RN3935
ResbudJerzy Noworytaczłonek RN2523
ResbudMieczysław Tarapataczłonek RN2523
ResbudRenata Płochczłonek RN011
Ronson EuropeShraga Weismanprezes0-
Ronson EuropeDror Keremprezes1423brak danych
Ronson EuropeDavid Katzwiceprezes0brak danych
Ronson EuropeAriel Bouskilaczłonek zarządu306brak danych
Ronson EuropeTomasz Łapińskiczłonek zarządu269-
Ronson EuropeAndrzej Gutowskiczłonek zarządu47-
Ronson EuropeKarol Pilniewiczczłonek zarządu0-
Ronson EuropeKarim Habraczłonek zarządu0brak danych
Ronson EuropeAmos Weltschczłonek zarządu0brak danych
RopczyceJózef Siwiecprezes780723
RopczyceMarek Tymkiewiczczłonek zarządu642574
RopczyceDanuta Walczykczłonek zarządu510473
RopczyceMarian Darłakczłonek zarządu510473
RopczyceTomasz Bukowskiczłonek RN6139
RopczyceWojciech Grzybowskiczłonek RN7770
RopczyceKonstanty Litwinowczłonek RN6156
RopczyceLeon Marciniecczłonek RN6963
RopczyceKrzysztof Mazurczłonek RN6156
RopczyceOleksandr Pylypenkoczłonek RN6156
RopczyceRoman Wencczłonek RN6963
RopczyceRobert Rafałczłonek RN15
RuchWłodzimierz Białyprezes165 -
RuchZdzisław Owczarekczłonek zarządu149 -
RuchDariusz Kołaczczłonek zarządu149 -
RuchKrzysztof Szymańskiczłonek zarządu211203
RuchAdam Pawłowiczprezes223203
RuchCezary Klimontczłonek zarządu224202
RuchJerzy Janczakczłonek zarządu357203
RuchPaweł Sobkówczłonek zarządu224203
RuchMiron Maickiczłonek zarządu -92
RuchErnest Macenowiczczłonek zarządu -46
RuchHanna Bormanczłonek zarządu -80
RuchAgnieszka Sardeckaprezes27 -
RuchAgnieszka Sardeckaprzewodnicząca RN25 -
RuchTomasz Szanserwiceprzewodniczący RN30 -
RuchStefan Kwiatkowskisekretarz RN3731
RuchAdrian Charzyńskiczłonek RN3723
RuchZdzisław Hanuszewiczczłonek RN3731
RuchRadosław Jasińskiczłonek RN30 -
RuchTadeusz Lisieckiczłonek RN3731
RuchGrzegorz Widenkaczłonek RN30 -
RuchElżbieta Andersczłonek RN831
RuchJerzy Domańskiczłonek RN2131
RuchJacek Gdańskiczłonek RN -8
RuchWojciech Hryniewiczczłonek RN -8
RuchKazimierz Murawskiczłonek RN -8
RuchGrzegorz Rybickiczłonek RN -8
RuchRyszard Żukowskiczłonek RN -8
RuchStanisław Konarskiczłonek RN723
RuchRobert Pietryszynczłonek RN823
RuchWitold Rutkowskiczłonek RN823
RuchPaweł Śliwaczłonek RN823
RuchPaweł Wojciechowskiczłonek RN -2
RuchWaldemar Tevnellczłonek RN2117
RuchStefan Styczyńskiczłonek RN14 -
SanwilJacek Rudnickiprezes zarządu211156
SanwilKrzysztof Misiakprzewodniczący RN173157
SanwilJarosław Pawełczukczłonek RN104157
SanwilSylwester Bogackiczłonek RN17399
SanwilZbigniew Zającczłonek RN211
SanwilPiotr Rybojadczłonek RN211
SanwilAdam Buchajskiczłonek RN9446
SanwilPiotr Zawiślakczłonek RN259
SanwilArtur Górnikczłonek RN-33
SanwilAndrzej Majchrzakczłonek RN-32
SanwilJan Kuźmaczłonek RN-20
Seco/WarwickAndrzej Zawistowskiwiceprezes400400
Seco/WarwickWitold Klinowskiczłonek zarządu396396
Seco/WarwickJózej Olejnikczłonek zarządu324324
Seco/WarwickJeffrey William Boswellprezes422426
Seco/WarwickWojciech Modrzykczłonek zarządu320-
Seco/WarwickHenryk Pilarskiprzewodniczący RN7875
Seco/WarwickPiotr Kowalewskiczłonek RN3028
Seco/WarwickPiotr Kulaczłonek RN2422
Seco/WarwickArtur Grygielczłonek RN2422
Seco/WarwickMarek Górnyczłonek RN422
Seco/WarwickRobert Legierskiczłonek RN20-
SekoKazimierz Kustaprezes171175
SekoTomasz Kustrawiceprezes9385
SekoJoanna Szymczakwiceprezes8074
SekoBogdan Nogalskiprzewodniczący RN2414
SekoGrażyna Zielińskawiceprzewodnicący RN2414
SekoAleksandra Kustraczłonek RN2424
SekoDanuta Kustraczłonek RN2424
SekoKarolina Kustraczłonek RN2424
SekoPiotr Szymczakczłonek RN2424
SekoJan Zacharewiczczłonek RN -25
Selena FMKrzysztof Domareckiprezes330221
Selena FMJacek Olszańskiprzwodniczący RN141135
Selena FMGrzegorz Forczekczłonek RN61
Selena FMMaria Godośczłonek RN31
Selena FMAnna Kozłowskaczłonek RN445
Selena FMAndrzej Kozłowskiczłonek RN68
SkotanMarek Pawełczakprezes324263
SkotanJacek Profuswiceprezes17301
SkotanJacek Kostrzewawiceprezes-303
SkotanJerzy Małyskaprezes-188
SkotanWojciech Sobczakprzewodniczący RN5652
SkotanRoman Karkosikczłonek RN5249
SkotanKrzysztof Jeznachczłonek RN5249
SkotanKarina Wściubiakczłonek RN5249
SkotanJacek Kostrzewaczłonek RN52-
SkotanJanusz Szumczłonek RN-3
SimpleRafał Tumiłowiczprezes-334,0
SimpleElżbieta Sas-Tatomirwiceprezes -252,0
SimpleMichał Siedleckiwiceprezes 246,0200,0
SimpleDariusz Kacperczykwiceprezes 212,0-
SimpleJózef Taranprzewodniczący RN50,043,0
SimpleTomasz Balinczłonek RN29,035,0
SimpleAdam Mickiewiczczłonek RN 28,035,0
SimpleKrzysztof Kontekczłonek RN 27,035,0
SimpleAndrzej Lekstonczłonek RN 27,035,0
SimpleElżbieta Zybertprzew. RN 18,0-
SimpleAndrzej Boguckiczłonek RN 14,0-
SimpleMarta Mituraczłonek RN 12,0-
SimpleJacek Kurośczłonek RN 12,0-
Skyline InvestmentJerzy Reyprezes214202
Skyline InvestmentJarosław Tomczykczłonek zarządu204161
Skyline InvestmentMaciej Reyczłonek zarządu-47
Skyline InvestmentKrzysztof Szczygiełczłonek zarządu-48
Skyline InvestmentWitold Witkowskisekretarz RN3621
Skyline InvestmentPiotr Wojnarczłonek RN3621
Skyline InvestmentJacek Rodakprzew. RN3621
Skyline InvestmentMarek Wierzbowskiwiceprzew. RN3621
Skyline InvestmentPrzemysław Lasockiczłonek RN3621
SonelKrzysztof Wieczorkowskiprezes691443
SonelJan Walulikwiceprezes505338
SonelAndrzej Diakunprzewodniczący RN127
SonelMirosław Nowakowskiczłonek RN43
SonelPiotr Freybergczłonek RN3-
SonelMaciej Posadzyczłonek RN42
SonelJarosław Jatczakczłonek RN3-
SonelKrzysztof Foltaczłonek RN-3
SprayBogdan Paszkowskiprezes 96,0078
SprayDariusz Grzędaczłonek zarządu128,8982
SprayRafał Brzezowskiczłonek zarządu 91,0078
SprayWaldemar Sałataczłonek zarządu91,0078
SprayWłodzimierz Wasiak przewodniczący RN1212
SprayBarbara Bodart członek RN1212
SprayMirosław Chmielewski członek RN1212
SpraySławomir Mińkowski członek RN1212
SprayAndrzej Czapskiczłonek RN1212
Stalexport-AutostradyEmil Wąsaczprezes2 166751
Stalexport-AutostradyMieczysław Skołożyńskiczłonek zarządu1 773669
Stalexport-AutostradyUrszula Dzierżończłonek zarządu1 260433
Stalexport-AutostradyGiuseppe Palmaczłonek RN00
Stalexport-AutostradyBogusław Leśnodorskiczłonek RN735
Stalexport-AutostradyAleksander Galosczłonek RN23
Stalexport-AutostradyJerzy Srokaczłonek RN628
Stalexport-AutostradyMichelangelo Damascoczłonek RN0
Stalexport-AutostradyDario V. Ciprianiczłonek RN2624
Stalexport-AutostradyKatarzyna Galusczłonek RN624
Stalexport-AutostradyChristopher Melnykczłonek RN00
Stalexport-AutostradyKonrad Tchórzewskiczłonek RN621
Stalexport-AutostradyMateusz Van Wollenczłonek RN612
Stalexport-AutostradyTadeusz Włudykaczłonek RN20
Stalexport-AutostradyCostantino Ivoiczłonek RN0
Stalexport-AutostradyAlexander Neuber członek RN12
Stalexport-AutostradyGalliano Di Marco członek RN0
Stalexport-AutostradyJeffery Grady członek RN0
StalproduktPiotr Janeczekprezes7 7334565
StalproduktJózef Ryszkaczłonek zarządu722
StalproduktAntoni Noszkowskiczłonek zarządu1 968729
StalproduktStanisław Kurnik członek RN414329
StalproduktKazimierz Szydłowskiczłonek RN433346
StalproduktJanusz Bodekczłonek RN428341
StalproduktMaria Sierpińskaczłonek RN402320
StalproduktJanusz Smoleńskiczłonek RN398315
StalproduktSanjay Samaddarczłonek RN39762
StalproduktAugustine Kochuparampilczłonek RN397191
StalproduktStanisław Porębskiczłonek zarządu1299
StalproduktElżbieta Dzięciołowska członek RN124
StalproduktBogdan Celiński członek RN129
StalproduktJanusz Nowak członek RN124
StalprofilJerzy Bernhardprezes1 042992
StalprofilZdzisław Mendelakczłonek zarządu820799
StalprofilHenryk Orczykowskiczłonek zarządu789689
StalprofilSylwia Potocka-Lewickaczłonek zarządu395
StalprofilArkadiusz Kalińskiczłonek zarządu871886
StalprofilMarcin Gamrotczłonek RN9348
StalprofilJerzy Goińskiczłonek RN9348
StalprofilKatarzyna Kulikczłonek RN192
StalprofilJarosław Kuna członek RN23
StalprofilJerzy Podsiadło członek RN10792
StalprofilGaetan Stiers członek RN23
StalprofilTomasz Ślęzakczłonek RN32
StalprofilJacek Zubczłonek RN10091
StalprofilHenryk Orczykowskiczłonek RN42
StalprofilWładysław Molecki członek RN81
StalprofilJanusz Muszyński członek RN36
Stomil SanokMarek Łęckiprezes zarządu661,5665,0
Stomil SanokMarta Ridnickaczłonek zarządu463467,0
Stomil SanokGustaw Magusiakczłonek zarządu463467,0
Stomil SanokMariusz Młodeckiczłonek zarządu463453,0
Stomil SanokJerzy Gabrielczykprzewodniczący RN6060,0
Stomil SanokGrzegorz Stulgisczłonek RN4848,0
Stomil SanokMichał Suflidaczłonek RN4848,0
Stomil SanokGrzegorz Ryszczłonek RN4848,0
Stomil SanokCezary Grzegorczukczłonek RN4848,0
StormmKrzysztof Kosiorek-Sobolewskiprezes 15011
StormmAgnieszka Parkotwiceprezes5213
StormmRyszard Urbanczłonek zarządu-79
StormmJanusz Konopkaprzewodniczący RN3738
StormmAndrzej Martonczłonek RN3319
StormmKrzysztof Niebrzydowskiczłonek RN3319
StormmMaciej Szmidtczłonek RN3017
StormmPaweł Wojciechowskiczłonek RN3017
StormmMichał Skipietrowczłonek RN-25
StormmJerzy Sakczłonek RN-19
StormmAndrzej Dobruckiczłonek RN-19
StormmHenryk Przybyłaczłonek RN-3
StormmZofia Szwedczłonek RN-19
SuwaryWaldemar Zwierzprezes114215
SuwaryMirosław Połećczłonek zarządu90180
SuwaryWojciech Sobczakczłonek zarządu164
SuwaryIwona Menes-Malinowskaprezes150
SuwaryJerzy Leszczyńskiczłonek RN2240
SuwarySławomir Kamińskiczłonek RN4026
SuwaryAgnieszka Urbaniakczłonek RN3022
SuwaryWojciech Kolignanczłonek RN1522
SuwaryTadeusz Koniecznyczłonek RN1522
SuwaryMarcin Raszkaczłonek RN160
SuwaryTomasz Trelaczłonek RN16
SuwaryDamian Pakulskiczłonek RN19
SuwaryKrzysztof Biskupskiczłonek zarządu47
SuwaryMaciej Mrózczłonek zarządu64
SuwaryTomasz Krysztofiak członek RN8
SuwaryMarcin Sadlejczłonek RN12
SuwaryIrena Traczyk-Owczarek członek RN0
SwarzędzŁukasz Stelmaszczykprezes zarządu27564
SwarzędzMarek Kamiński członek zarzadu25398
SwarzędzJakub Marcinkowskiczłonek zarządu249-
SwarzędzWłodzimierz Ehrenhaltprezes zarządu-184,0
SwarzędzWiesław Maślankaczłonek zarządu-46,0
SwarzędzMałgorzata Kwapulińskaczłonek zarządu-152,0
SwarzędzAndrzej Ornatczłonek zarządu-6,0
SwarzędzStanisław Grynhoffczłonek RN3418,0
SwarzędzJanusz Morawskiczłonek RN-17,0
SwarzędzKatarzyna Niedzielska – Czyżczłonek RN3434,0
SwarzędzJulian Nuckowskiczłonek RN-11,0
SwarzędzDariusz Sarnowski przewodniczący RN116104,0
SwarzędzRomuald Skrobutanczłonek RN-17,0
SwarzędzPiotr Stobieckiczłonek RN3418,0
SwarzędzAndrzej Szułdrzyńskiczłonek RN3440,0
SwarzędzMaciej Witkowskiczłonek RN-17,0
SwarzędzDanuta Załęcka – Banasiak członek RN-17,0
SwissmedRoman Walasińskiprezes360,0404
SwissmedPaweł Sobkiewiczczłonek RN12,012
SwissmedBruno Hangartner członek RN12,012
SwissmedWaldemat Gębuśczłonek RN6,012
SwissmedMariusz Jagodzińskiczłonek RN12,012
SwissmedZbigniew Gruca członek RN48,042
SwissmedBarbara Ratnicka Kiczkaczłonek RN6,0-
SygnityPiotr Kardachprezes1328750,0
SygnityAndrzej Kosturekwiceprezes5791399
SygnityBogdan Kosturekwiceprezes6241567
SygnityJacek Kujawawiceprezes849167
SygnityAndrzej Marciniakwiceprezes800269
SygnityRajmund Gralwiceprezes556165
SygnityJacek Kseńprzew. RN72,038,0
SygnityTomasz Sielickiwiceprzew. RN60,032,0
SygnityPrzemysław Schmidtczłonek RN48,061,0
SygnityGrzegorz Ogonowskiczłonek RN24,026,0
SygnityPrzemysław Cieszyńskiczłonek RN24,026,0
SygnitySzczepan Strublewskiczłonek RN48,048,0
SygnityPaweł Turnoczłonek RN48,061,0
SygnityHenryka Bochniarzczłonek RN0,024,0
SygnityAndrzej Koźmińskiczłonek RN0,036,0
SygnityJacek Mościckiczłonek RN0,024,0
SygnityJózef Okolskiczłonek RN0,024,0
SygnityHeather Pottersczłonek RN337,030,0
SygnityJędrzejczak Tomaszczłonek RN260,0
SygnityMiszarak Martinczłonek RN260,0
SynthosDariusz Krawczykprezes7191316
SynthosZbigniew Langewiceprezes3350
SynthosAndrzej Tekielprzewodniczący RN 33885
SynthosWojciech Ciesielskiczłonek RN4879
SynthosRafał Bogusławskiczłonek RN2749
SynthosTomasz Kalwatwiceprzewodniczący RN260
SynthosKamil Latossekretarz RN4848
SynthosGrzegorz Mirońskiczłonek RN2142
SynthosMariusz Waniołkaprzewodniczący RN 7060
ŚnieżkaPiotr Mikrutprezes424,1396,9
ŚnieżkaWitold Waśkowiceprezes371,5337,9
ŚnieżkaJoanna Wróbel-Lipawiceprezes237,65,9
ŚnieżkaWalentyna Ochabwiceprezes220,85,3
ŚnieżkaJakub Bentkeczłonek RN147,8134,8
ŚnieżkaStanisław Cymborprzewodniczący RN 332,6303,3
ŚnieżkaZbigniew Łapińskiczłonek RN147,8134,8
ŚnieżkaStanisław Mikrutczłonek RN332,6303,3
ŚnieżkaJerzy Paterwiceprzewodniczący RN332,6303,3
ŚnieżkaStanisław Wiatrsekretarz RN147,8134,8
ŚrubexPiotr Kopydłowskiprezes8450
ŚrubexAnna Piotrowska-Kusczłonek zarządu6036
ŚrubexKrzysztof Wołekczłonek zarządu5872
ŚrubexNikodem Bernackiczłonek zarządu453
ŚrubexKatarzyna Grabowskaczłonek zarządu357
ŚrubexJacek Zbaraszewskiczłonek zarządu323
ŚrubexPrzemysław Koelnerczłonek RN942
ŚrubexWłodzimierz Głowackiczłonek RN014
ŚrubexRadosław Koelnerczłonek RN934
ŚrubexOsman Kosmalskiczłonek RN034
ŚrubexPiotr Sieradzanczłonek RN934
ŚrubexMichał Lachowiczczłonek RN014
ŚrubexMariusz Obszańskiczłonek RN014
ŚrubexRafał Maniaczłonek RN19
ŚrubexMarek Dymalskiczłonek RN19
ŚrubexTomasz Mogilskiczłonek RN19
TalexJanusz Gocłaekprezes360,0360,0
TalexJacek Klauzińskiwiceprezes360,0360,0
TalexAndrzej Rózgawiceprezes360,0360,0
TalexRafał Szałekczłonek zarządu330,0209,0
TalexWojciech Osmólskiprzewodniczący RN4,012,0
TalexGrzegorz Ganowiczczłonek RN12,012,0
TalexTomasz Łodygowskiczłonek RN12,012,0
TalexJerzy Nawrockiczłonek RN12,012,0
TalexMarek Nawrockiczłonek RN12,06,0
TalexZbyszko Czerpińskiczłonek RN 0,05,0
TalexBogna Pilarczykczłonek RN8,0-
TechmexJacek Studenckiprezes1100,0730,0
TechmexBogumiła Jakubiecczłonek zarządu383,0441,0
TechmexAndrzej Golaczłonek zarządu 150,0441,0
TechmexZbigniew Wilczyńskiczłonek zarządu383,0441,0
TechmexMaciej Bednarkiewiczprzewodniczący RN0,00,0
TechmexMateusz Rodzynkiewiczczłonek RN 18,033,0
TechmexPaweł Gorczycaczłonek RN 15,027,0
TechmexMarcin Giżewskiczłonek RN30,027,0
TechmexDominik Wilczyńskiczłonek RN 15,027,0
TechmexTeresa Studenckaczłonek RN 15,0-
TechmexJan Woźniakczłonek RN 15,0-
TechmexFranck Bergonzoczłonek RN 15,0-
TelForceOneSebastian Sawickiprezes134b.d.
TelForceOneWiesław Żywickiwiceprezes127b.d.
TelForceOneDariusz Ciborskiprzewodniczący RN4b.d.
TelForceOneTomasz Gulbierz członek RN1b.d.
TelForceOneAdam Kowalskiczłonek RN105b.d.
TelForceOneŁukasz Zychczłonek RN1b.d.
TelForceOneTadeusz Dudycz członek RN6b.d.
TelForceOneTomasz Kochczłonek RN2b.d.
TelForceOneOlga Olkowska członek RN0b.d.
TellRafał Stempniewiczprezes426368
TellStanisław Górskiczłonek zarządu284242
TellRobert Krasuskiczłonek zarządu325274
TellPaweł Turnoprzewodniczący RN1413
TellJanusz Samelakczłonek RN711
TellMariola Więckowskaczłonek RN1211
TellTomasz Buczekczłonek RN1211
TellPiotr Karmelitaczłonek RN1211
TellTomasz Grabiakczłonek RN5-
TetaJerzy Krawczykprezes938,0754,0
TetaWojciech Dobrowolskiczłonek zarządu 264,0619,0
TetaRobert Gołuńskiczłonek zarządu790,0628,0
TetaSławomir Piwkoczłonek zarządu790,0622,0
TetaAndrzej Frysprzewodniczący RN96,096,0
TetaGrzegorz Leszczyńskiczłonek RN24,024,0
TetaPaweł Ciesielskiczłonek RN24,024,0
TetaSylwester Ceteraczłonek RN24,030,0
TetaMirosław Millerczłonek RN 24,024,0
TetaJerzy Krokczłonek RN36,030,0
TF SKOKAdam Mellerprezes205167
TF SKOKEwa Bereśniewicz-Kozłowskaczłonek zarządu/prezes173132
TF SKOKAlicja Kuran-Kawkaczłonek zarządu411
TF SKOKTomasz Krasińskiczłonek zarządu1060
TF SKOKAndrzej Szumańskiczłonek RN24brak danych
TF SKOKRafał Matusiakprzewodniczący RN24brak danych
TF SKOKMariusz Stachnikczłonek RN097
TF SKOKPiotr Siudakczłonek RN056
TF SKOKKatarzyna Bieranowskaczłonek RN18brak danych
TF SKOKRafał Matusiakczłonek RN24brak danych
TF SKOKAdam Jedlińskiprzewodniczący RN30brak danych
TF SKOKElżbieta Ostrowskaczłonek RN24brak danych
TF SKOKAndrzej Sosonowskiczłonek RN8brak danych
TIMKrzysztof Foltaprezes6461160
TIMMirosław Nowakowskiwiceprezes432887
TIMArtur Piekarczykwiceprezes458821
TIMKrzysztof Wieczorowskiprzewodniczący RN3021
TIMGrzegorz Dzikczłonek RN107,5
TIMRadosław Koelnerczłonek RN108
TIMAndrzej Kuszczłonek RN1510,5
TIMJacek Koczwaraczłonek RN-1
TIMMarek Słowikowskiczłonek RN-3
TorfarmKazimierz Herbaprezes zarządu616372
TorfarmPiotr Sucharskiczłonek zarządu468270
TorfarmRobert Piątekczłonek zarządu360233
TorfarmDariusz Śmiejkowskiczłonek zarządu434252
TorfarmJacek Kołaczekczłonek zarządu3626
TorfarmWiesława Herbaprzewodniczący RN190120
TorfarmLeszek Dziawgoczłonek RN66
TorfarmDariusz Łyjakczłonek RN8-
TorfarmJerzy Kotkowskiczłonek RN6-
TorfarmMaciej Wiśniewskiczłonek RN26
TorfarmLeokadia Danekczłonek RN68
TorfarmMaciej Pawełczykczłonek RN88
TorfarmPiotr Borowskiczłonek RN-4
TorfarmTadeusz Szubaczłonek RN-4
TPMaciej Wituckiprezes 29472150
TPJacek Kałłaurczłonek zarządu19101792
TPRoland Duboisczłonek zarządu1360 -
TPRichard Shearerczłonek zarządu 1570 -
TPPiotr Muszyńskiczłonek zarządu 298 -
TPIreneusz Piecuchczłonek zarządu 357 -
TPBenoit Merel członek zarządu 13321915
TPPierre Hamon członek zarządu 16912356
TPIwona Kossmannczłonek zarządu 16851081
TPKonrad Kobylecki członek zarządu - 1284
TPJean-Marc Vignolles członek zarządu2031304
TPMarek Józefiak prezes - 6444
TPAlain Carlotti wiceprezes 161928
TPAndrzej Koźmińskiprzewodniczący RN304276
TPAndrew Seton członek RN - 167
TPTimothy Boatmanczłonek RN228207
TPProf. Jerzy Rajskiczłonek RN152138
TPDr Wiesław Rozłuckiczłonek RN152125
TPOlivier Barberot wiceprzewodniczący RN 00
TPOlivier Faure sekretarz RN0 -
TPMichel Monzani sekretarz RN00
TPJacques Champeaux członek RN640
TPGeorges Penalver członek RN00
TPVivek Badrinath członek RN00
TPStephane Pallez członek RN00
TPAntonio Anguita członek RN 00
TPPhillipe Andres członek RN - 0
TPRonald Freemanczłonek RN 22826
TPMirosław Gronickiczłonek RN 15221
TPTadeusz Han członek RN - 61
TPJulien Billot członek RN 00
Trakcja PolskaMaciej Radziwiłłprezes510508
Trakcja PolskaTadeusz Kałdonekwiceprezes327325
Trakcja PolskaTadeusz Kozaczyńskiwiceprezes500445
Trakcja PolskaDariusz Mańkowskiwiceprezes338228
Trakcja PolskaVictoriano Sanz Losadaczłonek zarządu-82
Trakcja PolskaTomasz Szyszkoczłonek RN30-
Trakcja PolskaPaweł Żółkowski-Ziółekczłonek RN300
Trakcja PolskaJorge Miarnau Montserratprzewodniczący RN00
Trakcja PolskaMiquel Llevat Vallespinosawiceprzewodniczący RN00
Trakcja PolskaRodrigo Pomar Lopez Gilczłonek RN00
Trakcja PolskaMikołaj Radziwiłłczłonek RN-0,3
Trakcja PolskaJanusz Marcinekczłonek RN-0,3
Trakcja PolskaSławomir Wnukczłonek RN-0,3
Travelplanet.plTomasz Morozprezes314216
Travelplanet.plMarcin Łaskawskiwiceprezes2250
Travelplanet.plMarcin Wysockiczłonek zarządu -29
TrionMarek Grzona prezes36090
TrionStanisław Pieciukiewicz członek zarządu2074
TrionPaweł Puszczyński członek zarządu300208
TrionJan Mazur prezes-258
TrionWiktor Strach członek zarządu-96
TrionJacek Gołębiowskiczłonek zarządu-61
TrionJarosław Bauc przewodniczący RN1210
TrionAnna Beraczłonek RN79
TrionHenryk Drobczłonek RN77,5
TrionRobert Fałkowskiczłonek RN57,5
TrionTadeusz Wareluk członek RN7-
TrionJakub Żyto przewodniczący RN-6
TrionEdward Szczytowski członek RN-6
Triton DevelopmentTomasz Zganiaczprezes408374
Triton DevelopmentJacek Łuczakwiceprezes154198
Triton DevelopmentAdam Szewczykprzewodniczący RN550brak danych
Triton DevelopmentAndrzej Szmagalskiprzewodniczący RN-brak danych
Triton DevelopmentZbigniew Czubaczłonek RN22brak danych
Triton DevelopmentJerzy Milewskiczłonek RN22brak danych
Triton DevelopmentWiesław Opalskiczłonek RN22brak danych
Triton DevelopmentJan Włochczłonek RN22brak danych
TU EuropaJacek Podobaprezes1416360
TU EuropaKrzysztof Rosińskiwiceprezes 803280
TU EuropaBogdan Frąckiewiczwiceprezes 798470
TU EuropaStanisław Wlazłowiceprezes 772470
TU EuropaPiotr Sztubaczłonek zarządu900
TU EuropaAdam Horoszwiceprezes 91345
TU EuropaJarosław Dowbajprzewodniczący RN5751
TU EuropaPiotr Stępniakwiceprzewodniczący RN224
TU EuropaRemigiusz Balińskisekretarz/wiceprzewodniczący RN2624
TU EuropaDariusz Niedośpiałczłonek RN2617
TU EuropaRadosław Stefarukczłonek/sekretarz RN220
TU EuropaPaweł Ciesielskiczłonek RN2624
TUPRobert Moritzprezes1 7531 250
TUPWojciech Babickiczłonek RN180-
TUPAndrzej Łykoczłonek RN19078
TUPLesław Moritzprzewodniczący RN19684
TUPMichał Radziwiłczłonek RN16855
TUPErwin Plichcińskiczłonek RN19078
TUPWładysław Sobańskiczłonek RN2378
TUPAndrzej Karczykowskiczłonek RN-23
TVNPiotr Walterprezes 20451832
TVNKaren Burgesswiceprezes 16601472
TVNEdward Miszczakczłonek zarządu12331130
TVNŁukasz Wejchertczłonek zarządu1338995
TVNTomasz Berezowski członek zarządu702661
TVNOlgierd Dobrzyńskiczłonek zarządu747801
TVNWaldemar Ostrowskiczłonek zarządu693646
TVNAdam Pieczyńskiczłonek zarządu829906
TVNJarosław Potaszczłonek zarządu715663
TVNPiotr Tyborowiczczłonek zarządu523775
TVNWojciech Kostrzewaprzewodniczący RN192165
TVNJan Wejchertprzewodniczący RN - 10
TVNBruno Valsangiacomoczłonek RN156137
TVNArnold Bahlmannczłonek RN10890
TVNRomano Fanconi członek RN7268
TVNPaweł Gricukczłonek RN144121
TVNPaweł Kosmalaczłonek RN47 -
TVNSandra Nowakczłonek RN21263
TVNWiesław Rozłuckiczłonek RN13292
TVNAndrzej Rybickiczłonek RN7266
TVNMariusz Walterczłonek RN - 10
TVNMarkus Tellenbachczłonek RN47 -
TVNAldona Wejchertczłonek RN7256
TVNGabriel Wujek członek RN63 -
TVNJan Adam Zielińskiczłonek RN - 19
Ulma ConstruccionAndrzej Kozłowskiprezes14451134
Ulma ConstruccionAndrzej Sterczyńskiczłonek zarządu40278
Ulma ConstruccionKrzysztof Orzełowskiczłonek zarządu547467
Ulma ConstruccionEnaut Eguidazu Aldalurczłonek zarządu-282
Ulma ConstruccionJose Ramon Anduaga Aguirreczłonek zarządu--
Ulma ConstruccionJose Irizar Lasaczłonek zarządu--
Ulma ConstruccionCristobal Alvarez Estartaprzewodniczący RN--
Ulma ConstruccionAitor Ayastuy Ayastuyprzewodniczący RN--
Ulma ConstruccionLourdes Urzelai Ugarteczłonek RN--
Ulma ConstruccionAnder Ollo Odriozolaczłonek RN--
Ulma ConstruccionErnesto Maestre Escuderoczłonek RN--
Ulma ConstruccionPedro Telleria Goenagaczłonek RN--
Ulma ConstruccionFelix Esperesate Gutierrezczłonek RN--
UnibepJan Mikołuszkoprezes1365533
UnibepLeszek Gołąbieckiczłonek zarządu764331
UnibepMariusz Sawoniewskiczłonek zarządu270205
UnibepAndrzej Micałwiceprezes 225328
UnibepDariusz Skowrońskiprzewodniczący RN1198
UnibepZina Micałczłonek RN3648
UnibepCzesław Miedziałowskiczłonek RN36-
UnibepZofia Mikołuszkoczłonek RN9596
UnibepZofia Stajkowskaczłonek RN3664
UnibepMarzena Wilbik-Kaczyńskaczłonek RN20-
UnibepWaldemar Wolińskiczłonek RN6-
UnibepBeata Skowrońskaczłonek RN153
UnibepWłodzimierz Muszczłonek RN9-
UniCreditDieter Ramplprzewodniczący rady dyrektorów5618brak danych
UniCreditGianfranco Guttystarszy zastępca przewodniczącego rady dyrektorów1462brak danych
UniCreditFranco Belleizastępca przewnodniczącego RN1234brak danych
UniCreditBerardino Libonatizastępca przewodniczącego RN1143brak danych
UniCreditFabrizio Palenzonazastępca przewodniczącego RN1146brak danych
UniCreditAnthony Wyandzastępca przewodniczącego RN1157brak danych
UniCreditAlessandro Profumoprezes12236brak danych
UniCreditManfred Bischoffczłonek rady dyrektorów450brak danych
UniCreditVincenzo Calandra Buonauraczłonek rady dyrektorów510brak danych
UniCreditEnrico Tommaso Cucchianiczłonek rady dyrektorów292brak danych
UniCreditDonato Fontanesiczłonek rady dyrektorów306brak danych
UniCreditFrancesco Giacominczłonek rady dyrektorów450brak danych
UniCreditPiero Gnudiczłonek rady dyrektorów316brak danych
UniCreditFriedrich Kadrnoskaczłonek rady dyrektorów461brak danych
UniCreditMax Dietrich Kleyczłonek rady dyrektorów439brak danych
UniCreditMarianna Li Calziczłonek rady dyrektorów288brak danych
UniCreditSalvatore Ligresticzłonek rady dyrektorów292brak danych
UniCreditSalvatore Mancusoczłonek rady dyrektorów211brak danych
UniCreditLuigi Maramotticzłonek rady dyrektorów601brak danych
UniCreditAntonio Maria Maroccoczłonek rady dyrektorów390brak danych
UniCreditCarlo Pesenticzłonek rady dyrektorów439brak danych
UniCreditHans-Jürgen Schinzlerczłonek rady dyrektorów446brak danych
UniCreditNikolaus von Bomhardczłonek rady dyrektorów288brak danych
UniCreditFranz Zwicklczłonek rady dyrektorów475brak danych
Unima 2000Krzysztof Knisznerprezes339,0214,0
Unima 2000Magdalena Knisznerwiceprezes264,0172,0
Unima 2000Krzysztof Sikorawiceprezes197,0141,0
Unima 2000Konrad Kosierkiewiczczłonek zarządu77,072,0
Unima 2000Zbigniew Pietrońprzewodniczący RN2,03,0
Unima 2000Maria Skowron Szafrańskaczłonek RN2,01,0
Unima 2000Elżbieta Zalecińskaczłonek RN2,03,0
Unima 2000Adan Bodzończłonek RN2,03,0
Unima 2000Jarosław Baucczłonek RN 0,01,0
Unima 2000Sławomir Kamińskiczłonek RN 1,0-
VariantWiesław Cholewaprezes zarządu327347
VariantLeszek Kołodziejwiceprezes zarządu265286
VariantFranciszek Kołodziejprzewodniczący RN4848
VariantBożena Cholewawiceprzewodniczący RN4242
VariantJoanna Kołodziejwiceprzewodniczący RN4242
VariantMarek Leśniakczłonek RN3030
VindexusJerzy Kuleszaprezes318291
VindexusGrażyna Jankowska-Kuchnoczlonek zarzadu201brak danych
VindexusJan Kuchnoprzewdoniczacy RN216184
VindexusJan Fronckielczlonek RN1818
VindexusWojciech Litwinczlonek RN1818
VindexusPiotr Kuchnosekretarz RN5436
VindexusGrzegorz Leszczyńskiczlonek RN1818
VistulaMichał Wójcikprezes zarządu331-
VistulaGrzegorz Pilchwiceprezes zarządu326-
VistulaMateusz Żmijewskiwiceprezes zarządu166-
VistulaAldona Sobierajewiczwiceprezes zarządu509-
VistulaRafał Bauerprezes zarządu13681209
VistulaJerzy Krawiecczłonek zarządu644416
VistulaCezary Kupiecczłonek zarządu40044
VistulaJerzy Mazgajprzewodniczący RN46-
VistulaAndrzej Smolińskiczłonek RN41-
VistulaPiotr Gawryśczłonek RN41-
VistulaWłodzimierz Głowackiczłonek RN41-
VistulaMaciej Wandzelprzewodniczący RN4683
VistulaWojciech Grzybowskiczłonek RN4073
VistulaAdam Góralczłonek RN8073
VistulaZbigniew Mazurczłonek RN8037
VistulaDorota Jakowlew-Zajderczłonek RN4073
VistulaMieczysław Starekczłonek zarządu-270
VistulaRafał Maniaczłonek RN-36
VistulaMaciej Zientaraczłonek RN-36
WandalexMarek Skrzeczyńskiprezes zarządu270268
WandalexMirosław Kozłowskiwiceprezes zarządu242248
WandalexJacek Andrzejewskiczłonek zarządu166-
WandalexJacek Jadczakczłonek zarządu164-
WandalexDariusz Bąkowskiprzewodniczący RN338292
WandalexSławomir Bąkowskiwiceprzewidniczący RN315271
WandalexPaweł Gajewiczczłonek RN1913
WandalexMaciej Matusiak(były)członek RN1013
WandalexWaldemar Mrózczłonek RN1613
WandalexJarosław Figatczłonek RN9-
Warimpex Franz Jurkowitschprezesbrak danychbrak danych
Warimpex Georg Folianwiceprezesbrak danychbrak danych
Warimpex Christian Fojtl członek zarządubrak danychbrak danych
Warimpex Alexander Jurkowitschczłonek zarządubrak danychbrak danych
WaskoWojciech Wajdaprezes607,01114,0
WaskoPaweł Kuchwiceprezes535,0846,0
WaskoAndrzej Rymuzawiceprezes535,0863,0
WaskoTomasz Kosobuckiczłonek zarządu360,0564,0
WaskoPiotr Zerhauczłonek zarządu384,0746,0
WaskoAleksander Nawrat.członek zarządu 48,0-
WaskoWiesław Rozłuckiprzewodniczący RN120,0108,0
WaskoKrzysztof Gawlikczłonek RN60,065,0
WaskoPiotr Dudekczłonek RN48,047,0
WaskoMarian Urbańczykczłonek RN48,047,0
WaskoMarcin Juzończłonek RN48,049,0
WawelDariusz Orłowskiprezes21542530
WawelJanusz Serwońskiczłonek zarządu184290
WawelEugeniusz Małekprzewodniczący RN117143
WawelNicole Richterwiceprzewodniczący RN00
WawelPaweł Bałagasekretarz RN88107
WawelHermann Opferkuchczłonek RN00
WawelAndrzej Szwarcczłonek RN7389
WieltonWłodzimierz Masłowskiprezes 13541343
WieltonMariusz Golecczłonek zarządu12401231
WieltonPaweł Gońdaczłonek zarządu542568
WieltonRyszard Proznerprzewodniczący RN180180
WieltonPaweł Szataniakwiceprzewodniczący RN75,675,6
WieltonKrzyszfof Półgrabiaczłonek RN75,675,6
WieltonKrzysztof Tylkowskiczłonek RN75,675,6
WieltonMariusz Szataniakczłonek RN75,675,6
WieltonPiotr Kamińskiczłonek RN75,675,6
WieltonAndrzej Podsiadłoczłonek RN75,638
WilboLeszek Stypułkowskiprezes259,429124,39853
WilboLidia Matusikczłonek zarządu246,6246,05
WilboWojciech Antkowiakczłonek zarządu -39,2964
WilboAndrzej Zwaraprzewodniczący RN8484
WilboJacek Jerzemowskiwiceprzewodniczący RN66
WilboBarbara Kreftczłonek RN66
WilboJerzy Nacelczłonek RN66
WilboStanisław Wójtowiczczłonek RN6,06,0
WikanaPiotr Kwaśniewskiprezes 160-
WikanaStanisław Ferencprezes 16170
WikanaPiotr Lipczłonek RN3030
WikanaJacek Rudnickiczłonek RN3030
WikanaPiotr Zawiślakczłonek RN3030
WikanaSylwester Bogackiczłonek RN3030
WikanaMarek Grzelczykczłonek RN3022,5
WikanaArtur Górnikczłonek RN-7,5
WistilMarian Kwiecień prezes4 5266 602
WistilRadosław Roczek wiceprezes 460495
WistilIwona Kwiecień-Poborska wiceprezes 1 6131 689
WistilKrystyna Błochowiak wiceprezes 241324
WistilElżbieta Bielska członek zarządu1 5571 831
WistilZenona Kwiecień przewodnicząca RN1 1051 024
WistilKazimiera Sękul wiceprzewodnicząca RN112101
WistilJerzy Bielski członek RN256281
WistilNina Surma członek RN112101
WistilJarosław Gręda członek RN112101
WojasWiesław Wojasprezes 1201344
WojasKazimierz Ostatekwiceprezes 10745,5
WojasJan Rybickiprzewodniczący RN181,5
WojasAgnieszka Wojasczłonek RN121,5
WojasBarbara Mazurczłonek RN121,5
WojasAdam Mazurczłonek RN7,11,5
WojasKazimierz Nowakowskiczłonek RN121,5
WojasJacek Koniecznyczłonek RN4,9
Wola InfoPiotr Majcherkiewiczprezes577,0996,0
Wola InfoOskar Chejdewiceprezes528,0941,0
Wola InfoMarcin Hołubiecwiceprezes489,0796,0
Wola InfoPaweł Kononwiceprezes451,0896,0
Wola InfoSylwester Zdanowskiczłonek zarządu276,0406,0
Wola InfoKrzysztof Opawskiprzewodniczący RN120,080,0
Wola InfoKrzysztof Borowskiczłonek RN96,068,0
Wola InfoSławomir Kruczykczłonek RN60,040,0
Wola InfoRobert Supełczłonek RN60,040,0
Wola InfoKrzysztof Białowolskiczłonek RN60,040,0
WSiPWedler Stanisławprezes911,9736,9
WSiPChojnowska Grażynaczłonek zarządu719,3445,6
WSiPŻbikowski Karolczłonek zarządu285,9 -
WSiPGigol Tomaszczłonek zarządu - 39,2
WSiPBrukszo Pawełprzewodniczący RN72,264,2
WSiPTaźbirek Jacekwiceprzewodniczący60,950,4
WSiPOstrowski Romansekretarz259,9247,5
WSiPKlepacki Piotrczłonek RN217,8185,1
WSiPBadziak Robertczłonek RN55,624,5
WSiPBukowiński Mariuszczłonek RN27,7 -
WSiPŻbikowski Karolczłonek RN18,852,2
WSiPCieszyński Przemysławczłonek RN -27,0
YawalPiotr Knapińskiprezes1449
YawalHenryka Nieszporekczłonek zarządu0
YawalEdmund Mzykczłonek RN10298
YawalAdam Szlempoczłonek RN3617
YawalJan Pilarczykczłonek RN3617
YawalMaria Mzykczłonek RN10465
YawalDaniel Mzykczłonek RN4065
YawalWłodzimierz Cichończłonek RN24
Zachodni NFIRafał Mateusiakprezes208-
Zachodni NFIMarcin Rulnickiwiceprezes281405
Zachodni NFIRomuald Grochockiwiceprezes279393
Zachodni NFIEwa Cieślaczłonek zarządu126-
Zachodni NFIJarosław Kaczkawiceprezes-61
Zachodni NFIEryk Karskiwiceprezes-110
Zachodni NFIRafał Bauerprzewodniczący RN/członek RN5050
Zachodni NFIAndrzej Kosińskiwiceprzewodniczący RN396
Zachodni NFIMarcin Zientarasekretarz RN/wiceprzewodniczący RN1841
Zachodni NFIPiotr Surmackisekretarz RN396
Zachodni NFIAntoni Kulhawikczłonek RN2742
Zachodni NFIPiotr Janczewskiczłonek RN246
Zachodni NFIMaciej Wandzelprzewodniczący RN16-
Zachodni NFIJarosław Staniecczłonek RN11-
Zachodni NFIMichał Kobusczłonek RN11-
Zachodni NFIBogdan Dzudzewiczczłonek RN-36
Zachodni NFIJarosław Obaraczłonek RN-5
Zachodni NFIPiotr Rzeźniczakczłonek RN-25
ZastalAdam Leżańskiprezes14296
ZastalMiron Czwojdawiceprezes9184
ZastalJanusz Łuczyńskiwiceprezes27-
ZastalJan Olszewskiprzewodniczący RN5952
ZastalElżbieta Apostoluksekretarz RN3631
ZastalJanusz Łuczyńskiwiceprzewodniczący RN4731
ZastalBernard Ziajaczłonek RN2924
ZastalJanusz Kruchlikczłonek RN3124
ZastalAndrzej Hrywnaczłonek RN8-
ZEGAndrzej Bywalecprezes379386
ZEGStanisława Hofmanczłonek zarządu270363
ZEGAdam Trzeciakczłonek zarządu135-
ZEGTadeusz Piskorskiczłonek zarządu114278
ZEGMarian Kostempskiprzewodniczący RN35-
ZEGKrzysztof Jędrzejewskiczłonek RN30-
ZEGWiktor Pawlikczłonek RN25-
ZEGJacek Rąbczłonek RN25-
ZEGAndrzej Smutekczłonek RN25-
ZEGDawid Sukaczprzewodniczący RN2324
ZEGKrzysztof Czubaczłonek RN1921
ZEGTomasz Chilarskiczłonek RN1617
ZEGPiotr Cieślakczłonek RN1617
ZEGDariusz Zychczłonek RN1617
ZEGMichał Skipietrowprzewodniczący RN-24
ZEGHenryk Gawrońskiczłonek RN-21
ZEGHelmut Floethczłonek RN-17
ZEGHenryk Lachczłonek RN-17
ZEGMikołaj Skipietrowczłonek RN-17
ZelmerJanusz Płocicaprezes721817
ZelmerGrzegorz Darłakczłonek zarządu452502
ZelmerStanisław Micałczłonek zarządu427502
ZelmerTomasz Modzelewskiczłonek zarządu706821
ZelmerTomasz Skałackiczłonek zarządu61-
ZelmerWiesław Zabłockiczłonek zarządu428497
ZelmerWładysław Zygoczłonek zarządu253504
ZelmerJacek Siwickiprzewodniczący RN00
ZelmerRafał Bogusławskiczłonek RN10843
ZelmerZdzisław Chabowskiwiceprzewodniczący RN14426
ZelmerMariusz Ciechomskiczłonek RN7237
ZelmerAndrzej Dąbrowskiczłonek RN10820
ZelmerJanusz Gembarowskiczłonek RN10843
ZelmerAndrzej Groszekczłonek RN7237
ZelmerMonika Nachyłaczłonek RN00
ZelmerKrzysztof Pióroczłonek RN7237
ZelmerJerzy Wróbelczłonek RN7237
ZelmerMichał Boniczłonek RN-0
ZelmerSławomir Frąckowiakczłonek RN-23
ZelmerAleksander Kacprzykczłonek RN-6
ZetkamaLeszek Juraszprezes781726
ZetkamaAndrzej Hermaczłonek zarządu480426
ZetkamaJerzy Kożuchczłonek zarządu438449
ZetkamaLeszek Gawlikczłonek zarządu260260
ZetkamaMichał Zawiszaczłonek RN8747
ZetkamaJan Jurczykczłonek RN5832
ZetkamaTomasz Jurczykczłonek RN5028
ZetkamaTomasz Stamirowskiczłonek RN5028
ZetkamaRyszard Sofińskiczłonek RN5028
ZetkamaAdam Wronaczłonek RN5028
ZetkamaZygmunt Mrożekczłonek RN5054
ZetkamaTomasz Głowackiczłonek RN2497
ZetkamaPiotr Misztalczłonek RN22
ZetkamaAdam Pietraszkiewiczczłonek RN22
ZetkamaRadim Stachczłonek RN22
ZM HermanTadeusz Frączekprezes53,1 -
ZM HermanTeresa Pietrzykwiceprezes56,569,0
ZM HermanKazimierz Bonarskiwiceprezes55,641,7
ZM HermanRyszard Macinaczłonek zarządu28,969,6
ZM HermanJanusz Flejdaszprzewodniczący RN18,019,9
ZM HermanSławomir Ruszelzastępca przewodniczącego RN18,019,9
ZM HermanMarian Walczaksekretarz RN18,010,1
ZM HermanMarian Mirosławczłonek RN18,019,9
ZM HermanZbigniew Stachowskiczłonek RN12,010,1
ZM HermanJózef Aleszczykczłonek RN7,7 -
ZNTK ŁapyRyszard Ekiertprezes649778
ZNTK ŁapyJerzy Kruszyńskiprzewodniczący RN5448
ZNTK ŁapyAnna Garkowskasekretarz RN4216
ZNTK ŁapyPiotr Zarębaczłonek RN4238
ZNTK ŁapyRadosław Bartosz Matukczłonek RN4216
ZNTK ŁapyAdrian Furgalskiczłonek RN42-
ZNTK ŁapyNina GrygorukZastępca Przewodniczącego RN-22
ZNTK ŁapyAndrzej Szyluksekretarz RN-22
ZNTK ŁapyJanusz Piechocińskiczłonek RN-35
ZPUEBogusław Wypychewiczprezes95150
ZPUERyszard Iwańczykprezes145119
ZPUETomasz Stępieńczłonek zarządu147118
ZPUEKrzysztof Jamrózczłonek zarządu300
ZPUEMałgorzata Wypychewiczczłonek RN113113
ZPUEAndrzej Grzybekczłonek RN159156
ZPUEHenryka Grzybekczłonek RN1212
ZPUETeresa Wypychewiczczłonek RN1212
ZPUECzesław Wypychewiczczłonek RN1212
Zremb ChojniceEdmund Szynwelskiprezes144218
Zremb ChojniceDanuta Wruckczłonek zarządu13311
Zremb ChojniceStanisław Cemkaczłonek zarządu85-
Zremb ChojniceWojciech Antkowiakczłonek zarządu5459
Zremb ChojniceMichał Skipietrowprzewodniczący RN5449
Zremb ChojniceGrażyna Winieckaczłonek RN4238
Zremb ChojniceZofia Szwedczłonek RN-16
Zremb ChojniceJan Blumowskiczłonek RN-16
Zremb ChojniceAndrzej Charkowyczłonek RN4222
Zremb ChojniceKrzysztof Kosiorek-Sobolewskiczłonek RN4222
Zremb ChojniceAgnieszka Parkotczłonek RN4222
ZUK StąporkówMarek Milczarekprezes240167
ZUK StąporkówPiotr Kurczyńskiczłonek zarządu180127
ZUK StąporkówLech Pasturczakprzewodniczący RN208135
ZUK StąporkówStanisław Pargiełaczłonek RN208135
ZUK StąporkówAndrzej Pargiełaczłonek RN208135
ZUK StąporkówArtur Mączyńskiczłonek RN208135
ZUK StąporkówGerd Frersczłonek RN--
ZUK StąporkówKonrad Kosierkiewiczczłonek RN21-
Żurawie WieżoweGrzegorz Żółcikprezes486283
Żurawie WieżoweAleksander Wierzbowskiwiceprezes180241
Żurawie WieżowePiotr Guzowskiczłonek zarządu25973
Żurawie WieżoweMirosław Wierzbowskiprzewodniczący RN11050
Żurawie WieżoweSławomir Ludwikowskiczłonek RN6328
Żurawie WieżoweJan Koprowskiczłonek RN4723
Żurawie WieżoweStanisław Dobrzańskiczłonek RN4718
Żurawie WieżoweJarosław Lisczłonek RN452
Żurawie WieżoweKrzysztof Gołuckiczłonek RN-27
ŻywiecChristopher John Barrowprezes36032587
ŻywiecHenricus Petrus van Zonprezes -1451
ŻywiecRadovan Sikorskyczłonek zarządu19412021
ŻywiecTadeusz Dobrzycki członek zarządu -1618
ŻywiecJacek Gerulaczłonek zarządu10171032
ŻywiecMarta Bułhakczłonek zarządu786144
ŻywiecMariusz Borowiakczłonek zarządu11291128
ŻywiecMichael McKeownczłonek zarządu858158
ŻywiecMariusz Wingralekczłonek zarządu95347
ŻywiecHerman Nusmeierprzewodniczący RN109118
ŻywiecAllan Myerswiceprzewodniczący RN98106
ŻywiecDavid Hazelwoodczłonek RN8794
ŻywiecKrzysztof Lasekczłonek RN351305
ŻywiecKrzysztof Lothczłonek RN8794
ŻywiecStefan Orłowskiczłonek RN -87
ŻywiecJohn Higginsczłonek RN877
ŻywiecThomas Polanyiczłonek RN8794